Пошиття одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Annjutka, 12 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Ная, то мо ми разом вчилися?
     
  2. dollichka

    dollichka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Недавно здійснилась половинка однієї з моїх мрій - у мене появилась швейна машинка:radist: Тепер треба втілювати в життя другу половинку мрії - навчитись шити! У мене є задатки до цього і я вже навіть пошила своїй малечі платтячко. Але не знаю як обійтись без оверлоку? Я пробувала використовувати зигзагову срочку, але вона зминає тканину, особливо тонку..:sad: Може тре щось підкладати, якийсь папір чи що?
    Буду вдячна за пораду!
     
  3. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Поки не купимо собі по оверлоку кожна, може дамо трошки підзаробити Adriasi?
    Чи ти тільки взялася б за те, що з початку і до кінця? :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Ні, просто підбирайте відповідні до тканини нитки..по номерах і відрегулюйте натяг нитки.:girl_curtsey:

    А яка в вас машинка? Бо в мене теж нова і я тішусь, аж підскакую
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dollichka

    dollichka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Дякую за пораду! :girl_smile: Буду пробувати :girl_curtsey:
    А машинка у мене Singer 2662. Мені так подобається. Може хтось таку має і щось про неї може розказати, якісь особливості чи щось таке...
    Яруська, а яка у вас машинка і чи вмієте добре шити?
     
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Так виглядає шо не разом,я би вас впізнала...:girl_smile:
    Лишайте більші припуски на шви і тоді зикзаг прокладайте не по самому краю,трохи відступіть,лишнє потім обріжте ножницями.Тонкі тканини можна шити подвійним швом,спочатку зішиваєте деталі склавши виворітніми сторонами з маленьким припуском на шов,тоді ті ж деталі складайте лицевою стороною і зішивайте відступивши від краю трохи більше,шоб сховалися краї попереднього шва.Для якісного зикзагу поексперементуйте з товщиною ниток(бажано найтонші) і натягом ниток в машинці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. dollichka

    dollichka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Дякую! Подвійний шов це цікаво! Якби не була зараз на роботі уже б побігла пробувати... :girl_smile:
     
  8. Story

    Story New Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    минулого року я вирішила довго не паритися стосовно ательє... придбала собі машинку і зараз вже шию самостійно))) раджу. це дуже цікаво і буде у нагоді, коли з'явиться дитина)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jarina

    Jarina Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    а яку саме машинку купили, бо зараз стою перед вибором.....
     
  10. Story

    Story New Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Brother star щось там таке далі))) але ці моделі Стар-вони дуже зручні у викоистанні та вчитися на них легко. також виконують багато операцій (деякі з них відкрилися для мене тільки нещодавно:girl_cool:)
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    і ще можете спробувати Janome
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Jarina

    Jarina Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    дівчатонька, а якщо можна, напишіть ціни(можна в приват), дуже-дуже тре!!!!!
     
  13. vovchenja

    vovchenja Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Усім привіт! Може хто знає хорошу кравчиню на левандівці, хочу пошити вечірне платтячко. Буду дуже вдячна за інформацію!!!
     
  14. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Привіт ,а може хто має хорошу кравчиню на Сихові,бо я шила в одної майстриньки але вона зараз переїхала в район привокзальної і мені трошки зле добиратись...
    Буду дуже вдячна....
     
  15. Elpida

    Elpida Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Вітання,
    Маю велику потребу пошиття святкового (власне весільного) ЧОЛОВІЧОГО костюму, перш за все жилету з краваткою-хустинкою.... Хто може мені допомогти з координатами компетентних майстрів-ательє і т.п.?
    Дякую заздалегідь!
     
  16. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    І я теж потребую хорошу кравчиню на Сихові. Хто може щось порадити, пишіть ПП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу


    А мені якраз треба добру кравчиню, яка б в р-ні Привокзальної мешкала. Може підкажете контакти?
     
  18. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    дівчатонька! питання доброї кравчині все ще актуальне. Але тепер воно ще й починає бути терміновим! Відгукніться, хто може. Треба плаття і жакетик.
     
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Я б теж залюбки шила собі речі в кравчині. Маю кілька власних дизайнів плать і дууууже вже руки чешуться то втілити в життя :) Мала негативний досвід пошиття одягу в салонах - видно що воно не так лежить і все, зато в приватної був тільки позитивний досвід. Взагалі кавчиня як і перукар, маю "підійти". Якщо смаки в кравчині і замовника подібні - тоді супер. По суті всі кравичні хороші, просто не у всіх співпадають смаки, і тоді починається, що річ не підійшла і не подобається, і висновок - кравчиня погана.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Тут стільки народу шукає кравчиню...Я приєднуюсь до шукаючих.Але мені бажано в районі В.Великого-Кн.Ольги :)
     
Статус теми:
Закрита.