Порадьте стоматолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ортодонта?
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ні, не впливає. але те що в вас буде заніміла добряча частина обличчя, може відволікати. І ще важливо - поїжте перед тим, анастезію не радять робити на голодний шлунок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. toria

    toria Active Member

    І як, знайшли когось? Поділіться враженнями, будь ласка. Теж цікавить Пародент.
     
  4. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    я нікого не знайшла, тут ніхто не відповів мені і я так в очікуваннях дотягнула до свят. Але зараз все таки візьмусь за це питання знову))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nataliya

    nataliya nti

    Дівчата, порадьте хорошого стоматолога на Левандівці, з власного досвіду. Потрібно полікувати, а можливості десь їздити немає.
     
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    На фб є група , "Чим живе Левандівка".
    Думаю, вам там швидше допоможуть ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kikers

    kikers New Member

    Антощак надія
    Ми ходимо з дитиною.дорослим теж лікує
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Порадьте стоматолога на Симоненка котрий добре вирве мені 8-ку.
     
  9. Kalyx

    Kalyx Active Member

  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Хоч і не на Симоненка :)
    Свою першу і єдину 8 рвала в Пароденті на Личаківській у Рішко Павло Михайлович
    Боялася сильно, бо 8 мала а-типове розміщення, росла в 7, зуба майже не було видно ззовні. Була спочатку одна анестезія, потім друга. Лікар розрізав ясну, і по кавалках витягнув зуба. Я не чула абсолютно нічого, ніхто мою голову не смикав, не крутив. Все відбулося досить швидко і дорого :)
    Потім дали лід в пакетику щоб попередити набряк. І сказав пити німесил. Пила добрий тиждень, поступово зменшуючи кількість прийомів
    То було десь років 3 назад, то коштувало 1000 грн
    І хоч ми всією сім'єю лікуємо зуби в Смайлику, але якщо треба буде рвати, то знову поїду до цього лікаря
     
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    А в кого в смайлику лікуєтесь?
     
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Діти -у пані Ляни - то керівник. Цього року вперше повели доню -4 роки. Дивилася мультики, як мишка, заплом бували зубчик швидко і непомітно. Синові ми і лікували, і пластинки ставили.
    Я з чоловіком - у пані Лесі
     
  13. Mandarinochka

    Mandarinochka New Member

    Не так давно була у стоматолога, дуже зуб болів, подруга порадила свого стоматолога, чесно я була дуже вражена, все нове обладнання, зразу запитала за ціну, теж мене здивувала, все на високому рівні, лікар Катерина Романівна ще знижку мені файну зробила, так що сміливо раджу, клініка називається Ніссон, на Пасічній.
     
  14. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Порадьте, будь ласка, стоматолога, який поставить безметалеву коронку на передній зуб. Бажано на Сихові чи в районі Наукової.
     
  15. Harmony

    Harmony Member

    Дівчата, потребую поради. Два тижні тому лікувала зуб. Лікарка, як почистила карієс, сказала що нерв дуже близько і вона не впевнена чи він уражений (зуб мене не болів) Сказала, що можна видалити нерв або вона поставить кальцієву прослойку і пломбу. Я вибрала другий раріант. Тепер зуб реагує на холодне, болить коли надкушую щось тверде. Це може бути щось серйозне? Справа в тому, що в Україні планую бути не скоро, десь через 4 місяці.
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Люди, шукаю найкращого стоматолога і клініку, так щоб був і ренген, і хірург і тд. Маю проблему, за перепломбування 2 зубів і гіпотетично канали в 1 заспівали мені 300 евро.. то щось ну геть космос. Може є варіант десь дешевше і щоб зробили добре?
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ми робили на Левандівці, в приватному кабінеті, за базаром на Широкій. Краще не поясню, бо не з Левандівки. Лікар Вікторія. Працює зі своїм чоловіком, маюють рентген, також роблять імпланти. Відносно ціни були адекватні.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  18. octavia

    octavia Well-Known Member

    Я знайшла найкращого стоматолога Максим Примак клініка Бакіко вул . Тернопільська , але ціни високі якість ідеальна , сучасні технології і матеріали , є ультразвук ренген . Зазадент і Усмішка минуле сторіччя порівняно з ним.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте де можна зробити такий рентген знімок, щоб ні не панорамний, ні прицільний)
    як на фото (чи то може багато де роблять, а я просто не знаю)
    Screenshot_13.png
     
  20. Monada

    Monada Active Member

    Це звичайний прицільний знімок , тільки роблять за допомогою візіографа (тобто плівку не проявляють , а інформацію подають зразу на комп'ютер).Ця штука в роті називається позицірнер , її використовуть , щоб правильно розмістит датчик візіографа.Візіографи переважно є у всіх приватних стоматкабінетах
     
    • Інформативно Інформативно x 2