порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. Oleksfro

    Oleksfro New Member

    я в нього нічого не лікував. де приймає також не знаю. Тому що я знайшов іншого лікаря.. я знайшов його електронну пошту і написав йому. він відписав.. шоб подзвонив на цей номер і записався на прийом..
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Приймає, у Військовому госпіталі, лікувала хронічний тонзиліт, гайморит, і навіть банальні застуди
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Була в Бариляка на прийомі в Параскеві. Враження супер. І від обладнання, бо вперше мене побачила датчик-камеру для носа:) і від лікаря.
    Прогресивний, уважний.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Tratata

    Tratata Active Member

    Лікування було дієве? Мені також ставлять діагноз - хронічний тонзиліт, хочу звернутись до толкового лора за консультацією.
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Cуб"єктивно так, хоча я думаю таке остаточно подолати дуже важко. Але лікувалася я довго.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nica

    Nica Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть будьласка чи Горак приймає в порядку живої черги в поліклініці? Вже пару днів мучить отит, 3-ій день антибіотиків (за призначенням лора з поліклініки) і далі болить(((((. І якщо не приймає, то до кого і куди можна звернутися на вже?
     
  8. NikolBlack

    NikolBlack New Member

    Рекомендую Соколовського, приймає на Ужгородській. Справді лікар від Бога!!!
     
  9. Olya Svit

    Olya Svit New Member

    Підкажіть будь ласка маю тонзиліт проходила з ним вже рік часу, горло не турбує, але в мигдаликах пробки є постійно. Робила промивання в інтерсоно весною, пила антивіотики, спреї, але не проходить. Порадьте куди можна звернутися, хочу на Ужгородську
     
  10. Nica

    Nica Well-Known Member

    Мої походи скіньчились в Параскеви в Бариляка. Сучасна діагностика, достатньо часу для пацієнта, адекватний лікар! Дорого, але після коновалів з поліклініки не шкода!
    Ще є дуже хороший приватний лікар Роксана Ярославівна, кабінет на Городоцькій, Мотозавод. До неї запис мінімум тиждень, тому на вже не підходить, але з хронічним тонзилітом піду до неї. Ціни дуже демократичні!
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Періодично таке явище буде проявлятися всеодно
     
  12. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Маю проблему( Хронічний тонзиліт, пробки у гландах та лакунах є практично постійно. Тільки промию, через якийсь час знову з'являються. На вигляд горло завжди хворобливе, проте не болить.
    Хочу позбавитись тої проблеми назавжди або звести до мінімума.
    Хто мав таке і вилікував, порадьте лора .
    дуууже прошу!!:girl_cray:
     
  13. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Добрий день, пару років тому мучилась також тонзелітом. Потім пішла до Онатчука А.В. він вколов Біцелін 5 і ще щось промивати давав і все, забула на завжди.
     
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Онутчак його прізвище. Лікувалася в нього з аналогічною проблемою 2 роки, безрезультатно, на жаль. Чим тільки не промивали...
    Хоча не можу сказати, що він поганий лікар, насправді, на початках був дуже уважним і шукав-пробував різні шляхи вирішення. Потім,, правда, трохи дістав "зірку", та й я зі своїм горлом вже набридла, мабуть)
     
  15. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Ви досі не вилікували чи знайшли лікаря, який Вам підійшов?
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Тонзиліту дуже важко позбутися.@Yuliankaaaa пошукайте мої дописи про Гербіша Ю.О. Я тут писала про своє лікування тонзиліту. Лікування було довгим, але я довіряла своєму лікарю і йшла до кінця...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    як Ваше горло зараз?
     
  18. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    @Yuliankaaaa здайте бак-посів з горла і носа , бо щоб результат був від лікування потрібно знати що там є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Суб"єктивно - добре. Але всеодно час від часу бувають пробки. + в моєму випадку подолати стафілокок не вдалося
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2017 ---
    не всім його колять при цій проблемі. Моя думка: спочатку знайдіть хорошого лікаря, а тоді робіть всі дослідження які вам назначать.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. lyudiklak

    lyudiklak New Member

    Бариляк АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ ЛОР від Бога біля винниківського базару зразу є ЛОР відділення він там приймає людина з великої букви таких мало залишилось.......РЕКОМЕНДУЮ головне не ТОПОЛЬНА це капець по ЛОР лікарях особливо ГОРАК лікар там є ужасссссссссссссссс.