Посмішка продавця, а за нею...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Masja

    Masja Well-Known Member

    Обов'язок продавця, провізора, фармацевта доброзичливо обслужити клієнта, а не відфутболювати одна до одної з незадоволеним виразом обличчя. Незалежно від віку покупця, зовнішнього вигляду, професії чи достатку людина має бути якісно обслужена.
    Якщо це якісь заборонені ліки, то їх і так не продадуть. До чого тут зверхнє ставлення до людини?
    Погоджуюсь.
    Але! Не завжди стороння людина миттєво може вирішити, як вчинити в тій чи іншій нестандартній ситуації. Просто на майбутнє треба мати на увазі і такі випадки.
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    І я про те ж саме. Вигороджувати некомпетентних і неввічливих продавців (чи провізорів) тут недоречно.
    --- дописи об"єднано, 10 Березень 2017 ---
    100%, це так негарно виглядало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Так, дуже часто люди губляться в таких ситуаціях, лише потім аналізують, як можна було б вчинити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Я мала на увазі те, що той дідусь може бути не вперше в цій аптеці. Часто "специфічні" люди кожен день можуть приходити і випрошувати рецептурні ліки, провізори знають таких відвідувачів в лице.
    Звичайно, що кожна людина заслоговує на повагу і не тільки в аптеці. Тому обзивання - продавщиця, дівуля - мене особисто обурили! А так як ситуація до кінця не була прояснена, ми не можемо знати причини такої поведінки провізорів.
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2017 ---
    Зате ті люди, завжди знаходять час і можливість описати ситуацію на ВАРТІ чи ще де там пишуть супер-обурливі пости. Судячи з детального змалювання ситуації - часу на рішення було достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Provizor розумію вашу думку (на Варті я не писала, до речі), але ліки в дідуся були не рецептурні, побачила Гліцин, Ібупрофен і аспірин (чи цитрамон). Він той листочок показував дівчині тій, що я встигла прочитати, але, на жаль (і подив) у них для нього цих ліків не знайшлося.
     
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Для мене така поведінка неприпустима за будь-яких обставин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Це дуже дивно, бо в інтересах провізора таки відпустити ліки. І власне DS та мережа, де дуже уважно ставляться до обслуговування.
    Але поведінка дописувачки та вживання нею зневажливих висловлювань для вас є коректною?
     
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    От якраз недавно моя подруга мала дивний випадок з провізором аптеки DS, що на Сихові навпроти Сільпо знаходиться. Подругу якраз з денного стаціонару відпустили на кілька годин і вона по дорозі додому вирішила зайти в цю аптеку й перевірити чи не буде їй дешевше купити в ній препарати, які їй треба було на щодень лікування, ніж брати їх в лікарняній аптеці. Була неділя, покупців в аптеці не було, та провізор не захотіла навіть подивитьсь чи є в них ти ліки і порахувати їх вартість, сказала самостійно глянути на сайті. Як на мене, то доволі дивне обслуговування потенційного покупця.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Masja

    Masja Well-Known Member

    Вам може не подобатись вчинок і "тон" допису форулянки, мені чи ще комусь...
    Але я особисто вдячна за допис, бо не подумала б, що людину, яка прийшла КУПИТИ ліки може бути зневажливо "відшита".
    Ну, і як би ми не називали дівчат-фармацевтів, їхнє ставлення до роботи і клієнів від того не зміниться.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    у мене вдома є одна цілодобова і завжди працююча аптека, і на свята в них завжди пропадають дешеві ліки! Таке як цитрамон\септефріл\анальгін\валідол у свята в них немає, але пропонують дорогі аналоги!
     
  11. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Ви вже повідомили про цей випадок на гарячу лінію, як радила одна з форумлянок? Якщо не хочете телефонувати, то можна написати на імейл чи їхню фейсбук сторінку. Я б радила детально і без емоцій та власних висновків описати ситуацію, а адміністрація хай сама розбирається, чи то провізори завинили, чи з дідом проблема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    А я вважаю допис форумлянки показовим збірним образом нашої ментальності. Ми майже всі промовчуємо, їдучи в маршрутці, коли водій не зупиняється літнім людям чи порушує правила руху, ми мовчимо в черзі до лікаря, коли не пропускають маму з дитиною до року і т.д.
    І які дії подруги? Може вона попросила книгу скарг?
    І що змінилось від цього допису? Ви більше не ходитимете в мережу цих аптек? Можливо відомі імена цих провізорів?
    Ми почули лише суб'єктивне бачення ситуації зі сторони Malvochka. Ця ситуація навіть не з нею трапилась! Які висновки взагалі можна робити!
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2017 ---
    Цікаво почути дорогі аналоги названих ліків
    Можливо, ці ліки справді закінчуються, а дистрибутори у святкові дні не відвантажуюють товар.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Та мережа мені колись більше подобалась, вони ж досить популярні, то тим більше їх працівники мають належно обслуговувати людей.
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2017
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я мала на увазі не аналоги, а ліки з схожою дією.
    Боліло горло - провізор сказав що є декатилен, і ще якісь за 180 грн 20 таблеток...банального септефрила чи навіть стрепсілса не було...Рекомендувала також антибіотики.
    Просила анальгін від зубного болю, порекомендувала якісь таблетки в районі 100 грн... Хотіли купити метрогіл-гель, зпропонували також мазь майже за 200 грн
    І то не один раз попадаю на таке, що як тільки всі інші аптеки закриті, в тій аптеці пропадають дешеві ліки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Яким чином має забезпечитися то належне обслуговування, якщо не повідомляти про такі випадки? Ви, здається, не помітили моє питання. Ви повідомили адміністрацію про те, що сталося?

