Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене теж права грудь і більша по розміру зараз, і по наповненню;) То з неї річки течуть деколи. Як годую, то мала буває відсунеться, бо нервується, чи їй не подобається, то підкладаю пеленку, щоб те молоко стекло. Бо як не встигаю, то і мала вся в молоці, і мої руки, ноги, чи одяг;) З лівою такого нема. Але і тріщин нема ні там, ні там. Вже теж чекаю, як встановиться лактація і права грудь віддихне від тої перенаповненості.)
    @Gloria Tempus від тріщин ще ніби ланолін рекомендують (пурелан). Його не треба змивати перед годуванням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    то для профілактки тріщин лише. Якщо вже вони є то одним пуреланом не зарадиш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    То точно. Насправді мастила Пурелан ще як тільки перші ознаки того, що будуть тріщини, появилися. Але не помогло(( Все чекаю, що може з часом таки шкіра загрубіє і воно якось заживе.
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Багато хто з консультантів каже, що тріщини, то ознака не правильного прикладання, а не просто від частого смоктання/подразнення. В мене старший висів на грудях, то невеликі спочатку були в пб, але швидко пройшли. А з молодшим, хоч і були подразнені в перші дні соски і пекли, але ттт оминуло. Може таки варто покликати консультантів, щоб подивилися на прикладання?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    На початку погоджуюсь (мала зле відкривала ротик, я не могла лежачи добре пристосуватися і не могла годувати в різних позиціях через шов), але зараз, мені здається, я вже наче наловчилася давати правильно. Індикатор в мене такий: болить сосок, коли починає смоктати, і відповідно відкриває рану, а потім вже наче не болить, а просто тягне. Але шкіра не заживає, бо постійно рана відкривається(((
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я б показалась) можна спробувати і по фото/відео комусь на фб скинути, думаю, не відмовили б. Бо оті перші на прчатку з старшим самі зажили досить швидко. А от потім щось сталося (після появи зубок, не знаю чи співпадіння чи пов'язано), я до декількох дерматологів ходила, мазки здавала, нічого не виявили, а проблема не зникала. Так і не знаю від чого то все було, то найвірогідніше таки зміна в прикладанні. Соски до кінця гв були подразнені і червонющі з періодами страшних кров'янистих тріщин і ран.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    За останні пару днів доня декілька разів під час сну вкусила. Дуже боляче і неприємно. Зараз її напевно трохи мучать зуби. Думаю, що через них. Як поводитись, щоб не кусала? Щось їй пояснювати не вихід, бо спить. Терпіти? Але то є боляче!!! В кого таке було і що робили? Вдень без сну не кусає, тільки спляча.
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Теж було кілька разів. Ну я забираю груди, син плаче страшенно ображеним тоном, але потім вже не кусає, досить швидко на грудях знову заспокоювався. Теж було вночі і на засинання.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Інформативно Інформативно x 1