Потроху звідусіль

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем mermaid, 22 Січень 2011.

  1. mermaid

    mermaid Member

    Дівчата,дуже хочу поділитись з вами одним чудом:girl_in_love:
    це вебкамера встановлена біля гнізда пташки колібрі,знаю для Америки і Канади це не новина але для нас це фантастичні створіння,вони такі крихітні. Вони харчуються нектаром з квіток і також найдрібнішими комахами, мабуть щось таке як тля.
    Малий мені нагадав за цю вебкамеру . Минулого року ми спостерігали за гніздечком однієї з таких пташок, яйця були за розміром мятного драже Тік-Так.
    Зараз вже бачу пташенята є у гнізді. Гніздо розташоване на кущі троянди. Показано все, що відбуваєтьсяу реальному часі, дуже цікаво спостерігати як дорослим так і діткам.

    [​IMG]
    тут вебкамера
    але на тій сторінці можна знайти відео запис деяких подій. Наприклад як вилуплення пташенят), годування і т.п.

     
  2. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Красотаааааа :girl_dance:
    Ой пташка кудись втікла ))))))
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Круууутооооо... які вони манюні... а з яким фуркотом вона полетіла... як літак..

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:38 ----------

    зараз прилетить, буде їх годувати :)
     
  4. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    ууууу фуркіт пропустила,:girl_cray: ТИШИНА СПИТЬ ДИТИНА, будемо завтра слухати :girl_claping:
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Прилетііілаааа! як завжди, з фуркотом :)

    ---------- Додано в 23:01 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    http://www.youtube.com/watch?v=gG59PaCiiDg
     
  6. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Прилетіти то прилетіла , але чому вона їх не годує???? Чи я чогось не добачаю :girl_cool:
     
  7. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Якось знайду час то перекладу і викладу тут більше інформації про це гніздо, пташок, місцезнаходження тощо...
    Вони такі милі, я могла вімкнути і тримати весь час на своєму екрані цю трансляцію. Так як пташки знаходятьсяу Америці то різниця 8 годин, зранку до обіду буде у них ніч і не буде видно гніздечка, але звуки залишуться...:girl_dance:

    Минулого року спостерігала трагічний випадок з гніздечком. Прилізла ящірка і забрала одне яйце...:girl_cray:
    Сподіваюсь цього разу малята у безпеці.
    Якщо хтось вловить момент, як пташенята дуже смішно какають :girl_blush2: :girl_haha: наставляють попки догори і порскають далеко від гнізда:girl_haha: Акуратні і виховані, головне, що у гнізді чисто.:girl_claping:
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Потроху звідусіль

    тільки що годувала. Мені аж страшно стало, думала, вона їх наскрізь дзьобом проткне...
     
  9. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Яка красота)
     
  10. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Зайшла провідати птичку, а там тємнотааааааа :girl_impossible:
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Надзвичайно позитивне відео!
    Ми з малою переглянули - дуже сподобалося)))
    Тільки щось у мене те, що в першому дописі, там, де вебкамера, не відкривається(
     
  12. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    тем темно через те, що нічка в них...По обіді буде світати:girl_wink:
     
  13. Відповідь: Потроху звідусіль


    Для шанувальників Apple.

    forbes.ru

    Кажуть, це пов'язане зі станом його здоров'я. У 2003 році у Стіва знайшли рак підшлункової залози. Зробили операцію, яка пройшла успішно. Та проблеми зі здоров'ям Джобса на цьому не завершились. У 2009 році йому трансплантували печінку.

    Шкода, що він йде. :girl_sad: Компанія "Apple" стала тою, якою зараз є, саме завдяки Стівену Джобсу.

    Сам Стів є дуже цікавою особистістю. Чого вартує лише його славнозвісна промова перед випускниками Стенфорда у 2005 році!



    Найбільше мене зачепили ось ці слова:
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

     
  15. Filumena

    Filumena New Member

    Відповідь: Потроху звідусіль



     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Так і живемо. В 2009р. ми їм "показали" ;) :sad:
     
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Докладніше тут

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Потроху звідусіль

    Відважна:girl_smile:, сміливий жест.
    Чітко виразила свою позицію.
    Мені не подобається цей міністр, а основне його робота в уряді. Тому висловлюю їй свій "респект"!!!
     
  19. Відповідь: Потроху звідусіль

    А відео бачили? Я б не сказала, що так дуже чітко ;)
    Коли прочитала цю новину, я собі уявила, що дівчинка так красиво, трояндами з шипами .. і по мордам міністрові, по мордам.. А насправді - тицьнула акуратненько, ніби випадково, букетом в лице :girl_nea: За ідею - "5", за виконання - "3-".
     
  20. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Потроху звідусіль

    - вважаю що вона цим жестом виставила у дуже негарному світлі своїх же колег - студентів, активістів, тепер виглядає що вони не гребують такими от відверто хуліганськими методами і опускаються до таких дрібних дитячих пакостей. Не розумію чого так захоплюються її вчинком - так, це сміливість з її боку, але ж і дурість!