Порохотяги

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Маю миючий пилосос Thomas TWIN TT Aquafilter. Задоволена, уже третій рік справно працює. Зараз користуюся ним як миючим, оскільки килимів немає, мию ним вінілову плитку, вона не гладенької структури, то щітка ідеально все вичищає. Ну але мити потім його.....ніби і не багато, але вичищати потрібно ідеально, висушувати теж, бо як не просушити буде не дуже добре пахнути. Плюс - габарити його теж немаленькі. Але чистота.....велика сила)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. vanja

    vanja Active Member

    Аналогічно ! Після закінчення гарантії, мій зелмер пилососив і змінився звук..... результат, в сервісному повідомили що потрібно міняти мотор а це 1800 гр. І та трубка яка йде для миття дуже часто забивалась. Ніколи більше б не купляла Зелмер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    @HappyViki а як часто міняєте фільтри?
     
  4. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    @Lelijka, відповім на запитання)), хоч і не мені..
    Tomasom twin TT користуюсь вже 12 років по повній програмі - пилососили донедавна через день. В нас є собака (купа довгої шерсті), тому фільтри міняти бажано раз на пів року - запах і забруднюється швидко. Але і рік можна на оригінальному HEPA протягнути.
    Коли не було собаки, а лише котик (також довгошерстний), то навіть через рік HEPA фільтр був чистим і без запаху.
    Купуємо фільтри і всі запчастини (що там поламалось) в їхньому інтернет магазині або шукаємо в наших магазинах з технікою.
     
  5. siriuska

    siriuska Member

    Почитала я то трохи тут, і голова йде обертом, хочу пилосмок, щоб займав мало місця,килимів немає, плитка в кухні, паркет в кімнатах, щоб мало гудів, бо дитина боітьсч. Що і де дивитися?
     
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    може тут вже писали, але собі теж такий хочу. Думала про автомобільний. Не розглядали собі такий варіант? Чи вдома то не варіант?)
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2018 ---
    можна детальніше? хто такий?
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Теж вибираю новий пилосос, дивлюсь на Томаси...Чоловік ще радить глянути Зелмери, але бачу негативні відгуки про них останнім часом.
    Але тут виникло питання - чи треба мені миючий, чи достатньо просто з аквафільтром?
    Вихідні дані - більшість площі ламінат, плитка у ванній, пів коридора і пів кухні, в кімнатах коврові дорожки з невеликим ворсом, знімаю для миття підлоги. Вся площа взагалі невелика - 50 кв.м., на яких ще ж ліжка, шафи і т.д. То напевно простіше вручну помити ту підлогу після якісного писосошення?
    Що скажете? Може хтось порадить варті уваги моделі?
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В мене зелмер. Миючою функцією зручно чистити дивани, ліжка... Як на мене вона взагалі зайва для миття підлоги. То як в тому анегдоті,[/off] для одного колоска цілий комбайн заводити[/off], дійсно легше помити рукави. Хоча сам пилосос тягне добре. На роботу нарікань немаю.
    Якби зараз купувала, то б дивилась в сторону робот-пилосос і якоїсь електро швабри.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мені здається, робот-пилосос добрий для великої площі, бо в мене йому не дуже є де розігнатись) в дитячій взагалі робота серед того лего і машинок не запущу)
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в мене 1-кім квартира, і я не знаю, як жила раніше без робота-пилососа.
    Тепер моя робота по прибиранню підлоги зводиться до раз в тиждень (хоча, кого я обманюю, раз в 2-3 :girl_blush2:) протерти підлогу.
    Покриття - паркет і плитка (трохи шершава).
    Але відсутні
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На великих площах йому треба віртуальні стіни ставити, він має їздити підзаряджатись, довго їздить-пилососить. Ну і для нього все треба попіднімати: іграшки, кабелі, в тюлях-шторах заплутується. Як я буду за ним ходити і все піднімати-відсувати, то простіше і швидше взяти пилосос в руки і пройтись самостійно, без робота.
    Тому питання: який миючий пилосос порадите на велику площу без килимів? Підлога - плитка, дошка. Хочу такий, щоб пилососив і мив підлогу разом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Керхер можна спробувати. Був колись Зелмер - швидко згорів мотор. Керхер добре працює, хоча і в нього є баги - погана ота палка з трубочками. Точніше стики - з часом починають текти при роботі, треба кожного разу сильніше фіксувати. Дорогі фільтри. А так, всім задоволені, хоч працює в нас не часто, бо є два роботи для сухого і вологого прибирання. Але помити начисто до скрипу може тільки він, так, щоб пройтися, як в рекламі, в білосніжних шкарпетках, і вони були чисті. А також помити дивани світлі - тільки керхер може. Я вже колись писала, що племінниця розлила цілу чашку какао, то за кілька хвилин і сліду не було. Тепер моя донечка підкидає 'сюрпризи' - фломастери йшли в хід в певний період, то теж нічого не терла, а пару разів пройшлася керхером, і диван чистий (однорідно, без розводів всяких).

