Порохотяги

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Отже, пишу відгук: Xiomi Roidmi F8 - Користуюсь даним пилососом майже тиждень. Покупкою задоволена. Легкий, зручний, має різні насадки. Зручно чистити і заряджати. Дуже зручно пилососити з підсвіткою в темну пору доби чи просто з поганим освітленням. Ну і величезний плюс, що це бездротовий пилосос. Взяла і пішла по кімнаті. Не потрібно розмотувати кабеля, шукати найвдалішу розетку, в процесі прибирання обминами/піднімати кабель, перекидати на іншу розетку, потім це все змотувати. Дуже зручна штука, однозначно рекомендую до придбання.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, бачу багато пишуть погані відгуки про зельмер.
    Я на днях переїхала від свого зельмера бачок пластиковий. Точніше трісла сама кришка. Сам контейнер ніби цілий. Можливо у когось стоїть і ми зможемо домовитися?

    І тепер хочу ручний такий, не знаю, як правильно називаються. В кухні здалося б пилососити щодня, інколи навіть двічі, а оце габаритне я маю бажання притягувати не частіше 1 раз в тиждень, а то і рідше. Його миючою функцією не користуюся, бо то не є добре.

    Порадьте щось хороше і недороге.
    Так, щоб всю хату можна було ним прибрати і десь за двері поставити. Площі +-140м2. І це по 70м2 на кожному поверсі - ось чому ще мені той зельмер поганий, бо тягати його по сходах ще той жах...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    чи хтось має такий?
    що можете сказати?
     

    Вкладення:

  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Маю ровенту подібну(пилосос і швабра)-класний дуже
     
  5. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Я маю. Це додатковий пилосос для щоденного експрес прибирання. Дуже зручний, що компактний, і сміття викидається у відро без зайвих клопотів. Більше 100 кв деревяної підлоги долає легко, якщо є коврики, то ККД зменшується. Має систему захисту від перегріву, тому повнісстю весь будинок ним не прибираю, бо відключається для охолодежння. цей пилосос просто замінник вінику, але не є альтернативою гарному пилососу. На відміну від аквафільтрів потребує регулярного миття колби для сміття, інакше тяга всмоктування також зменшується. Користуюсь ним щоденно, собливо у столовій зоні кухні та у відпочинковій зоні вітальні.
    --- дописи об"єднано, 27 Червень 2019 ---
    P.S. У мене дротовий, НЕ акумуляторний.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я про дробовий і питала.
    Вже місяць думаю, читаю відгуки.
    Кілька людей писали, що у них тріснула ота трубка, що на щітці і що це недолік.
    Я маю громіздкий зелмер і НЕ хочу вже його більше тягати.
    Такий, як з мене прибиральник, що в день більше 1 приміщення не стягне, мені отой потрібен конче - великих вже просто не хочу тягати по сходах.

    Де Ви купували? Бо я думала на офіц сайті, але бачу ціни в нет дуже різні.
    Є і 4100 і 5900грн.
     
  7. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Купувала через сайт одного із представників (який саме не пам'ятаю).
    Мала 20% знижки до 8 березня+ безкоштовна адресна доставка і післяоплата. Такі акції час від часу проводяться, бо на таких же умовах купувала автоммиийку цього виробника, приурочену до Світлого четверга (в народі - чистий четвер).
    Щодо зелмера, то я вас розумію, сама такий маю) Але після тривалого ремонту того звіра поселила його у гаражі, тепер трудиться там та на терасі. Піврічне очікування з майстерні спонукало купити ще один пилосос керхер, але з аквафільтром. На великих площах такиий пилосос незамінниий. І у порівнянні із зелмером легше за ним доглядати, оскільки не має у відрі ніяких решіточок і паралончииків, то того ж вага і шум значно нижчі.
    --- дописи об"єднано, 28 Червень 2019 ---
    Щодо поломок моделі, яка вас цікавить, то мала з ним пригоду, але не поломку. Звикла, що пилососити з аквафільтром тягнуть усе, тож і цей експлуатувала на 200%. Згодом почав виключатись після 5 хв роботи. Занесла в сервіс. Виявилось, що на згині ручки накопичилось сміття і волосся, потрібно було просто зняти кришку і увесь той непотріб звільнити. Ну і там мені порадили колбу час від часу мити щіткою.
    Користуюсь ним близько 3х років, інших проблем з ним не мала.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2019
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не розчарувались ще)? Мені зараз просто терміново треба такий от акумуляторний. Не знаю який обрати...
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ще ні :) Але в мене нема килимів. З килимами чи навіть з доріжками не справиться. В інструкції пише, що довго заряджається (десь 8 год). А в реалі - десь до години часу. Я не засікала точно. Заряд тримає досить довго. Я заряджаю десь раз в тиждень, але в мене всього 46 кв.м. в квартирі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас теж взагалі нема килимів (алергія в старшого), але площа в три рази більша. І ще питання по піску - збирає? І чи маєте когось типу кота-песика? Бо в нас є, шерсть не довга, але вона є. Збере, як думаєте?
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Rodionochka Пісок збирає, шерсть теж. Але кілька разів треба проїхатись. Це електровіник, а не пилосос. Тому і менш потужний.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @raspberry, і ще одне питання). Чи не з не шила б потужність всмоктування і час роботи? Бо Ви вже ніби рік користуєтесь? І як часто ним користуєтесь?
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Rodionochka, потужність і час роботи не зменшилась. Єдине, що забивається сама трубка, прочищається і далі все ок працює.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    А хтось має Xiaomi Roidmi X20 NEX? Щось мені захотілося акумуляторного пилососа для вологого прибирання. Чи може ще якісь акумуляторні з функцією вологого прибирання порадите? Стандартний пилосос не хочу. Робот маю, але лише для сухого, брати робот для вологого не хочу, бо в деякі місця таки не заїжджає. Як от під диван, там буквально на 1 см шпарина менша за пилосос. І тумбочки теж постійно суваю, щоб там помити.