Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    По коронках: металокераміка- 3тис.,цирконієві- десь 150€. Якщо сусідні зуби здорові, то перспектива моста не дуже втішна(псувати два здорових, заради одного). Оптимально- імплант(до1 тис.у.о, залежно де/в кого).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую! Та от, власне, що поруч 6 зовсім не здорова, а от 4 здоровенька ніби.
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Burberry наскільки я знаю, то з мостом варіантів нема- два сусідніх зуба спилюють.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    імплант залежно від виробника. Від 450 і до 1000. Окремо оплачується, якщо потрібне нарощення кістки чи синус-ліфтинг
    Коронки- якісна металокераміка- від 90 у.о. Підготовка зуба-окремо оплачується.
    Мости- залежить і кількості коронок на мостику: мінімум буде 3 ( якщо втрачений 1 зуб)- відповідно множте вартість одної на три.
    якщо корінь псутй- він під вдалення. далі- або міст ( із депульпацією-пломбуванням каналів сусідніх навіь здорових зубів), або імплант. Міст в любому випадку буде дешевше. Імплант зате - пожиттєво ( за вийнятком окремих форс-мажорів). Звісно, якщо це хороший імплант
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Цінова категорія в них така ж як у Зазаденті? Чи ви не орієнтуєтеся?
    --- дописи об"єднано, 11 Січень 2018 ---
    Чула таке, що потрохи металокераміка відживає, і лікарі пропонують кераміку або цирконієві. От і не знаємо чи є доцільність розглядати металокераміку.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Металокераміку варто розглядати, якщо перспектива в кореня зуба не надто обнадійлива(до 7 років) або не розходить в фінансах. То таке, як клієнт забажа).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Креативно Креативно x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    7 років- то доя металопластмаси. сучасна металокераміка-стоїть і не втрачає вигляду мінімум 10-15 років гарантовано.
    зараз не підкажу. раніше було +- майже однакові ціни.
    --- дописи об"єднано, 12 Січень 2018 ---
    так. Ціна лише дуже недешева. А скільки простоїть- залежить від стану кореня, від якості підготовки зуба, наявності схильностей до грануляцій і т.д. Адже ви оплачуєте власне за коронку ( матеріал-покриття). А основа- це ваш власний зуб, а не імплант
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я написала, в якому випадку термін скорочується. А якщо все добре, то в мене он нарощений(тухлий був конкретно) вже 13 років.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Моя металокерамічна коронка простояла 10 років, навіть з хвостиком. І їй в принципі нічого не є. Каже лікарка, що той штир закороткий, тому й випала, напевно. Та й корінь ще ніби не дуже поганий, тому є надія поставити на нього далі коронку. Єдине, що є гранульома, тому не знаю, наскільки це все перспективно. Ще маю радитися з ортодонтом.
     
  10. Sparkling

    Sparkling New Member

    Хочу порекомендувати дуже хорошого професійного стоматолога-хіруруга - Кормила Ярослава Михайловича. Робила в нього операції з видалення восьмих зубів та операцію на кісту.
    Після багатьох консультацій у інших стоматологів, які в один голос казали неодмінно видаляти нерви з 2 зубів, де є кіста (а один лікар, Пігович В., взагалі казав видаляти зуби, «бо ніхто їх не залишить в кісті»!), випадково зайшла в «Пародент». Після перегляду КТ Ярослав Михайлович сказав, що кіста хоча й велика, але не доходить до нервів, тому видаляти їх (ні нерви, ні тим більше зуби) не треба (!), а також надав детальну та інформативну консультацію. Всі операції пройшли легко і дуже швидко, як і обіцяв лікар))

    Коротше кажучи, дуже рада, що потрапила на лікування саме до Кормила Я. М.))

    P.S. Великі плюси клініки "Пародент"– сучасні методи лікування та сучасне обладнання, а також недорогі ціни (в порівнянні з МедІнститутом та іншими приватними клініками).
     
  11. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Зорієнтуйте мене, будь ласка, в цінах на лікування і пломбування зубів. Я вже 8 років не була в стоматолога і дуже страшно зараз туди іти. Але якось настроююсьІ заодно прошу порадити лікаря, який би зміг нормально оцінити ситуацію і взятися тільки за нагальні проблеми, а не розкручувати на купу дорогих процедур. Підійшов би район центру, Нового цуму, Личаківська.
     
  12. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Як я розумію, середня ціна пломби 500-600. Пломбування каналу 300-400. Плюс анастезія 100-200 грн. Консультація 100-150 (але часом лікар за консультацію не бере, якщо пацієнт лікується )
    Мій лікар з великим стажем, ніколи не натягує на непотрібні процедури. Моя сім’я і багато друзів вже років 15 в нього лікуємось.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2018
  13. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Дівчата, можливо хто лікувався у лікаря Куприянчука Юрія Петровича із клініки Пародент. Що можете сказати про нього як фахівця.
     
  14. Julijaa

    Julijaa New Member

    Добрий вечір.Порадьте толкового стоматолога..зубного техніка..будь ласка.Потрібно поставити або виніри або коронки а це передні зуби +ще не рівні потрібно щоб дуже добре робив свою роботу..Буду вдячна за всі рекомендації
     
  15. veredulya

    veredulya New Member

    Щодо щелепно-лицевого хірурга, то видаляла дві вісімки у Філіпської Т.А. Зуби були проблемні - потрібно було їх вирізати. Враження від лікарки позитивні: інтелігентна, досвідчена, з твердою рукою. Після процедури я, звичайно, тиждень ходила набрякла, пила антибіотик. Але в тій ситуації не дивно. Єдине, що не сподобалось, - треба було кожного візиту чекати під дверима. Медінститут...
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    @сніжна може Ви вкурсі щодо різниці моста і імпланта і впливу на оголення коренів зубів.. я так розумію що міст не призупиняє цей процес а імплант може?
     
  17. Milli

    Milli Well-Known Member

    Хто лікував зубки в клініці Платинум на Мазепи 25? Кого можете порадити?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    кажуть,що може. Міст- то гиблий варант насправді. Деформується і просідає кістка без навантаження. При імпланті там є навантаження на кісткову тканину, як при своєму зубі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, порадьте в кого можна толково проконсультуватися. Бажано клініки з сучасним підходом, де є толковий пародонтолог і імплантолог (а ортодонт то взагалі круто).. але щоб і ціни були підйомні, клініку Заблоцького не рекомендуйте))
    записалася в Пародент до Лариси Дерейко, аж на кінець місяця, а пародонтит дуже прогресує, хотілося б ще почути думку про можливі методи лікування і запобігання
     
  20. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Можу підписатись під кожним Вашим словом про Безрукова. Маю дуже проблемні зуби, тому у стоматолога з 10років регулярно кожні півроку.У Безрукова я лікую зуби вже 15років і насправді є пломби, які він поставив на першому прийомі. Робить виключно все по потребі, нічого зайвого.
    В нього лікується практично весь наш колектив на роботі і вся моя сім'я. Але казала мені колега, що він начебто збирається до Києва. Ніхто нічого не чув,бо маю якраз йти на черговий огляд і ніяк не зберусь. Може це мені стане копняком ) Але якщо так, то навіть незнаю до кого податись після стількох років лікування у нього. Доречі, він веде карточку з першого мого прийому і все в ній чітко зафіксовує, то так класно, бо коли відкриває її видно всю картину за 15років. От цікаво, може хтось знає, коли він уже не буде приймати у клініці мені її віддадуть чи про це можна забути?