Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем BlackSheep, 8 Серпень 2009.

  1. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

    Порадьте хорошого майстра в ПП
     
  2. bristol

    bristol New Member

    Відповідь: Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

    Доброго дня! Буду дуже вдячна, скиньте, будь ласка, в ПП номери тел. хороших майстрів плиточників i шпаклювання стель.:girl_tender:
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

    Нам терміново потрібен майстер-плиточник для роботи вже на наступному тижні (санвузол). Той з ким було домовлено заздалегідь, відмовився через особисті обставини, а в квартирі повна розруха ((( Буду дууже вдячна за контакти!
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

    Потрібен майстер плиточник, треба викласти плитку в кухні і у ванній, щоб якісно і акуратно робив і швидко. Пишітть в ПП, наперед вдячна.
     
  5. Sky

    Sky New Member

    Відповідь: Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

    Доброго дня, дівчата! Порадьте, будь ласка, майстра , який робить ремонтні роботи. Хочу продовжити кімнату за рахунок балкону. Шукаю, хто б міг зробити швидко і якісно :)))
     
  6. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

    І я такого шукаю!Дайте і мені телефон))
     
  7. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

    Дівчата, порадьте будь ласка толкового і порядного майстра плиточника і для шпаклювання. Буду дуже вдячна.
     
  8. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Порадьте (в ПП!!!!) майстра-плиточника

    допоможіть будь ласка!!! Дуже потрібен терміново майстер плиточник, за помірну ціну. Буду вдячна за всі рекомендації.
     
  9. xtm

    xtm New Member

    Дівчата порадьте з власного досвіду хорошого плиточника. Дякую.
     
  10. Mawa

    Mawa Member

    Дівчатка, порадьте будь-ласка плиточника хорошого. Можливо комусь на підлогу навкісь клав добре? Дуже потрібно, терміново. Дякую
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І я сюди))). Знову шукаю плиточника. Хтось з дівчат порадив нам одного. Зустрілись, показали об"єм, домовились, почекали його, прийшов, обклав ванну і... знайшов собі кращий об"єкт. Я в шоці!!! Ну як так можна взяти і кинути!!! Навіть до кінця не зафугував. Я така зла, що мене аж теліпає! Залишився туалет і весь перший поверх+гардеробна на підлогу. Орієнтовно 100 м.кв. Може хтось порадить з власного досвіду відповідального майстра. Можемо тижні два зачекати на хорошого майстра. Дякую!
     
  12. Yuraposta

    Yuraposta New Member

    Доброго дня. Порадьте, будь ласка, адекватного плиточника. Ми вже третій місяць то одного чекаєм, то іншого.... тут вже й літа кінець скоро...
    Нам потрібно у санвузлах зняти стару плитку, підготувати поверхні (штукатурка, стяжка) і покласти нову.
    Шукали по оголошеннях в інтернеті - переконались що краще по рекомендації людей які задоволені роботою того чи іншого плиточника...
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2015
  13. Viktoriia

    Viktoriia New Member

    Доброго вечора!
    Підкажіть, будь ласка, контакти майстра-плиточника, яким ви були задоволені.
     
  14. sashunja

    sashunja New Member

    Доброго дня. Підкажіть будь ласка контакти хорошого , акуратного майстра плиточника і щоб стіни шпаклював (малював).
    Дякую
     
  15. Sunbeamchik

    Sunbeamchik New Member

    Порадьте хорошого плиточника за помірну ціну, будь-ласка в ПП
     
  16. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    дівчата, напишіть в ПП контакти майстра-плиточника добросовісного (треба покласти плитку на балконі)
     
  17. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Дівчата, хто вже робив ремонт, у мене таке питання: вам плиточники озвучували певну ціну за кладку. А чи рахували вони вам нарізку окремо? бо нам нарахував зарізку в погонних метрах окремо. Чи у всіх так? І фугування швів та грунтовка теж рахується зазвичай окремо?
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Яку саме зарізку чи нарізку маєте на увазі?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    різання плитки плиткорізом
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    )))
    Якщо просто різання під розмір- ні, це в сталу вартість повинно входити. Якби якісь зарізки кутів під 45 градусі чи ще інше, тоді рахують окремо. Зараз ще передзвоню спитаю людей).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk