Пошиття одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Annjutka, 12 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    можу допомогти в пошитті одягу,якщо потрібно звертайтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kleopatra

    kleopatra Member

    а що то за дизайнер в якого шила ваша сестра

    а де можна класно і не дорого пошити одяг
     
    Останнє редагування модератором: 22 Травень 2009
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу


    Я нарешті знайшла швачку неподалік. Взяла з мене 200 грн. Але якість...
    Шила теж по одній примірці - я пошкодувала що не зробили дві, бо тепер все переробляє... За цей час , гроші і нерви, думю, варто було готову пошукати. :ireful1:
    Ще хотіла спитати в тих хто шиє. Чи буде з тканини довжиною 2м і шириною 1,40 якийсь залишок. Блузка вийшла довжиною 75 см. Звичайна, по типу чоловічої сорочки. Питаю, бо чула що йде приблизно стільки скільки має довжину готовий виріб (якщо нема капюшона).
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2009
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    на блузку йде довжина виробу плюс довжина рукава плюс 20см
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Шити в ательє, і приватно в кравчині - дві великі різниці. Так, МОЖЛИВО, в кравчині буде дешевше, але вона НІКОЛИ вам не зробить так, як в ательє.

    По одній банальній причині - брак обладнання.
    Людина може не дуже розбиратися, що то за стібок, який вид шва, а на вигляд виробу воно впливає. Якщо пошити одну й ту саму модель в ательє і в кравчині - зразу ж побачите різницю.:)
    Щодо цін - на реальному виробі порівняю:
    в ательє пошити (індивідуально) таке плаття для годування, коштує 600 грн + тканина;
    в кравчині - 300-400 грн + тканина
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2009
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    А в мене враження навпаки.....Декілька років тому " увлеклась" пошиттям одягу.... в ательє.....ЖАХ, жодну річ більше одного разу не вдягала....після того багато років нічого не шила.,і от нещодавно пошила плаття собі , приватно в кравчині, задоволена 100%.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    А можете в ПП скинути номер телефона і розцінки?:)
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    я теж не згыдна з Гуцулянкою. якість пошиття залежить виключно від вміння кравчині правильно розкроїйти тканину, а вже тоді її зістрочити, правильно зробити примірки і т.д. в ательє - головна людина -закрійник,а окремо є швачки.
    неправильна викрійка і ніяке обладнання чи шов не врятує виріб.
    мені теж у ательє багато речей зіпсули. більше не шию. і не втрапила ще на 100 % приватну кравчиню, яка б мене задовільняла. така в мене була тільки у місті мого народження -пошила в неї речей 50. і головне від випускного плаття - до пальто білого кольору. власне верхній одяг пошитий нею - досі ношу.
    оце була майстриня. ніколи я не знала, що я хочу -усе підбирала сама і радила 100 % гарно для мене.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    А я й не говорю про якість пошиття. :xaxa: Як сидить виріб на фігурі, дійсно залежить від професіоналізму закрійника. Я говорю про інші речі, але це, мабуть, тільки кравчиня зрозуміє... :xaxa:
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    не знаю, думаю кравчині на форум і теж з вами не погодяться.
    а хіба ЯКІСТЬ пошиття, це не шви? ви ж про них писали?
     
  11. Snowflake

    Snowflake Active Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Співчуваю вам дівчатка :sad:
    Я за освітою модельєр, шию собі сама.Завжди щось новеньке ... інколи дивуюсь чому у шафі немає більше місця ;) Нещодавно вийшла з подругою на базар і шокувалась від цін, справді.Тільки тепер розумію, що не даремно закінчила дві освіти у легкій промисловості. Колись займалась індивідуальним пошивом, але робота у тій же сфері забирає увесь вільний час. Дуже люблю моделювати та дизайнувати, із цим можу помогти.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    о і в мене так. Мені приватна кравчиня теж шиє завжди супер. Моя весільна спідничка то її витвір, я не дуже уявляла яка вона має бути, знала, що нестандартна - сама все придумує. І не думаю, що в неї дуже дешевше, як в ательє. А мені пошиття в ательє, після негативного досвіду, попахує конвеєром: кількість замовлень велика, а з якістю - як прийдеться:confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Не згідна з однією банальною причиною:) Давно минули ті часи коли кравчиня,котра працює приватно має з обладнання тільки ножну чи ручну швейну машинки на дві операції і праску:xaxa:.При теперішньому виборі побутового швейного обладнання може бракувати тільки вміння і знань з технології. Кожна модель одягу,кожна тканина вимагає своєї технології обробки,важливим є вибір не лише фасону і тканини,а й правильно підібраних дублюючих матеріалів,відповідної по якості підкладки,навіть невдало підібрані до тканини нитки чи невідповідні до моделі гудзики зіпсують вигляд і якість виробу.Якшо додати шо для кожного клієнта індивідуальний підхід з врахуванням типу фігури,смаків,стилю життя то кравчиня в приваному виробництві робить величезну роботу:8:. І в кожен виріб вкладає частинку душі.
    В ательє ж все по-іншому,є стандартні лекала,котрі підганяються по фасону і фігурі,пошиття конвеєром,така робота є набагато легшою і я чомусь завжди думала,шо в ательє якраз шиють гірше і дешевше:confused:
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Ная, дякую за відповідь. На жаль, мій особистий досвід показує протилежне.:confused:

    І для чого тоді в ательє стільки промислових машин? Можна ж купити універсальну побутову, і не вкладати купу грошей, і мати менше мороки з обслуговуванням.
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=442240&postcount=275
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. simona

    simona Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Промислові машини не шиють краще,а шиють швидше.Кількість-головне:),тому і вкладають купу грошей. Навіть промисловим швейним обладнанням керують люди і якість роботи насамперед залежить від їх вміння. На універсальній побутовій швейній машинці можна зробити все те саме шо і на промисловій,тільки то займе більше часу. Якшо працююча приватно кравчиня хоче пошити всього більше ніж краще то і результат буде відповідний:n:. Пошиття високоякісного одягу за індивідуальним замовленням в нас оплачується далеко не так як воно вимагає затрачених зусиль і часу... тому заробляють на кількості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Обладнання це дуже важливе питання, звичайно, але людина та її вміння й досвід - це головне. Тому я особисто не роблю різниці де шити в ательє чи приватно. Аби професійно.
    В Тесляка мені сподобалось, але ціни... Та й не все вони шиють. А "своєї" кравчині я не знайшла поки.
     
  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Я завше одяг шию собі сама (раніше коли мала часу троха більше то всьо шила) Зараз зі всього повиростала (читати поправилася) і хочу вкроїти собі троха часу шоб вшити якусь сукєнку (літо ж на вулиці). Шию я довго, але якісно. Маю швейно машинку (доволі хорошу) і оверлок. Думаю коли Яночка підросте то зможу троха тим підзаробляти.
    А ще я є модельєром-конструктором одягу за освітою, того проблєм шоб підібрати стиль чи фасон який личитиме проблєм не буде, як зрештою і викрійкої і ідеальною посадкою на фігуру. Раніше шила весь гардером обній пані, то вона була дуже задоволена і жартома називала мене її стилістом (ггг).
    Не подумайте шо то вихвалянки самої себе, - то рекляма на перспективу :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Я теж модельєр-конструктор одягу за освітою:)
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.