Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Journalist один із найсильніших ортодонтів не лише Львова,а і Києва є Зіад Заза. Він творить чудеса ( його роботи є і неті- можна знайти). Але дорого
     
  2. sofiamajovec

    sofiamajovec New Member

    Брекети поставила собі керамічні. Лікарем не задоволена дуже, не знаю як я вибирала) Побачимо, що вийде з того лікування. На щастя випадок не складний.
    Коли постало питання пластинки для дитини, вирішила не ризикувати та піти вже до приватного. Зупинились на приватній клініці на Пекарській. Задоволені страшенно.
    Брекети або капи будемо ставити пізніше і також там.
    По цінах: там є українські пластинки від 2500 грн і французькі 500 євро. Вибирайте, що хочете, так сказати)
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
  3. Journalist

    Journalist New Member

    @sofiamajovec - я теж планую керамічні. Скільки вам коштувала брекет-система на одну щелепу?

    п. с.: порадили стоматологію в чорнобильській лікарні. Ціни начебто адекватні, але все ж хочу дозбирати достатньо інформації, щоб наважитись)
     
  4. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Попадьте, будь ласка, хорошого толкового стоматолога для консультації. В мене 3 вагітність і останнім часом дуже кровлять десна. Дуже тривожусь за зуби. Спілкуюсь з вагітними в США, там радять чистку робити на період вагітності 4 рази в рік, як профілактика розвитку гінгвіту. Хотілось би потрапити до компетентного лікаря, який може порадити в такій ситуації. Наперед дякую.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ставила брекети в меді. Звичайні металеві. Результату не отримала. Тільки час/гроші/естетичний вигляд, на 2 роки було потрачено.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Кровоточивість ясен у вагітних- це поширене явище. А загалом навіть не для вагітних, якщо причиною кровоточивості є власне підясневий камнь, то чистка допомагає. Мені досить добре "стягнуло" ясна. Робила у Христини в "Зазаденті"
     
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Від вчора у малого болить в одному місці нижня щелепа. Спершу думала, що то лімфовузол, але він чітко показує на кістку. При натисканні на м'які тканини його нічого не болить.
    Малому 9 років. З тої сторони має 2 пломбовані молочні зуби.
    Чи може бути така біль при рості корінних зубів? Ми на 15 годину до стоматолога і навіть рентген зробили.
    Але щось переживаю...
     
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Була в Рікоті на гігієні, сказали, що маю підясенний карієс :sad: порадьте стоматолога, бажано з приватної лікарні.,,
     
  9. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Підкажіть будь ласка, скільки коштує проф гігієна в Зазаденті?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    передзвоніть туди і вам підкажуть- я не знаю, скільки саме зара гігієна. З найсвіжішого я можу підказати хіба ціни на пломбування-реставрацію, бо лиш недавно це тут робила
     
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    В державній поліклініці чистка (від наліту та інше) 250грн, в приватній буде дорожче.
    І чого ви всі так шукаєте приватних лікарів)
    По правді дивуюсь і так процедури дуже дорогі. Якщо це дитина, то я розумію, тут важливий підхід та інші комфортності чи якщо це щось дуже важливе типу імплантанта чи брекетів, то зрозуміло а так, то не вартує. ІМХО.
    Треба просто шукати хороших лікарів серед державних поліклініках. Буває таке що той самий лікар працює і в приватному кабінеті і у державній установі. Та й ренген зубів через коридор, тут же, можна зробити (при потребі)
    А мені моя стоматолог (з державної поліклініки), на певні зуби казала, казала, що можна і не робити анестезії, боліти буде, але терпимо (як правило так буває на задніх зубах, а передні є чутливими). Хвильку поболіло, зато зекономила на анестезію і не треба чекати поки пройде анестезія. Ну то так до порівняння) Рада, що ви найшли хорошого лікаря
     
