Порола та шила...

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Holly, 21 Вересень 2011.

  1. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Це для мене болюча тема. Вже майже другий рік вишиваю дитині метрику. На свою голову обрала величезну. Порола купу разів. Кожного разу не подобаються кольори. Отак вишила голову дитинки, потім ручки, зрозуміла, що голова не гарна(склалось враження, що личко дитини обпечене). Все випорола, купила інші нитки. Знову вишила голову, руки і ноги. Тоді побачила, що все разом теж якось геть не гарно. Все випорола. Знову купила інші нитки. Зараз вишиваю ручки. Сподіваюсь 3-тя спроба буде вдалою. Бо більше пороти не зможу. Якщо буде не гарно, візьму іншу схемку і вишию дитині маленьку гарну метрику :girl_yes2:.
     
  2. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Відповідь: Порола та шила...

    І я помиляюсь, якщо узор геометричний то зразу помітно - пороти менше.
     
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Перечитала гілочку і аж легше мені стало :girl_haha: , а то я думала , що одна така швачка, що два хрестика шиє, а три спорює :girl_crazy: Зараз вишиваю найбільшу для себе роботу, то ніби і розмітила і порахувала , але ну мус хоч десь та й один хрестик або пропустити, або не туди втулити. Але я себе тішу тим , що я лише початківець і все в мене в " пєрєді". :d23:
     
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Не знаю як я примудрилася на вихідних так напартачити, але те, що мало бути вишите одними нитками, вишила не просто двома різними (то відтінки сірого, ніби сплутати їх важко, хоча у мене вийшло :girl_blush2:), а ще й нитки з обох мотків змішала до купи і вийшов третій вид хрестиків - двоколірний :girl_crazy:. Мусила пороти :girl_cray:
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Якщо пороти треба багато, найоптимальніший варіант це просто голочкою в зворотньому порядку розшивати (підчіплювати півхрестики)? Чи варто підчіпляти через один півхрестик?
    Нитка зіпсується, так? Тобто вже нею не шитиму (Аріадна) бо "потреться", так? То хіба часто підрізати кінчик аби швидше йшло...
     
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    З власного досвіду - найкраще розшивати кожен півхрестик, пороти через один півхрестик важче - затягується нитка і канва. Час від часу справді краще підрізати кінчик, так простіше пороти. Якщо пороти багато, то нитка однозначно потріпається і для подальшого вишивання буде непридатною. Якщо ж вкрай важливо зберегти нитку, то намагаюся дуже обережно випорювати голкою. Я порю ще і таким способом: манікюрними ножницями обережно надрізаю кожен верхній півхрестик, а після цього випорюю голкою. Це якщо справді багато випорювати і знаю, що цю нитку вже не використовуватиму.
     
    • Подобається Подобається x 1