    Мама щойно розповіла аналогічну історію. Купувала ліки для сестри. Їй запропонували щось за 150+ грн, хоча аналог українського виробництва набагато дешевший. То мамі довелося довго і нудно випитуватися в провізора, чому така ціна, і випрошувати ті дешевші.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Masja

    Masja Well-Known Member

    Я купую ліки в різних аптеках. Матиму на увазі, що така ситуація може статися не тільки у маршрутці (що є найпоширенішим явищем), а й у місцях, де, здавалося б, людям мали в першу чергу допомогти.
    Що б це змінило?
    Все, що ми тут пишемо, і є наша суб'єктивна думка.
    Щодо скари - погоджуюсь.
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2017
  17. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Ви, мабуть, темку про лікарів не читали. Такі ситуації можуть статись будь-де, в тому числі і при спілкуванні на форумі. Щодо імен - тоді можна говорити про конкретного хамовитого провізора чи провізорів а не глобально про аптеки, "людоньки, що то ся в аптеках діє." Бо це не означає, що в усіх аптеках так.
    Суб'єктивно, можливо, невдале слово, достовірніше було б описувати свою ситуацію, свій рецепт, а не спостереження в черзі. Гру поламаний телефон знаєте?
     
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Теж мала випадок з DS і теж навпроти Сільпо на Сихові. На протязі двох тижнів заходила туди три рази. Кожен раз мала список з кількох препаратів. Перших два рази просто сказали, що не має препаратів. А третій раз таки вже перейшли межі. Цього разу купувала ліки для мами. Перших зі списку не було дозування. Пропонували замінити іншим. Я відмовилася. Другим був один серцевий препарат в ампулах. "Провізор" почала настирливо пропонувати ці ліки в таблетованій формі. Я ввічливо відмовилася. Провізор підвищеним тоном почала читати анотації, що ці ліки колять лише в лікарнях, і знайти їх можна лише в аптеках при лікарні і тд. Хоча я спокійно купила їх в сусідній. Більше я в тій аптеці не купую. Та й якщо раніше купувала в цій мережі завжди, то тепер мережу собі обрала іншу. А в DS хіба часом чоловік забігає.
    Після останнього випадку написала на сайті ( з чітким переліком ліків, датами) у розділі , де відгуки. Після відправки з'явилося віконечко " ваш допис отримано, але з'явиться після модерації" (якось так). Так мій допис і не з'явився ( слідкувала кілька місяців, а потім і взагалі десь той розділ зник, чи то я не бачу). Зате досить схвальних відгуків і під ними подяки за довіру. І схвальні відгуки з'являлися і після мого допису.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А хтось мені пояснить що то твориться з цінами в аптеці. Чому зазначена ціна на упаковці відрізняється від ціни, яку пробивають у чеку? Провізор пояснила що то зросла ціна закупки і відповідно зросли ціни...ну я розумію, якщо ви виставили нові препарати і вже з новою ціною...Але коли на прилавку старий препарат і його продають за новою ціною...
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Пішла вчора купити собі діловий щоденник на наступний рік. Заходжу в магазин, попросила показати один, а він з чорною такою закладочкою-шнурочком усередині. А я хочу з білою) Бачу, лежать такі з білою, прошу показати мені один з них. "Йооооооооооооооооой, пані, ви щось таке хочете..." Люди добрі, що ж я таке хочу? Невже то такий страшний каприз? Продавець ніби нікуди не поспішає, я - єдиний покупець і жодну чергу не затримую...
    У магазині церкви Юра купувала церковний календар. Продавець каже: ось тут усі висять, а ті, що не помістилися, отут лежать, їх кілька видів, дивіться самі. Я глянула, а їх аж два види) Пішла далі, бачу, в іншому відділі такі ж календарі, але вже більше видів. Прошу продавця, покажіть мені, будь ласка, з якими ще є зображеннями, щоб я вам тут сама не перевертала. Божечку, вона як визвіриться на мене: то точно такі самі, як ви бачили! ви ж казали, що вам треба з великими цифрами! он там з великими цифрами! нема з більшими! беріть той! Я кажу, ні, там немає таких, тут у вас є трошки з іншими зображеннями, я б хотіла глянути... - Ні! Там точно такі самі!
    Але ж не такі самі. Бо я би взяла там, а не йшла шукати далі.
    Вибрала я календар. Продавець злосно: ви точно той календар вибрали?
    Покупців було - я і ще один старший чоловік, який шукав якусь олійку. То до нього пані теж крізь зуби фиркала.
    Чи то я така Галя балувана, чи що... Так неприємно було...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4