Порохотяги

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. MissO

    MissO Well-Known Member

    Наскільки вологими лишаються коври-дивани після миття?
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @MissO як на мене то не дуже. Тим більше можна кілька раз перейтись щіткою, щоб стали сухшими. А ковдри я не пробувала лише дивани, коврик і ламінат)))

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Іриска, служить ще Ваш пилосос? чи взяли вже інший?
     
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    ех, я ним розчарована наніц(((( ще є, але б моя воля я б поміняла. Я юзаю щодня по кілька раз, хотілось би лекшого і мобільнішого. за час користування певно все поламалось,що могло. Всі щітки, труба металева, труба та м"яка, не працює вже подача води.... неякісний він коротше. Як водяний то юзала досить часто, бо світлі килими та меблі. Зараз мию водою вручну, лише ним витягую вже воду і бруд з оббивки.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    це ви про зелмер?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Зара маю колбовий зелмер. Мию вручну килими-меблі і ним витягую. Він дешевший як миючий, але прибирання майже те ж. В мами і свекрухи миючі, працюють добре, нічого не поломане.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    так
     
  9. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    порадьте пилосос не за всі гроші, не миючий, але, щоб бруд збирався у воду,
    а тепер батьки хочуть новий, але без функції миття, бо то їм без потреби,
    бо є супер швабра і мама з нею прощатися не планує
    ми маємо зелмер миючий, нарешті вже декілька разів ним мила килими, то задоволена
    дякую.
    @Raven
    який саме маєте? збирає бруд у воду?
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2017 ---
    чи хтось має такий?
    Купить Пылесос для сухой уборки ZELMER Aquos 829.0 ST. Цена Пылесос для сухой уборки ZELMER Aquos 829.0 ST. Фирменный интернет-магазин Zelmer
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Отой, що в посиланні. Як тре попрати килим чи диван, мочалкою потерла, а воду ним зібрала. Будівельне сміття на ура тягне.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Raven тобто Ви в резервуар заливаєте воду і пилососите? і порох на зовні не повертається?
    а в порожній резервуар можна збирати воду?
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в нас отакий. модель 819. брали його, бо якщо поролоновий фільтр засмітиться, то легше самому вирізати і вставити, а не гнати в сервіс за специфічною формою. докупили ще насадок, повний комплект. працює 5р.
    4р мили аква, тепер не маємо килимів, то в принципі без потреби. користали з видуву, єдине що мішки одноразові, але нам вистачає надовго) ще стосовно аквафільтру - то трошки мусить просихати. мені було на орендованій квартирі неприємно його мити - то фактично болото, зі всіма порохами, запахами, які дрімали в тих диванах і коврах. і треба щоб висох (через ніч).і ще він мені (45кг), важкий піднімати, то я тільки тягала за собою. зараз думаю над тим чи шукати щось легше, я б з задоволенням, але не маю альтернативи.
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 1
  13. zkate

    zkate Well-Known Member

    @Basyanya а яку воду заливаєте для миття? У нас весь час забивається розсіювач води (піщинками), якщо вода з крану :girl_cray:
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Заливаю воду і пилосошу, як тре зібрати воду, на дно трошки наливаю чистї води, щоб в фільтри бруд не потрапляв.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. KAM LYUBA

    KAM LYUBA New Member

    Підкажіть які миючі засоби використовуєте для миючих пилесосів?
     
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Хелп! Власниці Зелмерів з аквафільтрів, розраховуючи на ваші поради. В мене сьогодні сталась прикрість - під час прибирання пилосос перевернувся на бік. Я його швидко повернула в правильну позицію і виключила, зняла бак з водою і перевернула основу, бо там була вода. З неї вилилось десь 100 мл води. Може і менше. Це дуже небезпечно? В когось таке траплялося? Що робили? Просто сушили? Скільки часу?

    Надіслано від мого SM-A510F, використовуючи Tapatalk
     
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Зелмера не маю, але раджу зробити як і з іншою технікою - засипте трохи рису і залишіть сушитись при кімнатній температурі 24 години,.
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та з крана, не дуже часто користуюсь, десь раз в місяць, ну то десь маю його рік, виходить 10-15 разів. Може в мене краща вода.
     
  19. zkate

    zkate Well-Known Member

    @phobika витягніт хапа фільтр. Швидше за все він мокрий. Витягнути всі фільтри біля хапи і увімкнути без фільтрів - воно видує всю воду звідти. Якщо хапа сухий - можна далі користуватися
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Online

    Online Well-Known Member

    В нас з пилососами ціла епопея. Чоловік в 2013 чи 2014 році купив по акції миючий Зелмер. Правда тішилися ми ним недовго - за кілька місяців почав підтікати. Зремонтували по гарантії. Через місяць навалився мотор. Більше півроку чекали якусь запчастину з Києва, а вже як прийшли скандалити, нам на сервісі сказали, що якщо вона і буде, то нескоро. Порадили поміняти пилосос по гарантії на інший. Оскільки на той момент гривня вже обвалилася, про інший миючий не могло бути і мови. З того, що було в ту ціну, взяли простий Самсунг. Я чесно кажучи, не в захваті. А зараз з ним ще одна проблема: після ремонту було багато дрібної пилючки і забився хапа фільтр. На сервісі такого немає, порадили звернутися в магазини. В магазинах теж немає, бо увага! ця модель пилососів вже не випускається (моделі 2 роки якшо шо). Один консультант порадив зняти фільтр взагалі. Зняли. Пилосос почав тягнути краще. Але все одно його треба міняти на щось нормальне.
    Стосовно Зелмера на сервісі майстри казали, що відтоді як його купив Бош - в них всі майстерні забиті тими пилососами. Мовляв, почали збільшувати обсяги виробництва і якість дуже впала.
     
    • Інформативно Інформативно x 2