Порадьте уролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marcha, 1 Вересень 2009.

  1. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Дывчата в кого виявляли уреаплазму і яке призначали лікування
     
  2. mamchik

    mamchik New Member

    Я здавала в шкірному диспансері на коновальця, лікарка Науменко, брала ПЛР там і показало.....а ліки: альфарекін, ремедія, азиклар, неотризол...але до кінця певно не вилікувало мене....(( бо знову з'явились симптоми...
     
  3. lilelll

    lilelll New Member

    Дівчата, хто має контакти Свистули Віталія Миколайовича? Буду вдячна!
     
  4. natalusik

    natalusik New Member

    Дівчата, хто мав проблеми з цистітом, неодноразово повторюється( Порадьте який уролог поміг вилікувати? Можна в приват, кому ця тема близька. Буду дуже вдячна, вже сил немає!
     
  5. mamchik

    mamchik New Member

    І в мене теж така проблема, вже всіх лікарів обходила, від гінеколога до уролога, пила антибіотики, нічого не помагає, а тут мені порадили здати бакпосів сечі на зеленій, можливо є якась інфекція і зразу визначать які підходять антибіотики. Тож буду здавати, але дзвонила до тої лікарки, та сказала, що в них відпустка аж до початку вересня.... так що чекаю....
     
  6. natalusik

    natalusik New Member

    Я вже і бакпосів здавала, була бактерія, пролікували, вже після двічі був цистіт( Знову мабуть буду здавати, але не знаю до якого уролога йти з цею проблемою, порадьте будь ласка!
     
  7. mamchik

    mamchik New Member

    А ви на зеленій здавали? Бо сама мучусь з тим і уролога б якогось толкового знайти...
     
  8. lampochka

    lampochka New Member

    Дівчатка, хто має контакти Мартина І. Ю., скиньте будь-ласка. Бо цистит вже замучив. Була на Топольній, то лікар багато жартував, попитав чи я впевнена, що у мене цистит, казав пити ниркову траву і відпустив... кошмар...
     
  9. Oksani

    Oksani New Member

    А в кого саме ви були на Топольній?
     
  10. lampochka

    lampochka New Member

    Бодлак С. І.
     
  11. natalusik

    natalusik New Member

    Так, і в Параскеви раз здавала..
    А ви до чогось привязуєте постійне повторення цистіту?
     
  12. mamchik

    mamchik New Member

    Я думала що це уреплазма, яку в мене знайшли, але пролікувавшись, симптоми зникли, але в туалет часто бігаю. Думаю там ще щось є...мені після родів катетр ставили, видно щось занесли((((
     
  13. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    А які саме симптоми у вас були? Це почалось зразу після катететра?
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2016 ---
    А які у вас симптоми?
     
  14. mamchik

    mamchik New Member

    Постійно пече, дискомфорт якийсь, а ще трошки збільшені лімфовузли.
     
  15. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    а пече у піхві чи в сечовому міхурі?
     
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Хто у Львові є хорошим хірургом-урологом (для дорослого) ?? Без різниці приватна чи державна лікарня. Буду вдячна за поради.
     
  17. Rousya

    Rousya New Member

    Дівчата,скиньте будь-ласка контакти Свистули Віталія Миколайовича та Дійчука Юрія Петровича.Наперед дякую.
     
  18. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Дуже хороший лікар у Військовому госпіталі, як звати не пам'ятаю, але він завідувач відділенням урології та гінекології. Приізвище - Поліщук. Один з кращих оперуючих урологів Львова.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Якщо вже пролікували цистид а він далі повертається, мабуть, потрібно піднімати імунітет. Була подібна ситуація з молочничею - поки не почала пити вітаміни, їсти фрукти та зелень - постійно повертався зуд і дискомфорт. Особливо, на нервовій почві.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, порадьте для батька хорошого уролога, який би спеціалізувався на лікуванні/видаленні простати