Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    zara- я десь читала,що така поведінка дитини у такому віці є цілком нормальною. А щодо болю- на рахунок такої гострої поблеми краще писати у тему SOS! Проблеми з ГВ.
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    відповім вам лишень на те, на що знаю відповідь.
    В вашому віці немає чіткої різниці між переднім та заднім молочком (вона починає "змазуватись" десь з 6 міс).
    Я свого часу теж дозволила такі ігри то одну, то другу - потім відівчити вже не змогла, а денервувало мене це дуже! тому, якщо воно вам дошкуляє намагайтесь припинити ці ігри вже, якщо ні - то годуйте так.
     
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Оскільки офіційно в 2005 році дітей годували тільки 6% мамів до 6 місяців. Відповідно зрозуміло що мало хто з молодих батьків може правильно уявити як поводиться грудна дитина. І тут виникають різні казуси бо дитина повидиться нормально а мама важає що наприклад в неї нема молока, чи дитина не наїдається бо часто просить груди.

    В тій темі ми будемо розмовляти про те як поводиться грудна дитина біля грудей і коли це норма а коли це вже відноситься до відмови від грудей.

    Варто прочитати!

    Как груднички ведут себя под грудью?
    Сонна дитина або синдром "гарного малюка"
    что значит правильно организованное грудное вскармливание?
    Тяжело кормить грудью?!
    Поведение мамы во время естественного вскармливания

    Організація годування по вимозі
    Кормить ребенка по требованию… А это как?
    Нужен ли малышу режим?
    И кормились мы каждые 45 минут...
    Ночные кормления грудью – так ли необходимы?
    [FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif]Просыпаться по ночам – это норма[/FONT]

    ГВ і психологія
    Чему учится малыш под грудью?
    Величайшая материнская ласка
    Что ожидает Ваш ребенок от жизни?

    Історія ГВ і цікаві факти
    Из истории грудного вскармливания в России
    Из истории грудного вскармливания в Костромской области
    Интересный опыт кормящих мам
    Мой нежно любимый...
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2010
    • Подобається Подобається x 1
  5. vivava

    vivava New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Моїй дочці 1 рік і 10 місяців, і орієнтовно вже 10 місяців, а то й більше груди їсть в таких "позах", що важко собі уявити як так можна їсти.Також як і діти попередніх дописувачів їсть одну грудь, а другу при цьому масажує рукою, потім переходить на другу, тоді знову може повернутися до іншої груді.Це деколи так дратує, але вже так потерплю, раз дозволила таке робити.
     
  6. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    мені таке не дуже дошкуляє,але проблема в іншому-чи не зменшиться кількість молока якщо дитина буде так продовжувати їсти?!! ато зараз сама вже витягує дві циці і по черзі то одну то другу за одне годування. на даний момент мене то дуже хвилює!
     
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А ви не переживайте! дитина на смокче стільки скільки їй потрібно.
     
  8. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Я мама без досвіду, тому запитую: А що, погано давати за одне кормлення двоє грудей? Мій малий так постійно їсть. Невже від того зменшиться кількість молока????:sad:
     
  9. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    думаю, не зменшиться! принаймі, з того, що я колись начиталась так виглядає.
    мені деколи теж здається, що молока меншає, але насправді коли його треба, то воно прибуває. просто вже після року організм мами прилаштовується до дитини і молоко прибуває і конкретний час (коли дитина має спати, чи після сну ітд...) але ж бувають дні, коли дитина мардна і хоче постійно цицю, тоді насправді може бути спочатку менше молока, але дитина собі насмокче і воно за деякий час прибуде!!!

    от щодо їдження відразу двох грудей, то я відразу намагалась присікати такі бавлення, хоча як бачу, що краще дати другу, то звісно даю!
     
  10. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    якщо на загал то може зменшитися!
    але це потрібно бачити конкретний випадок. Бо якщо дитина велика, більше року, то вибирати груди, як на мене потрібно дозволяти це навчання бо це вибір (зовсім інше є класти на груди руку і крутити сосок, це інше).
    В правилах успішного ГВ написано так
    Перекладати дитину з однієї груді на іншу це рецепт щоб збільшити кількість молока, але при грамотному використанні кількість молока збільшиться, а при не правильному зменшиться (бо перенаповненні груди зменшують вироблення кількость молока). Це щодо жінки, а в дитини через таке перекладання може спостерігатися так званий дисбактеріоз який наші лікарі люблять лікувати
     
