Порадьте хорошого масажиста

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Svitysik, 7 Вересень 2017.

  1. Svitysik

    Svitysik New Member

    Дівчатка,порадьте хорошого масажиста у Львові.Бажано щоб був масажний кабінет,а не на дому, і щоб ціни були не захмарні.У мене така робота,що болять руки і спина.Прочитала в інтернеті,що масажі повинні допомагати.
     
  2. Juganna

    Juganna New Member

    масаж на жаль дає лише тимчасове полегшення. Я для себе відкрила йогу у повітрі, вона не така статична, як звичайна і більше нагадує повітряну акробатику, пропрацьовуються усі групи машщ. Це варто спробувати!
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Нюта з посиденьок,працює і в кабінеті теж. Зверталася з проблемою болю спини,рук, допомагала мені завжди
    $ - Масажі для жінок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    У Львівському лікарсько-фізкультурному диспансері на Коновальця хороші масажисти працюють. Кабінети ще совкові правда, але професійно (не після курсів) і ціни нормальні.
     
  5. Mandarinnka

    Mandarinnka New Member

    Треба шукати мануального массажиста. Я поки такого у Львові не знайшла, знаю лише у Києві... Сама шукаю...
     
  6. juliawild

    juliawild New Member

    У Львові теж шукала якісний масаж, мені сподобалось в Massage room, там хороший масажист Артур, знає свою справу і ціни в них адекватні) Massage Room Lviv
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата я часто падаю в обмороки, останнім часом погано себе почуваю, душуся. Серце ніби вискакує.
    Сказали мені проблема з хребтом, а саме трапецевидний мяз.
    Приписали курси масажів.

    Чи дійсно таке може бути?

    Порадьте людину, що насправді розуміється і допоможе.

    Маю знайомого у Львові, звати Юрій Даньків. Живе і приймає вдома в Солонці де котеджі. Минулого року дуже допоміг чоловіку із спиною.
    Записалася на вчора і не потрапила. 2 дні не підносить слухавку уже. Не знаю що думати. Минулого року приймав ще десь в салоні паралельно. От не знаю де, може б туди подзвонила.
    Людина закінчила мед інститут і точно ще має якесь відношення до мануальної терапії і біоенергетики.
    Була впевнена, що він мені допоможе.

    Допоможіть, бо вже навіть на роботу не ходжу так погано мені.
     
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

    які обстеження ви проходили? чи робили МРТ голови та хребта?
     
  9. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, професійного масажиста, що вміло робить лікувальний масаж спини (Сихів, Наукова).
     
  10. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko New Member

    Я можу порекомендувати ось цей центр масажу: Головна . Сама туди ходжу і дитину водила на дитячий масаж. Дуже професійно роблять.
     
  11. Owl from Lviv

    Owl from Lviv Member

    Останні рази була на масажі в пані Олі на Левандівці. Приймає на дому, але є стаціонарний масажний стіл, все повністю відокремлено від житлової частини.
    Я ходила на загальний і relax, а зараз ходжу на відновлюючий (після бронхіту). Кому цікаво, пишіть у пп - дам контакти.
     
  12. Кароока

    Кароока New Member

    Скажіть будь ласка, чи вдалось вам якось вирішити ваші проблеми, чи знайшло масажиста, чи можливо якісь інші варіанти. поділіться будь ласка, бо маю схожі проблеми.
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Випадково побачила ваш допис, як ви зараз? вирішили свої проблеми?
    Бо в мене щось схоже до ваших симтомів, тільки от в обмороки не падаю. То в мене на нервовій системі таке+ сильне серцебиття. То я з таким до кардіолога зверталася. Зараз п"ю заспокійливе і таблетки від тахікардії, бо пульс був 120 ударів.
    А хто вам таке казав, який спеціаліст?
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    привіт
    порадьте хорошого дитячого масажиста для дитини 6 років
    дякую
     
  15. Viktoriaaaa

    Viktoriaaaa New Member