Повістка у військомат Вашому чоловіку

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем kharchenkoiryna, 20 Червень 2014.

  1. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Вчора моєму чоловіку прийшла повістка з воєнкомата, типу подати, за даною адресою воєний квиток, паспорт, дані про сім'ю.
    Я собі місця не нахожу, не хочу щоб він їхав в Луганськ чи Донецьк, він не воєний і воєної справи не знає.
    Дівчата що робити?
    *************

    Mira_SH

    тепер найголовне, вашому чоловіку прийшла повістка, що робити: пишу маючи деякий досвід, що варто робити

    Список як в пологовий інваріативна частина присутня, якщо щось забула доповнюйте

    ще один список


    *********************************************************
    ****************************************************

    Модераторське: Тема була почищена від оффтопу. Надалі величезне прохання - пишемо виключно по темі (про мобілізацію, повістки, збори, списки необхідного, юридичні моменти). Про корейську війну, Майдан, сльози за совком, "не пущу чоловіка", "фсьо пропало!" пишемо в інші теми або ласкаво просимо на Львівський форум
    Надалі офтоп в цій темі буде жорстоко каратися, а вата блокуватися.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Лютий 2015
    • Корисно Корисно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Відповідь: Повістка у ваєннкомат вашому чоловіку

    у військомат треба зявитись обовязково, бо чоловіка притягнуть до крим.відповідальності. Не переживайте. То не означає, що його точно відправлять на схід.
     
  3. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у ваєннкомат вашому чоловіку

    Якщо при отриманні повістки за неї ні хто не розписався,то повістка не доставлена і нема ні яких притензій.

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  4. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у ваєннкомат вашому чоловіку

    не думаю, що то так. в мене брат не з"явився, бо живе в іншому місті і нічого.
     
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у ваєннкомат вашому чоловіку

    Нууу, так то воно так. Потім прийдуть ще раз і ще раз, а потім військова прокуратура (то я так розказую з досвіду знайомого знайомого). А колезі просто приходять повістки і ніц на разі.
     
  6. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у ваєннкомат вашому чоловіку

    В мене вся сім' я військових. Так от, якщо нема підпису про отримання то хоть і 200 шт. Присилають ніц з того.

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  7. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у ваєннкомат вашому чоловіку

    мого чоловіка братові також прийшла повістка, він явився в воєнкомат і його відправили у військову частину в Городок вже 3-тій тиждень займається військовою підготовкою (умови жах), але шо тут поробиш потрібно або не підписуватись, або зразу говорити що в тебе якась хвороба і що ти лежав в лікарні тоді можуть відправити на комісію, але зараз такий час що важко з тим всім, особливо близьким жити у вічному страсі і незнанні що стукне в голову командуванню і куди завтра відправлять наших хлопців, і чи їхні рішення не змінять майбутьнього всієї сімї
     
  8. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    З досвіду знайомих, хто не явився тому нічого не було, а особливо якщо чоловік не служив. Як на мене то тупо для заробляння грошей, бо були знайомі які відмазувалися грошима. Я б порадила не являтися.

    Надіслано від мого Lenovo A800, використовуючи Tapatalk
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    Або відкуплятися, або являтися. Третього не знаю. Військова прокуратура зараз всіх за одне місце бере, хто просто собі то ігнорує.
    Вийнятком може бути якщо чоловік на руки повістки не отримував, чи офіційно не працює, або проживає не за адресою прописки, тоді то ще може затягнути час, поки його знайдуть.

    Зараз від недавна зробили правки до закону про демобілізацію. Погугліть, той закон новий, від червня місяця. Може якщо Ваш чоловік підлягає під якийсь з пунктів, то має всі шанси що його не заберуть.

    Моєї знайомої чоловіка в піжамі в вечір забрали з хати. Казали як і далі продовжить ухилятися- від 2-ох до 5-и років тюрми.

    Стосовно Сходу, то так "со старта" туди нікого не відправляють. Мій вже місяць в Яворові, поки нікуди ще не везуть.
     
