Посиденьки 2.0 / Питання-відповіді

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем MARTINI, 13 Січень 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Вітаю всіх, хто дочекався. А тих, хто не дочекався, прошу будити і кликати сюди :)

    Отже, Посиденьки перебралися на нову платформу. Прошу знайомитись, вона називається XenForo.

    В результаті міграції вдалося перетягнути всі розділи, теми і дописи, вкладені файли і фотографії, всіх користувачів, їх аватари, приватні переписки та друзі. Днями ми повернемо старі смайлики і ваші щоденники. Нічого не пропало.

    Карму, нажаль, врятувати не вдалося, але я переконаний, ви швидко наклікаєте собі ще.

    В найближчі дні форум буде працювати фактично в режимі відкритого тестування. Тобто тут ще не все закінчено, але він вже відкритий для спілкування. Так за кілька днів ми разом з вами і завершимо роботу над функціоналом і дизайном.

    Перед тим, як задавати запитання тут, читаємо ЧаПи!
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2015
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

  3. nataliy

    nataliy Member

    Добрий вечір Чомусь не відправляється приватне повідомлення адміністраторуВидає помилку

    Надіслано від мого Redmi 6, використовуючи Tapatalk
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    добрий день
    прошу долучити скріншот помилки
     
  5. nataliy

    nataliy Member

    Додаю скрін[​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 6, використовуючи Tapatalk
     
  6. Lisovska

    Lisovska Member

    Підкажіть як подивитись якщо мені написали у карму, тобто як відгук до допису. То де це знайти?
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Lisovska показую , але мобільна версія сайту . Не знаю як у Вас
    16DD24AD-E9A1-4828-8857-F79C434B9E58.jpeg E084D234-C811-4E0C-9CF1-931C7DE4745B.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Доброго дня! Підкажіть буь ласка, а на forum.lvivport зареєструватись ніяк вже неможливо? Пише реєстрація припинена, то назавжди чи тимчасово?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Добрий день. З реєстрацією все добре. Можливо, ви робите щось не так :)
     
    • Подобається Подобається x 1