Повчальні історії життя

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем ksjy, 12 Травень 2019.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Але зараз також є мода не толерувати думку третього. В якійсь мірі я її приймаю - в стосунках двох мають розбиратися двоє. Або двоє і спеціаліст.
    Але як людина залучена, як мінімум однією стороною, я маю право на власні висновки. Я маю очі. Зараз, я не раджу своїй подрузі нічого, на початках собі дозволяла. Потім зрозуміла, що я не готова брати на себе відповідальність за жоден з можливих варіанті розвитку їхніх стосунків.
    Але я її вислуховую, часом серце кров’ю обливається. Як би не склалися їхні стосунки, навіть як чоловік буде нею і всіма прощений, для мене на цій людині назавжди буде відтінок нікчемності, miserable, і я не можу з цим нічого вдіяти. Бо є якісь елементарні засади людяності, а він через них переступив, свідомо в неодноразово, бо сильно дбає за комфортні умови для свого заду
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    цікаво, не стикалася :)
    в кожному разі, навіть якщо Ви фаховий психолог-медіатор, Ви не маєте цієї відповідальності на собі


    .
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2019 ---
    дякую за уточнення. Я просто нерідко стикаюсь з таким ставленням до чогось "одноразового" - та з ким не буває. І завжди трохи шокуюся
    Я знаю, що Ви не мали цього на увазі і рада, що моя думка підтвердилася
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2019 ---
    Я загалом не сваритися :)
    Форум - місце точок зору.
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну зараз людину, яка « втручається в чиїсь стосунки», радить і т.д. прийнято вважати негативним персонажем. Не важно як вона до того втручання прийшла.
    Ну і з області маразму.
    1. Розмовляв мій чоловік давніше з тим тюленем, і запитав чому він не пішов з сім’ї раз вже так сталося. Можливість забезпечувати дітей і свою нову сім’ю він має, дружина в нього не з тих, що перешкоджають підтримувати теплі, близькі стосунки з дітьми. Сказав, що в той момент він на 100% розумів, що розрив стосунків його дружину знищить, дав їй можливість оговтатись при ньому, а поки вона приходила до тями життя якось само по собі « нормалізувалось».
    Б - благородність.
    2. Йду по ТЦ, бачу сидить зі своєю дамою серця, побачив мене, підбіг, посмішка сяюча, обійматися збирається : « Сонце, скільки зим, скільки літ... радий зустрічі, ти тут сама?»
    Дуже некоректно попросила його відійти від мене на максимальну відстань і не засмічувати моє енергетичне поле.
    Нажалівся на мене дружині. ( !!! )
    Вона мене відмазала, сказала, що я просто її люблю, а його ні.
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Креативно Креативно x 1
  4. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Смішно Смішно x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Одноразове зазвичай списують на похіть. А серйозною загрозою вважать почуття.
    Такий підхід не залишає місця на повагу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    б - інше слово
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба


    Шкода що нема реакції «феєричний дебіл».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Смішно Смішно x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені загалом здається, що це не більше, ніж раніше. Але цікава думка, поспостерігаю.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Можливо, моя думка буде дещо радикальною, але втручатись у чужі відносини, якщо людина для вас дуже важлива - нормально.
    Ви не повинні підлаштовувати все, аби вони розійшлись. Не повинні примушувати її до чогось. Не повинні приймати за неї рішення - це так.
    Але відкрити їй очі, пояснити, спробувати розглянути ситуацію з нею з різних сторін - це теж втручатись. Казали про спеціалістів - звісно, це важливо у кретичний момент могти звернутись, могти переступити через себе. З різних причин і самій доводилось, знайшла для себе психолога Валерія Бессараба https://psyholog-lviv.com.ua/ Допоміг мені у відносинах із чоловіком іще коли ми були просто парою.
    Проте ми для друзів виконуємо роль підтримки, місцями наставників, місцями пинка. І так було споконвіків. Звісно, в певний момент з'явились священники, що виконували подібну функцію.
    Але ми для друзів та близьких погляд збоку.
    Хоча, якщо ви розумієте, що абстрагуватись і зайняти нейтральну позицію не можете, то краще скеруйте до спеціаліста.
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Загалом, позиція невтручання дуже зручна для всіх сторін. Для зрадника (зрадниці) - бо вони почуваються цілком безкарно, навіть якщо десь запаляться перед спільними знайомими. Для зрадженої (зрадженого) - бо не потрібно нічого вирішувати. Для коханки (коханця), - якщо вони не мають амбіцій нової дружини (чоловіка), а просто хочуть весело і ненапряжно потр...тися. Ну і для друзів - свідків зради, - бо пасивна позиція легка і комфортна, особливо якщо це перед собою якось красиво виправдати.
    Я говорю зараз про ситуацію, коли дружину (чоловіка), зраджують, а вона (він) про це не знає. Бо якщо знає, то так чи інакше робить свій вибір, тому тут втручатися справді сенсу немає. Хіба є явний аб'юз і жертву потрібно рятувати.
    Так, є багато історій, коли той, хто відкрив очі на зраду, потім ставав небажаним. Але зраджений не завжди хоче "краще не знати". Так само часто людина, яка з неприємністю усвідомила, що про зраду знали всі навколо крім неї, безжально рве стосунки з такими друзями. Приміряючи ситуацію на себе, я б теж добре подумала, чи ті подруги аж такі подруги. Ну і ще один нюанс. Чоловіки, як правило, такими етичними питаннями не паряться. Якщо дружина друга загуляла, то дуже велика вірогідність, що йому про це розкажуть. У жінок чомусь навпаки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас була тема де обговорювалося ставлення до коханок.
     
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @ksjy
    Я не можу можу і не маю права вам щось радити у цій ситуації. Можу лише поділитися своїм досвідом.
    Моя історія є тут, в сусідній темі. В чоловіка також були почуття до іншої і він мав вибір: піти або залишитися (його "як скажеш - так і буде" не пройшло, вибір довелося робити). Я не знаю, хто з них поставив остаточну крапку в тих стосунках, мене це не цікавить, на той момент я більше не бажала нести відповідальність за чиїсь дії. Я знаю, що чоловікові після прийняття рішення, було важко. Але скажу вам одну непопулярну на цьому форумі річ: мені тоді раптом стало начхати на це! Я не збиралася допомогати йому долати душевний біль від розлуки з тою дамою (не знаю, чи вона ще тут є). Кожен повинен нести свою відповідальність сам, не перекладаючи її на іншиї. Вона недаремно назвала мене навіженою, тоді було за що.
    Були ображені і зраджені МОЇ почутття і почуття МОЄЇ дитини! (наслідки цього пожинаємо ще й зараз, але то інша історія). І мені було про що турбуватися. Так, ми певний час жили окремо для того, щоб прийняти остаточне рішення, потім зійшлися знову. Але.
    Чоловік знає, що тої, колишньої його дружини, більше немає. Йому це може подобатися, або ні, але так є. Після всього бруду, що тоді на мене вилився, по-іншому бути не могло. В мене з’явилися нові друзі (дякую вам), власні інтереси і хобі, яке я дуже люблю, хоча колись про таке навіть і не думала. Я більше не догоджаю і не підлаштовуюся.
    Звісно, я не можу бути впевненою, що історія не повториться, але і я, і мій чоловік (хоч і не озвучує) знаємо точно - ще одного шансу більше не буде, це був останній.

    І ще

    а скільки разів ВІН подавав каву ВАМ?
    --- дописи об"єднано, 6 Червень 2019 ---
     
    • Подобається x 16
    • Погоджуюся x 5
    • Зе бест! x 2
    • Не подобається x 1
    • мімімі x 1
    • Креативно x 1
  13. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Ви знаєте, декілька раз було.. але мені того не було так потрібно!
    Він не з тих чоловіків, на яких не можна покластись. Просто все, що я робила для нього, я робила з любові. Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ververa

    ververa New Member

    я верю, что вы сильная и справитесь. присоединяюсь ко всем девочкам и обнимаю вас!
     
  15. svitlanaaa

    svitlanaaa миється в бані

    Чомусь після таких історій хочеться жити для себе і ні для кого нічого не робити, тому що все одно нічого в нашому житті не ціниться