  12. StasjaZ

    StasjaZ Member


    Певно що анастезію можна не робити але я не уявляю як можна економити на цьому! Це справді досить неприємно, для чого терпіти? Крім того питання , наскільки доцільно робити часткову гігієну? Людина яка пильнує зуби і робить професійну гігієну раз на півроку, економить на лікуванні зубів в подальшому. В цивілізованому світі де діють страхівки, обов'язковою умовою покриття витрат страховою є проходження процедури гігієни двічі на рік. І це правильно, бо доглянуті зуби менше псуються, а якщо починається карієс, то лікар його помітить. А в нас люди, як правило, вже чекають, коли зуб заболить, почнеться пульпіт і тоді біжать лікувати. Тоді це дорого і боляче, на жаль :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Якісна профгігієна в приватному кабінеті коштує 500 грн. В поліклініці 350-400.
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я зараз власне активно лікую зуби. То мене моя стоматолог завжди попереджає - отут буде боліти, а тут просто буде дискомфорт. Але я завжди прошу анестезію, навіть у легких випадках. Хочу просто розслабитись (наскільки це можливо у стоматолога))), а не думати щосекунди, що от-от десь зараз мене штрикне чи кольне. Та й скільки там тої економії - 50 грн.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я робила повну гігієну за 250грн (в стоматол. поліклініці №4)
    Звісно, якщо дуже болить, то краще не економити)
    Мені спочатку, на перші прийоми до стоматолога було дуже страшно, навіть коли робили анестезію, але потім привикла (бо зубів багато робила) і перестала боятись. І мені навіть краще коли потерпіти хвилину, але без анестезії, так і час економлю (не треба чекати поки затерпне), хоч дрібничка але і то добре. Також коли зуб зробили, а анестезія ще є, то буває можеш прикусити нечайно порожнину, ранка буде і взагалі якось не комфортно. Тому якщо є такий вибір то вибираю трошки потерпіти. (Але це не стосується передніх зубів та інших чутливих, там навіть трошки, то буде дуже нестерпно).
    То все індивідуально, кожному по різному зручно. Я так між іншим про це згадала, що приємно коли лікарі пропонують різні методи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Розумієте, я готова платити за ставлення. Терпіти не можу, коли на мене кричать, зневажливо ставляться, ображають. А коли я бачу, які у державних інструменти - свідомість можна втратити. Те крісло ледве тримається. Прилади в жахливому стані. Порівняйте: на чому краще пекти хліб - на відкритому вогні десь в лісі чи у сучасній духовці.
    У мене 31 зуб (1 видалено) - не дуже багато, щоб робити спроби шукати хорошого лікаря у державних поліклініках. А судячи з відгуків, їх таки малувато. Можливо, хороші лікарі спочатку працюють пару років в державній, практикуються, а потім йдуть у приватники =) Тому їх так мало там.
    От на чому, а на анестезії я економити точно не збираюсь. Враховуючи надзвичайно низький больовий поріг. Вважаю, що краще заплатити 100 грн., ніж терпіти і мучитись. На те й працюю щоденно, щоб мати змогу собі дозволити не терпіти, а скористатись комфортними умовами.
    В жодному разі не засуджую тих, кому з різних причин доводиться економити. Це їх право і особиста справа.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Ну не знаю, відмова від анестезіі пов'язана не лише з економією. Я часто відмовляюсь, бо больовий поріг в принципі високий і відчуваю більший дискомфорт після анемтезіі. По ціні всеодно, бо страхівка все покриває, просто стараюся уникати медикаментів при можливості. Моя стоматолог це знає і завжди радить анестезію в крайньому випадку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Скільки пломбування і в кого були?
    --- дописи об"єднано, 20 Травень 2017 ---
    в Приватній анастезія коштує 80 грн за укол - наче не дорого.
    Ну і чого я обираю клініки, а навіть не приватні кабінети, так це через стерилізацію інструментів. Я не довірю інструменту в поліклініках. Я боюся заразитися гепатитом та всім іншим.
    Бормашинки теж не нові у поліклініках, швидкості обертів не ті.
    ну і комфорт, економія часу (не треба сидіти в черзі) - для мене це важливо. Я люблю себе) Я краще заплачу за те, що стосується мого здоров"я, ніж зроблю гель-лак, до прикладу, чи куплю тортик.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. maavka

    maavka Well-Known Member

    Тепер загалом ясно, чого обирають приватних лікарів.

    Зрозуміло.

    Ну я за стерілізацію не переживаю. При мені все стерилізують, бо я як правило прихожу, коли хтось вже є, і захожу зразу після нього, то лікарка ще не встигає раніше то зробити. А як хтось поза чергу зайшов (щось термінове глянути), коли я тільки сіла в крісло. Я збоку сіло на звичайне крісло і побачила, що моя стоматолог брала інші інструменти (не мої), щоб подивитись, постукати)
    Як робюить укол, то завжди відкриває новий. Там ще постійно бігає санітарка, забирати ватки (що випльовується) та інше.
    Там до речі по запису прийом, але все одно трохи почекати прийдеться, але чекаєш тільки коли одну людину долікують, не більше
    Мені здається що в поліклініках стоматологічних все таки на високому рівні, бо це ж ціла поліклініка на тому спеціалізується. А звичані поліклініки зі всіма різними лікарями мені також не подобаються.

    А анестезія і вправду недорого, в державній 50грн, але справа не тільки в економії грошей (я више писала)
     
  20. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а с этого места по-подробней. що для вас стерилізація? Для мене - обробка в автоклаві, як мінімум (але там взагалі багато ступенів). Як лікар стерелізує при вас? Чи стерилізує насадки ?
    Я просто не в курсі, може в стомат.поліклініках вже все стало набагато краще, я там була понад 20 років назад і мені дійсно цікаво.
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1