Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Стоматологи розширяють клієнтуру.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sky

    Sky New Member

    Добрий день! Порадьте, будь ласка, хорошого стоматолога і зубного техніка, щоб не дуже дорого:) Наперед вдячна:)
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    і мене цікавить
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А він протезист чи тільки стоматолог?
     
  7. StasjaZ

    StasjaZ Member

    І лікує і протезує і консультує :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Sky

    Sky New Member

    Контакти в приват можна? Дякую:)
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    може спробувати перфектдент? це була перша клініка, де моїй дитині заборонили чистити зуби фторною пастою до досягненні якогось вже там чуть не шкільного віку, що і дало свій позитивний результат. ну в сенсі, я і так про це знала з вумних гамерикацьких статей, але статті статями, проте зазвичай нам пропонували фторні ліквальні пасти з збільшеною дозою, що мене чогось не тішило, тому що малий ще досі інколи заковтує пасту. ну і мої зуби на предмет брекетів оглянули так, що відчуття було, ніби я ще заодно до невропатолога заскочила. думаю, це плюс, що лікарі хоч памятають (ну або заново вчать, я в меді не вчилася, подачу матеріалу не знаю) де і від якого зуба, суглобу і тд що, як і де може боліти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А можна детальніше: може ви були у Войтовича Олега? А брекети там ставили?,
    А то я щось дуже розчарувалася в тому питанні. Спочатку мова йшла про одне, а тепер зовсім про інше. Всім далася моя вісімка, яка нічим не турбує, стоїть собі спокійненько, і кожен хоче її видалити, бо під нею нема антагоніста. Вона не жує, вона мені просто без потреби. :girl_devil:Я морально не готова рвати міцний зуб.:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    все залежить від того, наскільки змістяться ряди верхніх і нижніх зубів після носіння брекетів. Наскільки суттєвою є корекція прикусу.
    Якщо та вісімка і далі лишиться без опори - я би справді не видаляла. Якщо вона частиною буде спиратись на нижній зуб 7 - видалення мало би для мене зміст.
    Я також перед постановкою брекетів консультувалась з кількома спеціалістами, і майже всі казали мені, що треба спочатку видаляти обидві верхні вісімки і зародки обидвох нижніх, потім видаляти нижню четвірку і лише тоді ставити. Мені було якось забагато видалень :) Знайшла ортодонта, який сказав видалити всього одну четвірку. Одну з верхніх вісімок видалила вже після зняття брекетів, і то - якби не планувала вагітність, то зараз би ще не видаляла. Інша стоїть собі, нижні собі "сплять" далі, ніде не тиснуть
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В дрогомирецької, вона тоді щось раз в місяць приймала, зазвичай там навчені нею працівники, бо вона стаціонарно в києві. Брекети не ставила, не встигла пройти огляд остеопата ( в них було це обовязковою умовою перед постановкою) і завагітніла і ще не рекомендують до закінчення гв ( ну , такого регулярного нямкання) , навіть якщо здавати аналізи на кальцій і тд. З моїми нервами мене годину на огляді заспокоювали, уявляєте, скільки би я стресувалася від болю (навіть від того що воно може боліти) і пити ще знеболююче, коротше, мені сказали зачекати і прийти вже настроєною, розказали що робити, щоб зуби не стиралися і особливо гігієну ниткою підтримувати. Ну і стандартно мені всюди хотіли ставити або на низ, або і частково верх, хтось казав що капою можна виправити. В неї на мій випадок - тільки вся щелепа, а про капи не було мови, вона сказала що може дати мені їх вже, але це нічого не дасть.
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Розумієте, що саме цікаво, що на прийомі в ортодонта, було сказано:Можливо в процесі носіння брекетів доведеться видалити. Той же лікар приймає в іншій клініці, і вже там стараннями адміністраторів було уточнено без мене, що цей зуб треба обов"язково видалити.
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2017 ---
    Напишіть, будь ласка, кого саме, бо я тільки змирилася з думкою, що нарешті покращу свій зовнішній вигляд, а тут такий облом.
     
  14. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    доброго дня, чи хтось лікує зуби в поліклініці на Симоненка, там є попереднй запис? (я не маю там "свого" лікаря), якщо звернутися без запису- то там дають скерування чи як? раніше лікувала зуби в приватному кабінеті біля колишнього місця роботи, зараз там ціни піднялися, мені задорого :sad:
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    звертаєтесь в реєстратуру. Якщо знаєте прізвище лікаря - записуєтесь до нього (2 роки тому були талони), якщо не знаєте і у Вас гостра ситуація - кажете ситуацію, вас запишуть до того, хто приймає в даний момент і до кого менша черга.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В чоловіка на ренген показало цементому.
    Вона його не торбувала.
    Зараз при лікуванні зубів його почало підболювати. Канали запломбовані років 20 тому. Лікар каже, що немає змісту їх чіпати.
    І що далі робити ми не знаємо.
    Порадьте якогось хірурга, який може надати кваліфіковану консультацію.
    І чи хтось з таким мав справу?
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Шукаю мамі протезиста, у Зази були. @сніжна, кого би ще могли порадити? Знайшла ваші дописи про Безрукова і Головецького...
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2018 ---
    @StasjaZ, можна і мені контакти лікаря Заремби?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Щось не можу жодної інформації по ньому знайти.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Безруков працював у Софіі на пр. Шевченка. Зараз нема під рукою його контактів. Не знаю теж,чм бере нових пацієнтів- квлькп років тому иав велику завантаженість і новим відмовляв. Але,наприклад, його коронки- мости і т д. у чоловіка ідеально вже 15 років. Головецький Ігор має стоматологію на пл.Ринок 12 Координати хвба в пп, бо тут буде реклама. Я сама його послугами не користувалася ( не мій лікар), хоча у нього обслуговується вся сім я подруги більше 10 років. Мінус зараз у нього один: підготовку зуба він часто віддає своій напарниці. Сам же лишає за собою протезування
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Скажіть.? будь ласка/ які зараз цніи на імпланти, коронки і мостики? А то на саме Різдво випала мені коронка, корінь під нею вже теж зіпсутий. Це верхня п'ятірка і навіть не знаю, до чого себе морально та фінансово готувати...