порадьте хорошого ЛОРа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем rafaelka, 16 Березень 2010.

  1. rafaelka

    rafaelka New Member

    Багато написано про самолікування ангіни, хронічні тонзиліти....і т.д., але про лікарів інформації мало і розкидано. Мені треба вирізати мигдалини, або проконсультуватися у спеціаліста.
    Прошу писати:
    прізвище і ініціали лікарів;
    адрес, можливо контат(заборонено)
    Радили на ужгородській зав.відд. Соколовського і в медінституті Гаєвського Ю.В., хто що знає, або чув напишіть будь-ласка.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2010
  2. Glori

    Glori New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Я рвала мигдалини у військовому госпіталі у завідуючого ЛОР відділу Іван Іванович. Прізвище не пам"ятаю, телефон завтра пошукаю. Дуже хороший спеціаліст і чуйна людина. Прийшли, сказали, що знайомі порекомендували, Хто-він не питав, віднізся до нас - краще не буває. Ціни в нього офіційні. Навіть висить біля кабінету прейскурант(консультація 30 грн - рік тому, коли моя гінеколог просила 50). Я вважаю, це добре всім, нема незадоволених.
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Я теж його рекомендую . Прізвище Кручаниця І.І. Тел.ххххххх. Толковий лікар, до нього навіть у черзі з малесенькими дітьми стоять.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2010
  4. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Після лікування моєї дитини лікарем з поліклініки, дитині все гірше та гірше... аж тут раптом коліжанка порадила ЛОРа Висоцьку Роксану Ярославівну, що приймає в клініці Шептицького... вона приймає і дітей, і дорослих.... людей - хмара до неї....
     
  5. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Та сама історія з поліклінікою, Роксана Ярославівна нас витягнула,ттт!
     
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    2 роки тому мене оперував Гаєвський Ю.В. - він дуже хороший спеціаліст, а ще там (оториноларингологічне відділення медінституту, Чернігівська 3)є лікар Заплатинський Богдан Іванович - зараз у нього лікується мій брат...лікар з доволі важким характером, як для декого може здатися на перший погляд (малослівний, занадто серйозний, але як на мене то це хороші якості лікаря-менше слів-більше діла)...він людина слова сказав зробив, завжди про все каже правдиво і відкрито...
     
  7. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    я довгий час температурила і був шалений кашель.мене лікувала лікар з 4 поліклініки(вул. Руська). До неї теж черги і вона теж дітей лікує.досі толком не знаю. що зі мною було, але призначила мені гомеопатичні ліки і як рукою зняло.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    А хтось чув щось про лікаря з прізвищем Звір,здається на Ужгородській?Мені моя лікар сімейний його порекомендувала щоб гланди вирізати.Хтось вже в нього був?
     
  9. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    мій чоловік ходив до його сина на консультацію;) Рекомендували як хорошого молодого спеціаліста. В чоловіка викревлена носова перетинка, от думаєм оперувати чи ні..:girl_in_dreams:
     
  10. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    в мене якраз була така операція...біль жахлива, якби знала наперед то добре подумала б чи варто її взагалі робити...але коли все пройшло то звичайно,що рада, що прооперували, бо зовсім по іншому почуваюся...
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    у Вас також була викревлена носова перетинка? не могли дихати і задихалися особливо в ночі?
    І якщо не секрет скіки Вам обійшлася така операція?
     
  12. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Мабуть то Дунілова Наталя Федорівна, колись витягнула мене з глухого гаймориту,на який решта лікарів розводили руками і пропонували проколи. Малу теж до неї водила,але нам не пішло то гомеопатичне лікування;-( Мама в неї спостерігається багато років,ніби задоволена.
     
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Все точно як Ви описали...
    операція обійшлася 150 у.о. лікареві + приблизно 50у.о. медикаменти
     
  14. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Звертались до Соколовського і я( з отитом) і чоловік(гайморит+викривлена перетинка)-задоволені.Багато хто нам його рекомендував,раджу й вам.Тільки тоді черги великі до нього були...Тре було чекати,і приймав тільки в першій половині дня.
     
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Mavpysuk, а маєте телеф вашого лікаря? Скиньте в пп.
     
  16. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    :girl_claping: Щиро дякую всім дівчаткам що відгукнулися і не полінувалися написати дуже корисну (не тільки для мене) інформацію. :girl_in_love:
     
  17. olena

    olena New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Я цією лікаркою задоволена на всі 100%.В малого був гнійний отит,традиційний лор призначив антибіотик і ще купу ліків,а вона вилікувала за допомогою гомеопатіі.Та й з малою неодноразово до неї зверталась-завжди дієво.
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Я чув! Прекрасний Звір!:) Я колись описувала мою історію з горлом, зараз без подробиць, але той Звір таки Людина! Рекомендую. Доречі, дуже багато співаків з Оперного і не тільки в нього лікуються. А ще там є Андріан Васильович, прізвища не пам"ятаю, він мене перший раз оперував (другий раз Звір), то до нього теж народ косяками валить, але особисто в мене склалось враження, що то троха штучно створена "зірка"
     
  19. Dmutrivna

    Dmutrivna New Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Всім привіт!
    Мені з сином порадили звернутись до ЛОРа ( малому 3 роки).Щось пов'язане з аденоїдами. От думаю до кого звернутися....:confused:
     
  20. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте хорошого ЛОРа

    Хороший дитячий лікар в ОХМАДИТІ - Юречко Федір Богданович!