Повістка у військомат Вашому чоловіку

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем kharchenkoiryna, 20 Червень 2014.

  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Отаке знайшла:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я вже давно не вважаю викладачів інтелектуального потенціалу країни, швидше навпаки. Особливо медуніверситету. Але то лише моє...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Тут тяжко судити направду.
    То просто є однією з причин ЧОМУ.
     
    • Баян Баян x 1
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Колись і моя спеціальність була стратегічною, а тепер двох одногрупників мобілізували, причому один з них диспетчер. На військовій кафедрі вчилися (ну як вчилися, протирали штани) на зв"язківців, тепер у сорок років один несподівано став артилеристом, другий - щось з саперами пов"язане. В районах поприсилали повістки на електриків, які обслуговують міжнародні лінії електропередач (такі спеціалісти взагалі мали би бути на вагу золота), театр абсурду якийсь, чесне слово.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Дівчата , хт о знає : чи можна зараз без наслідків перетнути польскій кордон чоловіку (брату) за карткою малого прикордонного руху, чи там на кордоні могут бути списки- запитання-воєнкоми.
     
  6. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Я 2-3 рази на тиждень перетинаю кордон і ще не бачила щоб когось не випускали в Польщу. Знаю що перетинають ті
    кому приходили повістки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Боєць з Тернополя хоче відсудити у військкомату 100 тисяч гривень за очорнення його у ЗМІ
    Руслан Бенько вже чотири місяці на передовій, а у рідному місті його досі розшукують, щоб вручити повістку.
    http://poglyad.te.ua/podii/bojets-z...syach-hryven-za-ochornennya-joho-u-zmi/#title
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  8. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    В четвер прийшла повістка куму. Скажіть хіба є зараз мобілізація?
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    ні, немає.
    Знайомому теж два тижні назад прийшла.
    Уточнюють дані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Це не мобілізаційна повістка. Це мала б бути повістка на уточнення даних.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    @tanchyk, там бардак. Швагру двічі приходила, двічі ходив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Казав чоловік, що наступна мобілізація має бути не раніше квітня. Мій вже майже рік там, а відпускати їх не збираються, бо нема на кого робити ротацію. Всі чекають з нетерпінням тої мобілізації, щоб скоріше бути вдома. й я вже так чекаю....(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Знайомі лейтенанти з Яворова кажуть, що до них дійшли чутки про наступну хвилю мобілізації орієнтовно з 15 січня 2016 р. Офіційні джерела поки нічого не підтверджують.
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    буде мобілізація в другій половині січня-початок лютого (а в даний момент - уточнюючі приходять)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось останні новини - вже вирішили що у березні 2016 розпочнуть нову хвилю мобілізації. Зла не вистачає - і те все неподобство, де гинуть наші люди чомусь досі називають "АТО" (до речі, є випадок як чоловік юридично відстояв себе від минулої мобілізаці, посилаючись на те, що "антитерористична операція" то не війна, на яку дійсно можуть мобілізувати цивільних, а АТО займаються спеціальні підрозділи - і ніхто йому не зміг заперечити:girl_yes:), а паралельно ми маєм виконувати неіснуючі нелегітимні "мінські угоди" :girl_devil: А ще знайомі , які повернулись звідти кажуть що іноді командують так недолуго, що вони впевнені, що якби була воля то ще раніше наша сторона могла б дати нормальну відсіч і не було б того всього жаху, та видно наша влада, як завжди робить щось неясне:girl_sad:. Так от - цього разу кажуть доволі багато військових і тих хто вже побував в АТО самі бажають продовжити службу (за контрактом), але ще пишуть цього разу громадянам ухилитись буде важче, бо "є обновлені списки ":
    "Після введення реєстру ухильники не зможуть ховатися. Інформація про них буде зберігатися не в військкоматі за місцем приписки, а в єдиному реєстрі, зайти в якій можна буде з різних точок країни", – кажуть в Генштабі.
    Крім того, після внесення змін до статті 38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", підприємства будуть зобов'язані сповіщати військкомати про прийняття на роботу чоловіків віком від 18 до 60 років.
    "Створення такого електронного реєстру військовозобов'язаних дозволить Міністерству оборони ефективно запобігти спроби громадян ухилятися від військової служби. Для наповнення інформаційної бази реєстру будуть використані дані фіскальної, прикордонної та міграційної служб, а також бази виборців України", – говорить
    У березні стане відомо, скільки осіб призвуть до армії під час сьомої хвилі (Муженко каже що перевагу надаватимуть тим, хто вже побував в АТО, тому є надія що ця хвиля буде менш чисельною) У березні стане відомо, скільки осіб призвуть до армії під час сьомої хвилі
    І ще, між іншим, Семена Семенченка (його справжнє ім"я забула) на днях позбавили офіцерського звання (виявляється він і отримав його якось не законно) :girl_yes:Семенченка позбавили звання офіцера, - ЗМІ
    Головна військова прокуратура розслідує справу проти депутата від Самопомочі Семенченка про незаконне отримання військового звання. Семенченка позбавили звання офіцера - ЗМІ
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2016
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    не розумію, як можна громадян, цивільних змушувати до військової служби, ще й якщо людина поняття не має в військовій справі і по здоров"ю не підходить, у нас же не війна? То що це мається на увазі? Усіх військовозобов"язаних будуть скликати? На яких законних підставах? Напевно будуть посилено молодь для призову в армію ще відслідковувати (Порошенко заявив що у нас вже є потужна армія і основне завдання зараз то ще її посилювати). То нехай на контракт все переводять, а не ведуть недосвідчених в гарячі точки .
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    військовозобов"язані - це і є законна підстава, насправді.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    А я дуже й дуже зла....вже більше року ми не бачимо нашого тата ( виключення - пару відпусток за рік по 10 днів, з них - 10 днів дали, коли народилась донечка). скільки це буде тривати?
    а саме цікаво, що в найближчі місяці його не збираютьсяще відпускати.
    які, на фіг, пільги? нічого не треба, аби вже повернувся...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 6
  19. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    На підставі того, що вони- військовозобов*язані. все логічно.
    А це взагалі "вічна" тема без краю й кінця - не всі там п*ють й нічого не роблять. слабкі за характером й схильні до того - так, п*ють по-чорному (вони й в житті так пили, так, що нема нічого дивного).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    для АТО?? Це взагалі нонсенс Мобілізація незаконна і суперечить ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР» (як і багато що в нас).
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2016 ---
    Наші знайомі казали що там починають пити навіть такі, що в житті не пили - саме від умов і бездіяльності, відсутності навчань. Ну і контингент там різний збирається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1