Порадьте хорошого ортопеда

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kozochka, 16 Вересень 2010.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а як дізнатись, чи є проблема чи ні? Чи якщо воно до 7 років не виправиться, то це означає, що і терапія і взуття теж би не допомогло? Може хтось порадить ортопеда не старої закалки, який півторарічну дитину пакує в ортопедичне взуття? Але щоб і пабачив проблему, якщо вона справді є. Бажано такого, що приймає приватно. Бо я вже заплуталась з тими вальгусними стопами. У малого вони є, думаю після 2 до когось піти
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    У нас конкретно виражена проблема. Нічого якщо чесно не роблю. Зручне взуття, масажний коврик та й усе. В нас всі старої закалки, кальцій, масажі, закувати у взуття до колін. Не знаю..


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а в кого ви консультувались?
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Помітила, що в малого при ходьбі дуууже завалюються п'ятки всередину, особливо ліва. Раніше було ледь помітно, а зараз неозброєним оком видно.
    Вдома ходить в шкарпетках, як їдемо до батьків, то взуваю босоніжки.
    Треба показатися спеціалісту, правда?
     
  5. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    @aknytsU у нас аналогічна проблема.
    Консультувалися в Колодій.
    Набір стандартний: масаж, взуття..
    Але за рік результату не помітила. Може дійсно перерости має :dntknw:
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Взуття спеціальне, ортопедичне? Ми маємо босоніжки з задником твердим і супінатором.
    Скільки Вашій дитині?
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Пригадується мені, що на початках, як почав ходити малий, я теж на таке звернула увагу. Питала про то хірурга, він заспокоїв тоді. Я і забула про то і більше не придивлялася. Вроді пройшло давно) Треба буде придивитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Те, що стопи завертаються побачили як почала ходити. Але до ортопеда звернулися аж в 2.5роки.
    Носимо ортопедичні устілки (взуття не рекомендували, оскільки в ньому не тренуються м'язи. А їх зміцнення головне в такій проблемі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @aknytsU, а Макарова читала на ту тему?
    Припавшая пылью сенсация или Что давно пора знать про детскую обувь, плоскостопие и "искривление" ножек.
    Звісно, що то не відміняє консультації у грамотного лікаря (якщо знайдете такого, дай знати), але варто знати.
    Я, коли малий почав ходити, теж помітила той вальгус, і зараз, мені здається, вже менше. А, і толокар ми по цій причині не купували, бо там ножка якраз так і вивернута внутрішнім боком.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Нам в рік хірург при загальному огляді сказав про завалювання п'ятки всередину і порекомендував ортопедичне взуття. Але тоді не було так помітно, як зараз.

    Дякую, прочитаю зараз.
    Я сама в пошуках толкового ортопеда :)
    А, толокар ми маємо, але Артем не виявляє бажання їздити на ньому, навіть не вміє відштовхуватись ногами. Любить тільки, щоб його возили і то недовго, пару хвилин.
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я от читаю про противників ортопедичного взуття. Наш бігав в ньому аж бігом. Нічим воно не заважало. Якраз брали і беремо такі високі, щоб щиколотку тримало і нога власне не завалювалася. М"язи нормально розвинуті. Дитина активна і спортивна. А якщо глянути на ринок дитячого взуття, то вважаю, що ортопедичне, то взагалі супер. + воно є не таке високе. Вибір величезний.
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а ви брали готове чи на замовлення?
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2017 ---
    блін. а мій на ньому ганяв з року
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Брали готове
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Нам не рекомендували. Але ми в рік ще не ходили гарно самі, тому це був не показник. Але навіть, якби, я б то пропустила повз і шукала б іншого лікаря. Про ортопедичне взуття притримуюся думки, що і @Mansikat.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ми консультувалися в Щуровського. Коли прописував взуття, сказано в ньому ж ходити і вдома замість тапочок. Щоб дитина якнайбільше часу проводила в ньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Halatl

    Halatl New Member

    Напишіть номер телефону Щуровського
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    маю якийсь номер 2987510,це здається в в його кабінет. Мобільного не давав.
     
  18. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Можливо маєте контактний номер Щуровського? Дуже треба...
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    На жаль він давав свого мобільного, пробуйте дзвонити в реєстратуру і попитатти за нього, вони дають номер в його кабінет.
     
  20. hannatal

    hannatal Member

    в мене питання... може хто проходив курс лікування в ортопедичному відділенні в Брюховичах? що скажете про ефективність лікування, чи є толкові ортопеди?