порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. velays

    velays New Member

    Ніби як дивились два лора і казали що з вухами все в порядку, і всі біди від носа.
    Дякую за пораду.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А діагноз якийсь поставили?
     
  3. velays

    velays New Member

    Вазомоторний риніт/тонзиліт.
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    мені теж дехто хотів перегородку рівняти, а у госпіталі у Винниках Радовенчик Петро Петрович сказав щол вона майже нормальна і нічого не потрібно робити. Він часто робить такі операції, то ж його думці довіряю.
     
  5. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    2 неповних доби в лікарні. Потім 2 тижні ніс промивала соленою водичкою. Операція не складна. Тампони з носа витягують на наступний день після операції. Приблизно через тиждень ніс починає помаленьку дихати. Через 2 тижні все стає чудово)
     
  6. lvivskor

    lvivskor New Member

    Скільки коштує консультація у Гербіша? Записуватись у реєстратурі,чи у нього по мобільному, чи просто займати чергу? який поверх, кабінет?
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2017
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Natasichka

    Natasichka New Member

    Потрібно записатись на прийом до Шоробури М.Б. на консультацію.Можливо хтось має контакти?!
     
  8. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    Зайдіть на сайт лікарні і там найдете контакти. До неї зараз запис десь на місяць на перід і тільки по направленню
     
  9. Natasichka

    Natasichka New Member

  10. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Ця лікар також приймає в мініполіклініці на Пасічній. Загугліть і знайдете туди тел. Проблем із записом не було .
     
  11. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Не раджу цього лікаря, була три рази і він мені бажання відбив в нього лікуватись. Толком нічого не сказав і лікування ніякого не призначив. Шкода того часу, що потратила на нього.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Natinka

    Natinka New Member

    Сказав робити мені прокол гайморових пазух, на основі томографічного дослідження майже 3-тижневої давності. І то казав терміново робити, і не затягувати. Я переробила рентген, пазухи майже повністю за цей час очистилися. Скарг в мене вже не було ні на головний біль, ні на закладеність носа. А "доктор" одразу сказав тут тільки прокол і витягувати гній. Я вже мала до нього йти зранку, і вчасно включила "мозок". Ходила до Кручаниці І. І. в військовий госпіталь, хороший лікар, пояснює, огляд був детальний. Горак мене взагалі не оглядав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Комаровський колись говорив, що закордоном роблять проколи пазух хіба в рідких випадках з суто діагностичною метою, щоб взяти на посів гній, якщо не можуть підібрати дієвого антибіотика, а так по протоколу - гайморит=антибіотик...
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене був випадок, коли пропивши два курси антибітиків, легше не стало( може були підроблені, хтозна)+ був такий набряк, що взагалі нічого не відходило. Прийшлося ще робити КТ, а тоді вже лікар вирішив робити прокол.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так я ж не заперечую зовсім, є різні випадки. Колись при Союзі частіше проколювали і промивали, мабуть, була така схема лікування і деякі лікарі старшого покоління дотримуються такої тактики. Мені поки щастило обходитися антибіотиками. Коли мала фронтит вперше, молодий лікар в районі сказав " треба поколоти". Я перестрашилась, що прокол, хоч кажуть , що то не дуже і страшно, але він щасміявся і сказав, що антибіотик в попу поколоти... А тепер маю деколи рецидив, буває при вірусках ускладнення, деколи проходить само, а деколи проходить вірусне, стає краще, а потім температура і чоло болить серйозно при нахилі і розриває голова, то доводиться пити антибіотики. Добре, що таке трапляється не частіше, як раз на рік - два. Думаю, що то вже назавжди... А по темі - лора раджу Бариляка Андрія, з власного досвіду лікування своєї дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Можливо хтось має мобільний Новосільського Романа з Охматдиту? Наперед вдячна.
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, лікувалася 10 днів антибіотиками від тонзиліту чи то ангіни.
    Температура далі 37 і горло турбує.

    Це нормально?
    Порадьте толкового лора на завтра бажано, бо зійду з розуму...
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    О, мали ми з горлом мороки з середущою малою. Був рік, коли ми хворіли 6 разів ангіною, кожна 2 місяці. Лікувались в РНягул Роксани Ярославівни. Довго лікувались...Що нам тільки не робили: промивання піобактеріофагом, просто промивання різними засобами, фізіопроцедури, пили дорогі польські вітаміни і врешті-решт почали колоти біцілін, під час дії якого ми знову захворіли ангіною. А потім лікар запропонувала кріозагартовування, воно нам реально допомогло і витягнуло з тих жахливих ангін. Робили кілька разів. А зараз вона ще робить щось типу припалювання лазаром, ми вже давно не були там.
    Думаю, вам би було достатньо просто пройти курс промивань
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. irynamis

    irynamis New Member

    Доброго вечора.Порадьте хорошого лора.дере горло до сліз.нічого не допомагає.щось схоже на фарингіт.вузли збільшені.болить і горло і у вуха віддає.і соплі є.але в мене ще дуже крива носова перетинка .можливо треба буде рівняти.бачила ренген.була травма в дитинстві.радили мені горака володимира. Хто що може про нього сказати? Дякую.
     
  20. irynamis

    irynamis New Member

    --- дописи об"єднано, 8 Грудень 2017 ---
    Розкажіть будь ласка де знаходиться лікар Дунілова і як до неї попасти ..коли приймає? Або можливо є номер тел.буду дуже вдячна .дуже треба.бо моє горло вже дуже мене мучить.