Повчальні фільми для батьків

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Ольга, 22 Лютий 2009.

  1. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    "Маленький Ніколя" - хороший повчальний сімейний фільм!
     
  2. Lorelei

    Lorelei New Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Раджу у сімейному колі переглянути стрічку Крістофа Баратьє "Хористи", неймовірна історія про незвичайних дітей і любов до них.
    http://www.imdb.com/title/tt0372824/
    а також "Звуки музики" Роберта Вайса
    http://www.imdb.com/title/tt0059742/
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tina

    Tina New Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Нам з чоловіком дуже сподобався фільм "В гонитві за щастям" з У. Смітом. Може, не до кінця сімейний, але дуже життєвий. У. Сміт у тому фільми - взірець для багатьох батьків, як на мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Раджу переглянути "Огнеупорный / Fireproof" (2008) -фiльм про сiмейни стосунки/

    Заходя в горящий пламенем дом, капитан пожарной команды Калеб Холт действует по-старому, но верному правилу пожарных: «Никогда, не оставляй товарища в беде».
    Приходя же домой, где его ждёт жена, чувства и любовь к которой давно угасли, Калеб Холт живёт по своим собственным правилам и согласно своим собственным интересам. На работе Калеб Холт всегда старается, и спасает других, но как же ему спасти свой брак? И только любовь Божья, изменившая его сердце способна помочь Калебу востановить брак. Но путь к вере в Бога, к вере в Божью любовь нелёгок если человек не способен принять Божью любовь. Невозможно любить - не имея любви. Бог способен помочь и соединить брак на грани развода, и 40 дней начинают длиться всю жизнь. Трудное в начале становится позже лёгким и приятным. Вот, что делает Бог в сердцах людей. Вот что действительно помогает... Вот, что действительно работает...
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    нарешті побачила ще два фільми, де хоч трохи йдеться про виховання

    1.The Christmas Miracle of Jonathan Toomey (2007)
    милий фільм, дивитися з малими дітьми разом варто, вчить спокою і мудрості у спілкуванні з дітьми :)

    2. Життя, як воно є / Жизнь, как она есть / Life as We Know It (2010)
    фільм ніби не поганий, але ... чомусь саме тут я побачила зі сторони відношення до дитини, якою кидають туди-сюди аби лиш батьки могли робити свої справи, ТВ лиш би тихо сиділа, іграшки лиш би не чіпала батьків. Відразу і згадалися слова Сесіль Люпен про те
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Запросив мене сьогодні муж в Штуку на кінопоказ.
    Сьогодні там показували японський фільм "Каков отец, таков и сын".
    Реалії сучасного дурдому беземоційного виховання.

    Ще раз оцінила вклад чоловіка в малого.

    Цікаво чи римейк буде таким же сильним.
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Раджу подивитися пару серій "Школа Саммерхіл". Мені було цікаво і фільм в принципі про реальну школу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    "Муза осені" , часто бачила фільми про виховання дітей, про відношення батьків, але цей власне про маму, про "сліпу" маму, можна глянути.
    Фільм "Золоті руки", окрім того що він на реальних подіях, дуже цікавий, так там ще й показано як мама відіграла роль в майбутньому успіху головного героя, раджу глянути.
     
  9. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Вже разів 3 передивилась і всім раджу і тим, хто має дітей і тим, хто ні. Завдяки цьому фільму вчишся приймати і себе, бо я теж, як і головний герой, дислексик. Може і не в такій мірі, але проблеми у мене були і є. (хоча може це не проблеми?)Особливо у мене виражена дискалькулія, я не здатна запам"ятати таблицю множення, приміром. Я рахую у свій чудернацький спосіб, і в принципі мені це не заважає жити. Та як складно мені було в дитинстві. Як важливо дозволити собі бути собою, дозволити дітям бути собою. Подивіться, обов"язково.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1