Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Virner

    Virner Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, стоматолога в Шевченківському районі (Чорновола-Варшавська-Панча). На жаль, мій стоматолог переїхав за кордон. І зараз в пошуках фахівця до якого можна ходити всією сім'єю.
    Можуть, бути і ніші райони. Пріоритет - все-таки якісне лікування.
    І ще прошу порекомендувати стоматолога для видалення зуба мудрості - це терміново. Дуже дякую.
     
  2. ImplantDental

    ImplantDental New Member

    Проспект Свободи підійде?
     
  3. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Висококласний Фахівець хірург, зокрема і по видаленню, Гімон Роман - його клініка на Єфремова біля палацу спорту Україна. А перевіреного роками стоматолога, в якого лікується вся моя родина , купа друзів - Заремба Юрій. Він також в цій клініці на Єфремова працює. Щиро раджу. Контакти можу кинути в приват
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ви маєте на увазі 1-шу стоматполіклініку?
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    1- ша на проспекті Шевченка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. tauman

    tauman New Member

    Порадьте того доброго на Симоненка, бо сталась халепа. Переглянути вкладення 87438
     
  7. tauman

    tauman New Member

    ВІн на Симоненка в комунальній? Бо гугл видає Єфремова, 75 приватну клініку
     
  8. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Він працює в двох місцях - і на Єфремова і в 4 стомат на Симоненка.
     
  9. tauman

    tauman New Member

    Дякую А Ви б куди порадили краще йти? Бо мені ближче до Симоненка. Але якщо на Єфремова кращі умови і ціни не сильно відрізняються, то може б і туди поїхала. І чи є на Єфремова рентген?
     
  10. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Він працює однаковими матеріалами в обох місцях. Ясно, що в клініці ви заплатите більше, бо там кращі умови. Рентген є і в приватній клініці і в поліклініці. Тому дивіться самі, руки лікаря ті самі :) Я лікуюсь в нього і там і там, все залежить від того, як в мене з часом і як розписано в нього. Просто йому дзвоню а він каже на який час і коли в нього вільно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ох, дівчата, в мене знов
    під пломбою почав псуватися зуб (підозрюю) і результат - ясна під ним болить, гній, чи нарив.. невже я і цей зуб втрачу??? ну в мене їх скоро не лишиться.. напартачать з пломбами, чи то каналами, і я нічого не відчуваю поки там все не пропаде і не почне гноїтися
    я вже не маю сил з тими стоматологами
    ну і до кого мені йти на вихідних щоб щиро міг врятувати мені зуб якщо є такий шанс??? в моїй клініці можуть максимум в понеділок мене прийняти
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. rododendronia

    rododendronia Member

    Порадьте стоматолога який працює в суботу. Бажано Сихів , зелена , центр і щось поблизу
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    хіба на перспективу, бо нині саме цей стоматолог не у Львові
    але вчора прийняла мене пізно ввечері (Сихів) і виходить при потребі в суботу
    ...сьогодні багато стоматологів не працюють бо свято
    в моїй клініці нині вихідний, хоча зазвичай працюють
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    найперше скажу, що втомилася від реклами в даній темі..

    а по-друге - цей проблемний зуб мені не лікували в клініці, де я зараз пацієнт
    я його лікувала давніше, при чому в хваленого в цій темі лікаря, під пломбою все зігнило просто, вчора стоматолог сказала що погано загерметизовано було...

    я вже пройшла дуже багато лікарів, різного досвіду і цінового сегменту ,і скажу що була задоволена тільки одним лікарем, до якого мене ще в дитинстві відвели батьки, який поставив на той час дуже добру "американську" пломбу і вона стояла 10 років, і він так і давав на неї гарантію 10 років...
    все... решта хіба вміють, що покритикувати попередній спеціалістів і переробляти всі пломби... переробляти один за одним доти, поки на ті зуби не понаставляють коронки, а потім імпланти - "вічне коло комерції"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    я аж ніяк не рекламую цю стоматологію, просто написала, де я безпроблемно лікую зубки. якщо Вам в моєму пості побачилася реклама, то перепрошую))
    от і в мене така ж ситуація. в мене на передньому зубі стоїть пломба на пів зуба. вже їй, певно, з 12 років. саме в цій стоматології, про яку я писала, мені цю пломбу і ставили. тому я за неї і написала. я там ведуся з 12-тирічного віку. а мені 27 літ стукнуло вже))
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то чому ви лікували також в інших лікарів, якщо в цій клініці з 12 років?
    ви може і не рекламуєте, але реально чогось бракує сучасній стоматології - якісніших матеріалів чи якіснішої роботи
    зате реклами і "рекомендацій" просто навалом
     
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    ну якщо чесно, то був в мене в сім'ї період безгрошів'я... мама потрапила в лікарню, її, фактично, паралізувало, декілька днів витягували з цього стану а потім довгі роки реабілітації, батько теж захворав...не було в мене змоги піти до хороших професіоналів. але я не повинна вам це тут пояснювати. було питання про стоматклініку, я написала.
    чому я велася в інших стоматологів це вже мої проблеми...
    коли моє фінансове становище покращилося, я одразу ж пішла до нормальних стоматологів виправляти халатну роботу попередніх "спеців"
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2017 ---
    не рекламувала , а реально написала де є нормальна клініка з нормальним кваліфікованим персоналом. . якщо ви вважаєте, що це була реклама, то, мабуть потрібно почистити всю тему, а не видалити лише одне моє повідомлення, тому що в кожному другому пості рекомендація де сидить хороший лікар, як його звати і в якій клініці він знаходиться. в моєму ж випадку була вказана назва стоматології. я конкретно ні за кого не писала.
    і зрештою, тема як називається? порадьте стоматолога. я і порадила куди можна звернутися.
    якщо когось образила, вибачаюся.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    звичайно не повинні.. можна спокійно написати що були свої причини, сімейні обставини чи як завгодно
    але зі сторони спробуйте глянути на свої слова - з 12 років ходжу, і мені там багато переробляли за іншими лікарями.. не вкладається по логіці
    ну раніше на форумі так не писали відкрито.. за це штрафували і банили
    відкрито хвалили лише після оплати реклами
    в основному люди писали свої позитивні чи негативні враження, а кому цікаві деталі, адреси і контакти - перепитували в ПП
    і також так як більшість один одного добре знали то і довіряли відгуку в більшій чи меншій мірі, хоча і тут проколи бувають, бо все субєктивно
    це щоб ви розуміли звідки походить моє обурення
     
  20. tauman

    tauman New Member

    Дівчатка, хтось ставив імпланти у Сердюка Олексія? Бо ніде не можу знайти про нього інформацію. І чи легка у нього рука рвати зуби?