повивальний столик потрібен?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Dell, 27 Квітень 2011.

  1. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ми теж таскаємо його всюди, дуже практична річ. Передягаємо малу на ньому, робимо масаж і гімнастику, вдягаємо після купання. Декои малу можна заспокоїти тільки положиаши на пеленатор і ввімкнувши настольну лампц біля нього.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  2. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

    Якщо лишніх грошей немає, можете купити комод (який згодом поставите в дитячій кімнаті), постеліть рушники , щоб не було твердо дитинці і використовуйте його замість пеленального столика. На ліжку не дуже зручно, оскільки іде навантаження на спину.
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як на мене ось така штука дуже практична. Можна і на комод і на ліжечко поставити. Та й має на собі розграфлену лінійку. Можна дитину поміряти Screenshot_20170112-061247.png

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Зараз з малою вперше маю той сповивальний столик. Поставили його у ванній. Добре, що вона у нас досить велика і з вікном. Поставили якраз під вікно. Мені просто супер! По-перше - у ванній завжди тепліше ніж кругом. По-друге - зручно мити-підмивати-купати, не треба нікуди нести, передягати тощо. Все під руками. По-третє - мені дуже зручно, бо можу наразі спокійно помитись і все решта) зробити. Бо мала біля мене, бачить мене і не плаче. Ну і на спину на багато менше навантаження. Єдиний недолік нашого столика - не дуже великий, ширина 62 см. Ще трохи і буде головою впиратись. А так, усім рекомендую!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Однозначно раджу як девайс, який реально полегшує догляд за немовлям в перші місяці.
    --- дописи об"єднано, 2 Січень 2018 ---
    У мене такий з 2012 року. (Пробіг :) - двоє своїх дітей і давала знайомій для її малої, зараз готується до наступного немовляти. Затичка в ванночці загубилась, але загнута труба не дає вилитись воді і трохи 2 куточка потріскались пеленальної поверхні. А так, механізми всі ок)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А я не користувалася, зовсім. Мені якось зручніше було на ліжку все робити.
     
  8. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    У мене пеленатор у списку мастхев для немовлят. У мене такий: Ліжко-манеж BABY ONO 293/02 Сіро-голубий: продажа, цена в Киеве. манежи детские от "Интернет-магазин «3brata»" - 596722741
    Стоїть у ванній, дякувати вона у мене 12 кв.м, тому для мене підійшло ідеально. Ще є дві кишеньки у яких зберігаю підгузки і різні речі. Коли дитинка підросла ставила її у манежик поки сама приймала процедури. Брали з собою до санаторію, бо складається манеж компактно і має дорожню сумку. І до лісу, бо має ще москітну сітку. Для квартир також підійде, бо можна використовувати як повноцінне ліжко, а згодом сховати на балконі.
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Маю таку пеленальну дошку, як @Basyanya постила. Ми її на пральну машинку поставили. Надзвичайно зручно. Поки малий мало рухався я його туди клала, а сама могла душ прийняти, голову помити, зуби почистити, прання завантажити... Відколи почав активно перевертатись, то вже лишати навіть на кілька секунд небезпечно, але все одно зручно, бо є де переодіти, повитирати і тд. Мені би було незручно мокрого нести в іншу кімнату. А ще він любить в процесі переодягання підгузка попісяти, тому не уявляю як це робити на ліжку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1