Порадьте уролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marcha, 1 Вересень 2009.

  1. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    дзвонили ми до Любомири Станіславівни, ця лікар не приймає в медінституті, приймає у кабінеті навпроти, цін на свої послуги не називає, зразу сказала ( не знаючи які аналізи і в чому проблема) що потрібно буде щодня ходити до неї на процедури у приватний кабінет і якщо не з міста то щоб винаймала квартиру. До цього часу я вважала що якщо потрібно то таких людей кладуть у стаціонар, особливо якщо лікар працює у медінституті
     
  2. irakicya

    irakicya New Member

    Я лікувалася в неї ще осінню 2015, вона працювала в Медінституті... Я ж казала лікар пенсійного віку, ну можливий варіант, що пішла на пенсію і займається приватно, я ж Вам просто скинула телефон а не персонально домовлялася про Ваш прийом)))))) На рахунок ціни- що можна сказати, зверніться до лікаря який вам зразу надасть свій прайс... Я незрозуміла чи Ви були чи небули але Ви себе поклали в стаціонар, ну Вам видніший, напевно, Ваш діагноз, хоча впринципі мені він без різниці
     
  3. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @irakicya мені здається я вам притензій не виставляла, а просто попередила форумчан що лікар приймає приватно і одразу без діагнозу каже що щодня на процедури треба ходити))) дякувати Богу стаціонару і щоденних процедур не потрібно було, а вразі якщо потрбні такі процедури то для цього існує лікарня, в якій безкоштовно можна ходити на процедури ( уколи, капельниці і тому подібне) . А на рахунок цін то так, якщо я звертаюсь до приватного лікаря то він зразу називає ціни на свої послуги, це стандартна практика, як я можу знати скільки ця пані захоче за свої щоденні процедури і чи вистачить мені коштів, для цього прайси і придумали)))
     
  4. Дівчата, хто звертався до Мартина І.Ю. напишіть, будь ласка, мені в приват. Є деякі питання.
     
  5. XRYM

    XRYM New Member

    Всім привіт! Дівчата напишіть номер телефону Мартина І.Ю.. Буду дуже вдячна.
     
  6. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    І мені будь-ласка напишіть телефон уролога Мартина
     
  7. Bottle

    Bottle New Member

    И мне, пожалуйста, контакты Мартина И. Ю или другого адекватного и проверенного уролога. А то после "Оксфорд медикал" с одной стороны и рандомного врача в гос. поликлинике с другой, начинает казаться, будто в частных сплошные шарлатаны, а в "бесплатных" - некомпетентные. Вот прокрастинирую с посещением.
     
  8. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Дійчук Юрій Петрович - зав відділенням урологічним відділенням онкоцентру -дуже класний фахівець і людина (в родині були проблеми, то з Києва їхали до нього на операцію, самі з сімї лікарів) - можна звертатись не тільки з онкопроблемами.
    Там же Ковальчук Сергій Володимирович - онколог-уролог-хірург.
    Шеремета Роман Зіновійович - уролог, андролог, завідувач відділенням урології в медінституті.(забирали татові каміння з нирки)
    Свистула Віталій Миколайович- завідувач відділенням урології на Чупринки.(лікував коліжанку - дуже задоволена)
    При потребі можу дати мобільні номери.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. yurishna

    yurishna New Member

    Можна мені, будь ласка, номери у приват?
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2016 ---
    Дівчата, скиньте, будь ласка, хтось контакти Мартина Ігора Юліановича у приват.
    Наперед дякую!
     
  10. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    Напишіть будь-ласка номер Свистули в приват
     
  11. Vasyl B

    Vasyl B New Member

    Дівчата, скиньте, будь ласка, хтось контакти Мартина Ігора Юліановича у приват.
    Наперед дякую!Напишіть тут або в пр ваті де саме він приймає і коли. Всім щиро дякую.
     
  12. bezpalik

    bezpalik Member

    Дівчата, також хочу попросити номер Мартина Ігоря у приват!
    Дякую!
     
  13. Oksani

    Oksani New Member

    І мені будь ласка порадьте когось (гінеологія чиста у двох) постійні цистити,всі лише поверхнево,когось би хто б причину встановив і розібрався б,бо вже в тупик зайшла і мучусь(((-все перепробувала
     
  14. Bybyka

    Bybyka New Member


    Дівчатка, мене десь два роки мучив цистит, який загострювався раз в два-три місяці...
    Потім мені порадили здати бакпосів сечі, і там - виявили кишкову паличку, яку треба було забирати антибіотиками, бо в іншому випадку - вона "притуплюватиме" свою активність і все ж залишатиметься до нового "епізоду".
    Коли робиш бакпосів додатково скажіть, щоб виявили чутливість до антибіотиків, бо як виявляється не всі антибіотики можуть саме в вашому організмі забрати інфекцію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    а де саме ви здавали той бакпосів сечі? і кишкова паличка це enterococcus faecalis чи як там у вас в аналізі було написано? бо в мене саме таке знайшли в бакпосіві сечі... і до кого ви з тим звертались? в мене ще уреаплазму виявили, лікарі говорять шо вона також може викликати симптоми циститу, ви на уреаплазму не обстежувались?
     
  16. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    не розумію чому тут так хвалять уролога Мартина, можливо це просто мені не повезло, але була я в нього на прийомі цілу годину і він не хотів навіть попробувати розібратись в моїй проблемі, не назначив ніяких додаткових аналізів, при тому шо я принесла лише загальний аналіз сечі..., зато розказував мені шо він вірить в бога і питався чи ходжу я до церкви..., і ще купу всього говорив що не мало ніякого відношення до моєї проблеми...
     
  17. Bybyka

    Bybyka New Member

    Бакпосів здавала на Зеленій, 12 там є кафедра мікробіології. Якщо потрібно скину контакти в приват того лікаря, яка їх робила.
    Потім ходила до Личковського О. Е. в мед інститу (в урологію) і він вже визначав лікування антибіотиками.
    Писало в аналізі - Escherichia coli.

    Доречі, обстежувалася на уреаплазму і її дійсно виявили... потім пролікувалася...
     
  18. mamchik

    mamchik New Member

    І мені, якщо можна в приват контакти, бо теж замучилась і ніщо не помагає...
     
  19. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    а уреаплазму в кого ви лікували і які препарати вам було назначено? повторний аналіз здавали і вона зникла?
     
  20. Hochydocjy

    Hochydocjy New Member

    Дівчатонька! Можна і мені контакти Мартин І.Ю.! Щиро дякую!!!