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Робот пилисос може якусь контретну площу приблати. Здається є від 56 м2.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Здається наш старенький пилосмок хоче повісти нам «надобраніч». Ремонтувати змісту нема, бо він вже й так певно термінів 5 перепрацював як на найдешевший ноунейм. Отже, такою технікою я не балувана, порівнювати нема з чим. Роботи реально багато: велика площа (майже 200 м), шершава жахлива плитка, паркет, килими відсутні. Є троє засранців, які кришать і смітять без перестанку, є пес короткошерстний. І є я, яку то все реально дуже дратує. А може в мене бзік на тій підлозі, не знаю. Але вона весь час брудна, а я весь час прибираю. Бюджет теж не розгулюєшся дуже, але як треба, то треба). Що купувати? Хочу роботів, хочу акумуляторний пилосмок. Хочу хатню робітницю), і на море тоже хочууу). Що б ви порадили? Може якісь конкретні моделі. Миючий - то не фе? Буду вдячна за будь яку думку).
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Самий кращий варіант, я б теж не відмовилася. А якщо по темі, по любе крім робота, треба ще звичайний, бо по кутках, по сходах, по стіні- робот не їде))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А може отой акумуляторний замінити звичайний? Хтось має такий досвід? Так набридло оті шнури, шланги тягати. Чи не потягне він на щотижневе прибирання великої площі?
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене буде в понеділок. Ще не знаю який, то чоловік вибирав. Знаю, що дивився від Xiomi i Bosch, але який вибрав - не колеться:girl_crazy:То ж потещу в понеділок і напишу відгук:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну ми сьогодні вже купили). З моїм чоловіком довго не повибираєш), треба швидко приймати рішення.
    Найсмішніше було в магазині). Приходимо такі, консультант: що вам треба? Я така: 200 м, килимів нема, є пес і троє вічносмічущих дітей. Консультант така «бідна жінка» в подумках), «нарешті дочекалась того 8 березня» теж подумки. Відчувалось якесь співчуття). Мені аж якось стрьомно було з ним виходити))).
    Взяли звичайний. Але я однозначно хочу ще той акумуляторний. Але то вже буде щось не дороге.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Про шнури і маленькі пилососи. Я не стягую возити за собою великий пилосос, вся впріваю, поки кімнату пропилосошу, замовила собі з амазону такво.
    Eureka Blaze 3-in-1 Swivel Lightweight Stick Vacuum
    Screenshot_2019-03-08-22-51-28.png
    Акумулятора нема, так що не гавкне за рік, як то що читаю у відгуках про акумуляторні. Робочий час 15 хв, потім треба перепочити 15-20хв, потужність всмоктування - на ура, легусісінький, шнур 9м, на переді виїмка, піднімає всі пвпірчики, втягує весь пісок, за 15хв оббігаю всю квартиру. Чоловік лінується витягувати великого пилососа.
    Мінус до акумуляторного - треба розкрутити і закрутити шнур, решта то саме. Плюс до електровіника - тяга є! Стоїть собі саменький, коштує дешевше набагато, ніж ручний складний керхер і нема навантаження на всю руку (якщо що, я пробувала акумуляторний dyson, змучилася).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    кинь ссилку)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1