Пошиття, декорування одягу

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем ТОТО, 19 Травень 2008.

  1. MaZoriana

    MaZoriana New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Дівчатка, може хто знає, як пошити хутряну шапку SpiritHood? буду дуже вдячна
     
  2. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    [​IMG]

    Цього року поїхали ми на лижі, а коли вернулись додому, відчула що все лице обвітрене.. Тому, я вирішила купити собі балаклаву (шапку з вирізом для очей), але не знайшла таку, яка б мені сподобалась, і вирішила зробити сама.. Ось що вийшло:connie_pull-pigtail
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Шапка просто супер! Але як же шолом?
     
  4. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

     
  5. Julib

    Julib Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу - готові роботи

    Поділюсь своїм досягненням, костюмчик для доні з оздобленням
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    дівчатка, де можна знайти/або чи в когось є викрійка сукні/кофти з cowlneck?
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    ооо, верх плаття - те, що я хочу, поділіться, плз, як його робити?
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    Маю величезну шубу з штучного каракуля, яка нічим не відрізняється від натурального. Дісталась мені даром. І хочеться якось її на себе перешити. Чи то нести в майстерню та платити? Чи самій на ній вчитись? Я так зрозуміла, що з штучного хутра шиється набагато лекше ніж з натурального. Може хтось має такий досвід? Чи майстра, який не дорого це зробить.
     
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    Я теж люблю поделки, але шуба то трохи важко є. Коли б з кимось, хто добре вміє з тим працювати то окей, а так можна зіпсувати. Адже треба повністю пороти і перевикроювати з врахуванням припусків нову модель. Не знаю ? Думаю все таки варто дати майстру. Щодо цін, то так дешево не буде, бо заміна затраски на шубі (натуральній) мене винесла 25 грн. А перевикройку вони цінять як практично пошиття, можна лише самій спороти (щоб за це не платити). А ще шукате майстра, котрий займаються шкірою, шубами і штучним хутром. Таке роблять у тих спеціалізованих майстернях (є там, де колись був клуб Спліт-Карпати) її перенесли кілька років тому з Привокзальної. Там є такий пан років під 60, то він гарно працює.
     
  10. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    Дешево однозначно не буде, бо набагато тяжче перекроювити з розпорених кусків ніж з куска тканини, перешивати це такий геморой за який мало хто береться, можна самому спробувати, якщо є навики шиття.
    П.С. якщо наважитесь переробляти і залишаться залишки (10см і більше), я відкуплю їх або прийму в дар ))))).
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    Колись з тим паном мала справу))), ну якщо це звісно він. Шиє супер, але має недолік - йде в запой. Одну мені так класно пошив. А от другій не повезло. Це був натуральний каракуль. Він його на дошки натягнув і пішов... в запой. А коли зняв, він розлазився на очах. Я спочатку була не в курсі. Але потім було страшно, що шуба просто ось-ось розвалиться. Навіть сезону не відносила. Того майстра, здається мені звали Володимиром.

    Бронюю за Вами))).
    Просто зараз сам сезон, і навряд чи знайдеться хороший і вільний майстер, тому, мабуть, вже на наступну зиму(((.
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    [​IMG]
    хочу пошити такі пінетки, верх хочу зробити з тоненького джинсу. Яку тканину обрати для підкладки? І як зробити, щоб вони тримали форму? Флізелін?
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    на підкладу натуральну - льон-бавовна, я б робила з плотного джинсу - він триматиме форму.., якщо з тонкого- потрібно дублювати. флізеліном чи дублеріном, . перед пошиттям обов’язково замочіть обидві тканини.. я останній раз випрала в пралці тканину з якої мала шити- то вона всіла на 10 см) удачі
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    пошила Яринці спідничку
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    Ще тут покажусь :)
    [​IMG]
     
  16. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    Напевне курси зіпсулись.Зараз там що зранку що звечора по 15чол. в одній невеликій кімнаті, якщо прийшов і вже нема де покласти речі йдуть або додому або писати теорію(яку можна було б відфотографувати і написати вдома, прийшовши наступного разу з готовими питаннями).Урок триває далі 3год., але поки дочекаєтесь, щоб до вас підійшли(так як вас 15чол. шиє щось інше, і ще 3 пише теорію)пройде 10-15хв.
    Я вже хочу взяти хоч трохи знань від 12 занять, які оплачено(390грн) і шукаю щось краще.
    Ці курси точно не раджу.
     
  17. storyteller

    storyteller New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    Дівчата підкажіть викройки до такого плаття, будь ласка
    [​IMG]
     
  18. dyfa

    dyfa New Member

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    це плаття шестиклинка
     
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    Було таке
    [​IMG]
    Стало таке
    [​IMG]
    Все шите в ручну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Пошиття, декорування одягу

    наші нові підбрудочки :)
    [​IMG]