Повчальні фільми для батьків

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Ольга, 22 Лютий 2009.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Шановні колєги і коліжанки, мене цікавлять художні фільми де б висвітлювалася проблема батьків, дітей, виховання, але щоб розв'язка фільму не суперечила нормам християнської етики.
    Щоб ці фільми певне коло батьків могло переглянути з навчально-виховною метою :naci:
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Ми дивились серію програм "сімя від А доЯ"-з доктором комаровським.Але то не худ.фільм..:confused:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    На думку спадає лише "Це прекрасне життя". А далі тяжко, бо всі фільми мають щось таке дивне в собі.
    Наприклад, подумала про "Little miss Sunshine" (Маленькая мисс Счастье), але там дідусь вчить малу дивного танцю й помирає від передозування. :confused:
    Пригадалися "Місіс Даутфаєр" та "Мері Поппінс". :)
    Ще такі фільми, як новий фільм "Піноккіо" від Альберто Сіроні (Alberto Sironi). І думаю, що більшість фільмів з Робіном Вільямсом надаються до сімейного перегляду, бо виглядає, що він якраз дбає про мораль.

    За цими лінками є списки фільмів, які пропонують до сімейного перегляду. Аби довідатися російську назву, кидаєте в ґуґл слово "фильм"+назву фільму англійською мовою.

    http://www.aboutschool.com/movies.htm
    http://parents.berkeley.edu/recommend/arts/movies_fam.html
    http://www.ducksoftware.com/movies/gratedmovies.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Лілю, дякую! ;)

    Little miss Sunshine щось так важко було дивитися мені, але справді фільм може стати повчальним!
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    • Подобається Подобається x 2
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Левандівко, то хіба після N*[​IMG] треба дивитися
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

     
  8. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    колись консультував громадську орагнізацію - порадив для треніну фільм "Джуно" (Юнона). Малолітня вагітна вирішує таки не робити аборт. Шукає прийомну сімю для свого малятка
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Як на мене, фільм не надто. Так, вона вирішує дитину народити й віддати, але :girl_crazy: як вона ту вагітність трактує?!?!? А дитину? То все таке якесь дивне, неприроднє... Мені не сподобалося зовсім. Фільм зроблений як невдала пропаганда, імхо. Хоча кілька моментів позитивних було, загалом я була ним розчарована.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    ну, таки щось в цьому фільмі є.
    звичайно, це явна пропаганда, щоб вирішити явно наростаючу проблему з підлітковою вагітністю. мовляв - ми пропонуємо такий вихід - в результаті всі щасливі. і очевидно, для укр. суспільства не надто зрозумілі багато реалій. але автори мали явно визначену цільову аудиторію.

    to Ліля, - я думаю, там головна героїня трактує свою вагітність саме так, як очевидно трактують її прототипи.

    а мені там сподобалося, як показана підтримка родини - без скандалів, з явним розумінням ситуації (своїм розумінням), але принаймні заради добра своєї дитини
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Та фільм показує такі відносини, якими вони тут часто бувають. Та й на цьому континенті він ще дуже прогресивний, бо тут про тему абортів узагалі говорити тяжко... От лиш повчальним я то не вважаю, бо сцена в клініці мені була дивна та й увесь процес також. Вочевидь, я забагато вимагаю... Але щось мені важко повірити, що вагітність трактують саме так, невже гормони мовчать??
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    ну, так, сцена в клініці дивна. але тому мені і цікава була. для мене то незрозуміло.
    і ще я коли дивилася, то наївно впевнена була, що таки гормони візьмуть верх, вона відчує якесь тепло до дитини, і залишить її собі (тим більше, що усиновлення там типу зривалося).
    а так - мораль - свої проблеми завжди можна вирішити, мовляв всі помиляються, та ще й так вирішити, що всім буде добре. а потім знов жити своїм життям, кататися на своєму велосипеді з гітарою, цілуватися з хлопцями - і знов все прекрасно. але це занадто все просто. а що буде далі, коли велосипед-гітара набриднуть і пройдуть роки і т.п.?
    я думаю - знов знайдеться типове рішення - в психоаналітиків побільшає роботи.
    american dream, йолки-палки - всі щасливі, всі мають, що хочуть
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Я вже згадала, що мене вразило. Що дитину можна віддати так легко! Улюблену ляльку чи іншу річ віддаватимеш і серце буде щеміти, а що про дитину казати, яку 9 місяців виношувала???? А тут так віддала, як непотріб, без емоцій майже. А тоді - ніби нічого не було, нічого не змінилося... Але ж міняється! Навіть якщо віддати, міняється. І ця утопічна майже картинка мене тому й вразила, що все раптом так прекрасно, навіть ще краще, ніж було... Мовляв, віддайте дитину й буде вам щастя... Від оцього я плювалася, бо не згідна з таким показом ситуації!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    наскільки я зрозумів тема про повчальні фільми:girl_spruce_up:
    то я такий і запропонував. Такий фільм з якого можна розгорнути навчання чи повчання. Свідченням такої можливості і є дискусія, яка розгорілася.

    Не знаю чи така дискусія і користь були б з фільмів "Вагітна тимчасово" чи з кіна про вагітного Шварцнеггера. Якісь емоції та факти з тих фільмів можна вивести, але такої :girl_mad: палкої дискусії не вийде.

    Щодо повчальних фільмів.... які дають зрозуміти, що "ти ні **** в житті не бачив" фільм
    брати Жорж та Гаррі. Жорж страждає на синдром Дауна й живе в інтернаті, Гаррі — успішний банківський співробітник...... Жорж любить автівки і небезпечний шоколад. Гаррі читає тренінги і їздить відрядженнями.... Сюжет дивіться самі....

     
    Останнє редагування: 16 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Мені більше сподобався фільм "4 місяці 3 тижні і 2 дні". Оце фільм проти абортів... Важкий фільм, але показує все таким, як воно є. А "джуно" - наївна баєчка про те, що можна залетіти, пролетіти якісь 9 місяців вагітності й відлетіти з принцом на білому коні подалі від проблем.
     
  16. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    Над "Восьмим днем" і плакала, і сміялася водночас! Дуже мені сподобався!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    А мені дуже сподобався "Невидимая сторона" зі Сандрою Балок.
     
  18. meros

    meros New Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    мені дуже радять подивитись Огнеупорний, завтра можливо вже буду його мати!
     
  19. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    - підтримую, також раджу переглянути "Реквієм за мрією", "Ґран-Торіно", "City Island", "Волчок", "Свати", "Гаррі Браун" - з кожного фільму можна взяти багато корисного!
     
  20. meros

    meros New Member

    Відповідь: Повчальні фільми для батьків

    от преглянула щойно Огнеупорний, ху...ще поки не відійшла!
    Тому ще з більшою наполегливістю раджу його переглянути!
    Окрім нього також згадалися мені Наркоз, Замкнутий круг, Мальчик в полосатой пижаме - це ті що повчальні для батьків!