  10. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    вибачте, не хочу вас лякати - а ви точно упевнені що в Яворові???
    у мами в селі ( наш сусід за кілька хат) 3 тижні говрив рідним що теж у Яворові, поки якось не проговорився випадково , що їх відразу за 5 днів відправили на Схід((. Начальство заборонило рідним говорити, щоб їх не лякати((( і щоб менше переживали((( отак
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    Точно впевнена. Принаймі вчора там був.:)
    Що означає "начальство заборонило".))
    Хочу говорю, хочу ні. То є справа особиста.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    в чоловіка знайомих відправили, ледь не на другий день. Але це колишні військові.
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    Відразу воювати, чи на полігон для тренувань?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    еххххх, на блокпости, ага
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    З власного досвіду. Повістку нам вручили в 23.00 з вимогою з"явитись наступного дня на 8.00 у військомат. Тут раніше писали, що можна не піти і нічого не буде - військова прокуратура не спішить, їй і нема куди спішити - якщо у них корінець з підписом на руках ви нікуди не дінетесь і не заховаєтесь. За ухиляння від трьох до п"яти.
    Чоловік з собою прихопив стопку медичних заключень (в нього опущений кишківник і ряд гастроентерологічних наслідків), направили на обстеження в поліклініку на Коновальця, там поклали в стаціонар на 3 дні, потім ще місяць ходив у військомат. Не питайте чому- просто так, нарешті віддали військовий і дали відтермінування на пів року. Додаткове обстеження дозволили пройти лише двом з 250 чоловік. Той другий теж прийшов з грубезною папкою заключень. Все, що на словах не рахується, казав, що на комісії розказували багато - без папірчика з підтвердженнями не слухали нікого.
    Після комісії всіх запакували по автобусах і повезли служити. Хто приїхав на авто - залишив авто під військоматом.
    Брата мобілізували на кілька днів раніше. Він ще в Яворові. В суботу відпустили додому прибарахлитись і купити берці, бо ті,що видали розповзлись на ногах за три дні. З понеділка передислоковують, куди не кажуть.
    Відразу скажу - ми не косили і не відмазувались. В чоловіка є підстави бути комісованим, а не лише для відтермінування. Я не розумію чому за ним прийшли - в нього навіть воєнки нема, спеціальності корисної в воєнних умовах теж, не служив. А от як відмазатись вже після отримання повістки не уявляю. На рівні чуток знаю, що можна за 15 000 грн, але при наявності гарних знайомих. За правдивість не відповідаю.
    Можу лише порадити підтвердити усі існуючі діагнози медичними заключеннями, бажано не давнішими ніж 6 місяців. Навіть якщо це простий сколіоз, геморой чи виразка. І зробити це до отримання повістки, бо після не встигнете.
     
  16. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    повістка прийшла але за неї ніхто не підписувався, без корінця і ... але "мама" Свекруха:girl_mad::girl_mad::girl_mad: подзвонила в селі куди тільки могла сказала, що її синочок не у селі, що робити коли з'явитися підняла кіпиш на все село. І тепер не відомо що буде. Я б таку маму піііііііі-пііііііі
     
  17. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    Ви мене змусили задуматися..., мій чоловік теж так - не служив і не має воєнки, думала, що таких не беруть.
    напевно вартує пройти обстеження завчасно, бо теж були проблеми зі здоровям, мало там що... а вік тут має значення?
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    Мобілізаційний вік підняли до 60р. Я власне почувалась в безпеці за чоловіка, бо за законом про часткову мобілізацію він під призив не потрапляє. Але з розповідей чоловіка і брата знаю точно, що цей закон не виконується. Брат каже, що з ним настільки всякі-різні в частині, що виглядає ніби гребуть усіх підряд. Більше того ВР прийняла закон за яким за певних умов можна призивати тих,що не перебувають на військовому обліку.
    Логіки того що відбувається я не розумію, або не хочу розуміти.
     
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    Якщо є проблеми із здоровям- то на мед комісію.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Повістка у військомат Вашому чоловіку

    враховуючи те що добровольців-афганців у яких є бойовий досвід не беруть...