  11. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В мене така ситуація.
    Годуємось ми на вимогу, в середньому виходить щогодини. Груди чергую що 2 години.
    Але дуже часто буває, що коли би мало йти тоте "заднє молоко" син не хоче смоктати, капризує, Хоча молоко ще є (якщо пробую сцідити). (Зазавичай то відбувається вже під кінець 2-ї години) Загалом стараюсь не перекладати до іншої груді, але коли не витримую вже його капризів - то таки даю іншу. І тоді він спокійно смокче...
    Чи може він недоотримувати заднє молоко через це?
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Якщо він гарно їсть і це відчутно по грудях то можна на кожне годування давати нову грудь, це мама вже сама визначає коли потрібно тих 1,5-2год. а коли наступну бо дитина все виїла (деколи так буває)
    Организация кормления: кормление по требованию, ритмы
     
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    На мою думку, малюк ще надто маленький для 2-годинного інтервалу і лактація ще незріла. Тому спробуйте щогодини давати іншу грудь і опишіть що змінилося в поведінці дитини і у Ваших відчуттях.
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Я от думала що така розумна вже, а зараз незнаю що втакій ситуації робити. З Марком було все просто він перші 2 місяці тільки то робив що смоктав цицю, з перервою 15-20 хвилин на сон. Смоктав цілодобово, і від молока було мокре все, коли смоктав одну цицю з другої фонтаном било молоко, сорочка, ліжко все було мокре, підкладки були такі важкі від витекшого молока.. А зараз я навіть підкладки не використовую. Михайлик поїсть собі 15-20 хвилин і спить собі 2-3 години... А головне вночі ... Ніби спимо разом, але Михайлик їсть тільки раз, і то будиться, посмокче, тоді кидає цицю і плаче, реве просто.. нервується, бере знов, знов випльовує. Так ми кожну ніч годинки 2 мучимся, а тоді присмоктується і засинає. При тому що груди не налиті, м"які, смочка ми не смокчем. З Марком все просто було він цицьку замість смочка собі цілу ніч смоктав, а з Михасем незнаю що робити. Дитина заходиться аж так плаче. І я йому і одну і другу, я вже думала може нервується що тече помало..
     
  15. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    може годуйте тільки Михайлика? а старшого вже ні
     
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Чомусь на мою думку це критичний вік дитини. і це має перейти. дуже часто після місяця діти в ночі чи над вечір плачуть заходяться не відомо з яких причин (одні лікарі це пов'язують із ніби то головним болем, а інші із не зрілістю нервової системи, ше інші із нібито кольками).
    Якщо дитина їсть раз в 2 год. і активно 15 хв. то це може бути нормальним якщо дитина часто пісяє і гарно наберає на вазі
     
  17. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Доні зараз 1 рік і 5 місяців. Я її годую зупами-кашами в кріслі для годування. А тепер уявіть собі, що Христинка сидить в кріслі, їсть кашу, а потім їй хочеться запити то грудним молоком, і вона починає кричати "ам" і лізе мені під майку. От так я мушу декілька хвилин постояти, нахилившись трохи, щоб вона попила молочка а потім далі їла кашу. До вечора після декількох таких годувань починає боліти спина. З тим якось можна дати раду? І чи варто(якщо не брати до уваги спину)?
     
  18. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Найпростіше - не годувати в стільчику, а на колінах:) Давати запивати грудним молоком треба обовязково, воно допомагає перетравлювати дорослу їжу (ще краще якщо ви їсте те саме, що й дитина).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Зоряно, в мене майже аналогічна ситуація була:) Зі Штефком все було так просто, ну просто ідеально...А з Магдою лише в 3,5 місяці наше ГВ стало більш-менш нормальним, бо перші місяці це були суцільні нерви як для неї, так і для мене...Спочатку вона нервувалася, що молоко не тече, потім нервувалася, що тече засильно...а ще нервувалася, бо їй ніяка поза для годування не підходила, я мусіла навколо неї виконувати танці з бубнами і інколи ми годувалися в абсолютно божевільних позах чи взагалі лише в машині, поки трусить...Часом перерви між годуваннями через такі фокуси були по кілька годин, але я бачила, що вона здорова і нема ознак недоїдання...
    Але таке було лише вдень, бо вночі вона чемно і тихо собі їла, чому я не могла натішитися:)
    Зараз фокусів практично нема, хіба вона зовсім не в гуморі...Годуємося переважно з перервами не більше 2 годин, знайшли оптимальну позу, обидві стали значно спокійнішими:)
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    І у мене таке було. Дмитрик плакав і я біля нього. Причину ми так і не виявили, але все минулося.