Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем галичанка, 28 Грудень 2009.

  1. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    Я радила подивитись фільм а не мутик!!!!!:girl_flirt:
    Різдвяна історія / Joulutarina (2007) І в цьому фільмі йдеться про те,як......
    Давним давно в Лапландії у хлопця на ім’я Ніколас гинуть батьки. Жителі села думають взяти його на своє піклування. У кожній родині про нього піклуються протягом року. На кожне Різдво його забирає до себе нова родина. На знак подяки Ніколас перед відходом до нової сім’ї дарує хлопцям прощальні подарунки – зроблені ним іграшки. Після голодного року мешканці села збираються віддати хлопчика на виховання у віддалений хутір, де йому доводиться жити і працювати в одного дуже поганого працівника, який не дозволяє Ніколасу майструвати подарунки на Різдво … Традиція різдвяних подарунків могла перерватися вже тоді. Але, на велике щастя, хлопець зрозумів, як можна зробити так, щоб у кожному році на Різдво малюки та їхні батьки отримували подарунки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    HOGFATHER - чудова казка, моя улюблена, хоча доволі специфічна. В цьому фільмі що цікаво, що показана "гуманна" смерть, добра і мудра.
     
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    я його теж радила. Ми минулого року дивились (правда з субтитрами), а цього року я вже скачала з перекладом і сьогодні тільки що закінчили дивитись якраз його Дуже гарна історія і нам подобається.
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    Щойно подивилась "Реальне кохання". Дуже сподобалось, кілька разів мурашки пробігали по шкірі...хотіла б переглянути ще раз. Гарний романтичний фільм, і водночас різдвяний, події відбуваються напередодні Різдва, в Святий Вечір.
    Маса зірок, як основні герої і в епізодах: Хью Грант, Колін Фірт („Щоденник Бріджит Джонс"), Кіра Найтлі, Роуен Адкінсон (Містер Бін)....
     
  5. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    Нарешті випав сніг, вітрини в магазинах прикрашені гірляндами, так гарно. Сьогодні мені захотілось переглянути якийсь гарний новорічний фільм. Пора оновлювати темку:yes:
    Само собою що вже в різдвяні дні буду дивитись
    "один дома" усі частини, без цього фільму ніяк, ще як була маленька побувала на усіх примєрах в кінотеатрі.
    "це прекрасне життя" фільм як нікого не залишить байдужим
    "різдвяна історія" але власне фільм
    "сім"я на прокат"
    "щасливого Різдва"
    Поділіться які стрічки можна ще перглянути
     
  6. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    Диво на 34-й вулиці
    Deck the Halls
    Сім`янин
    Поки ти спав
    Полярний експрес
    Пережити Різдво
    Ельф
     
  7. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    Ще гарний польський фільм "Листи до М" - дивилася його наприкінці вересня під час тижня польського кіно - такий піднесений. Уже тоді захотілося Різдва)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    відкрила для себе цього тижня
    "Різдвяну історію"
    та Новорічна ніч чи якось так, а в нас чомусь переклали "Старий Новий рік" .
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    нині переглянула Коли співають янголи
    Коли Майкл Уолкер був дитиною, він дуже любив Різдво і хотів, щоб воно було щодня. Так тривало, поки трагічний випадок не знищив його святковий настрій. Тридцять років потому Майкл все так само не в змозі відчувати радість від свят, незважаючи на підтримку своєї дружини. Але коли його юний син стикається з трагедією, Майклу доводиться загладити свою провину перед минулим.
     
  10. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    Також хочу порекомендувати глянути польський фільм "Листи до М". Дуже гарна, душевна річ. Якраз для святкового новорічно-різдвяного періоду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    Раджу "Реальна любов" - страшенно класне)
     
  12. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    "Все, що я хочу на Різдво" старий і гарний фільм
     
  13. Denebola

    Denebola New Member

    Відповідь: Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

    Теж можу порадити New Year's Eve (Старий Новий рік). Там грають багато відомих акторів. Гарний, спокійний, різдвяний фільм! Раджу подивитись!:)
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    порадьте, будь ласка, щось на тему Різдва, щоб країна-виробник була якась з Європи.
    Іноді складається враження, що немає взагалі ніяких європейських різдвяних фільмів (за винятком кількох).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Altera

    Altera зачарована птуха

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Якраз нещодавно задавала схоже питання в сусідній темі. Знайшла французький фільм "Різдвяна казка" (2008).
    Нуу, казкою, якої очікується від різдвяного кіно і про яку натякає назва :), там і не пахне. Взагалі, фільм такий трохи дивний, позитивом не заряджає, але загалом якісне кіно, не попсове.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Love Actually?
    Не нове, але актори ...
    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2018 ---
    Власне ментально французьке кіно дуже специфічне (як і скандинавське), тому для
    різдвяного настрою треб а вибирати прискіпливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    "Різдвяні хроніки" з Куртом Раселом, новий файний сімейний фільм 2018, щойно переглянули дружно - рекомендую
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Знайшовся один, в новорічну ніч, Франція+Бельгія, легкий, свіженький, тематичний, і рідно-європейський ( :) ),
    "Санта і компанія", 2017 рік

    раніше переглянула його (діти дивилися), то тепер розумію, звідки вони багато чого поцупили для того фільму
     
    Останнє редагування: 1 Січень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Подивилася "Человек, которьій изобрел Рождество" про Діккенса. Цікавий, в чомусь повчальний, атмосферний. Рекомендую подивитися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1