Порадьте новачку у в"язанні!

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем La esposa, 26 Січень 2011.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А в схемі вказано скільки петель в 10 см? Чи ск см мають 10-20 петель? Пров'яжіть шматочок 10*10 см і порахуйте скільки там буде петель. Тоді і побачите різницю. Бо кожна майстриня в'яже із різною густотою петель та затягує їх по різному.
    І ще окружності в схемі співпадають із вашими? Я маю обхват голови 57 см, а почала в'язати шапку за відео. Так там окружність 59.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вказано кількість петель на 10см. але обхват там явно замалий для мене. а як ще менші спиці візьму, то точно дитяча шапочка вийде))
     
  3. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Краще зв'язати зразок 15 на 15 см, провести волого-теплову обробку і порахувати кількість петель в ширину і в висоту, бо в кожного своя щільність в'язання. Якщо в'яжете вільно, то можливо Ваш розмір підійде, якщо затуго, то треба більші. Але взірець врятує Вас від розчарувань ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    збігала купила спиці 5.5
    зараз беруся робити пробний зразок.
    дякую, дівчата!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Потребую поради. Може хто таке в"яже.
    Хочу спробувати гачком зробити іграшку амігурумі, мої вміння наразі обмежуються нескладними узорами і дрібними виробами))
    То має бути гачок певного розміру? Які нитки ? Бо в і-неті дуже багато варіантів, але то вже від майстринь зі стажем, то вони будь-чим можуть зв"язати.
     
  6. Якщо добре поритися,то в інтернеті є досить цікавих схем і описів іграшок,в’язаних спицями.Я з гачком не дуже дружу,і іграшки спицями мені подобаються більше.Це мій подарунок сину на ДН .Якби Щось сину скоро 37,со[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Можливо, у когось є ідеї, як зв'язати гачком такі будиночки? Особливо, віконечка. [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    В тих будиночках нема нічого складного. Судячи по фото, ланцюжок складається з 11петель, перший рядок пров'язувати стовпчики без накида, наступні два, де є віконечка, в'язані стовпчиками з одним накидом, у місцях, де віконечка, два стовпчики не пров'язувати а зробити повітряні дві петлі, потім один пров'язати стовпчик, далі знову два стовпчики пропусти і зробити повітряні петлі, далі до кінця прив'язати , так само і у наступному рядку, далі йдуть стовпчики без накидк і зменшення з кожного боку по одній петлі


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member




    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Barnaulka @Марта2 і щоб я робила без посиденьок)))
    Все, буду тепер мати, що робити ночами)))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не смійтеся, але маю питанння:girl_haha:. маю светрик. перед ок, а спинка мені не подобається. чи вартує розпустити і перев*язати? хтось таке робив? чи то немудpа ідея?:girl_flag_of_truce:
     
  13. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Звичайно, можна. Недавно одній жіночці перевязувала перед, не сказала б, що відрізняється ...
    Головне, спиці підберіть такі ж.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Підкажіть будь ласка, з якої пряжі краще гачкувати скатертину?
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    З бавовни тонкої, типу Ірису. Щоб трошки був блиск, то можна брати мерсеризовану бавовну, Віолет, наприклад , або Максі.
    Тобто орієнтуватись на товщину нитки в 100 г - 400-600м
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Yevgesha

    Yevgesha She's like cold coffee in the morning

    Є така пряжа від українського виробника - Етно-коттон 1500, вона дуже добре підходить для гачкування серветок, скатертин. До складу входить 30% льону, 70% бавовни, у мотку 200 грам і 1500 метрів. Для скатертини має вистачити 1.5-2 моточка.
    Загляньте в інтернет-магазин ТриМотка, там нині знижки до 14.01.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Підкажіть, як краще з'єднувати між чобою частини готові: гачком чи все ж таки голкою? Який спосіб є акуратнішим/гарнішим на вигляд? Маю з'єднати передню і задню частину спідниці і не знаю який обрати.
     
  18. Yevgesha

    Yevgesha She's like cold coffee in the morning

    Як на мене, спідницю краще зшивати голкою, шов буде дещо красивішим і майже непомітним, аніж зшитий гачком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Якщо просте лицеве чи виворітне полотно, то , на мою думку, найакуратнішим та найнепомітнішим є такий спосіб
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Новый точечный рисунок.jpg
    дівчата, будь ласка, допоможіть зі схемкою ажуpу.
    в*яжу хустку, але щось по наявній схемі не те виходить. допоможіть намалювати пpавильно:help: