Порадьте майстриню (в ПП)!

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 29 Липень 2009.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Буду вдячна за контакти кравчині в пп. Ідеально в районі Погулянки.
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, порадьте хорошу кравчиню, щоб пошити чоловічу вишиванку.
    було б зручно район ЦУМу, Вол. Великого, Кн. Ольги, Ген. Чупринки...
     
  3. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Навіть не знаю куди писати, може тут хтось щось порадить. Маю страшенну хотілку - побачила сукню DG і пропала, тільки хочу без вишивки (квітів) - фото нижче. Проблема в рішельє - подивилася майстер-класи по витовленню - що сказати, вручну я такого не втну, та і в основному це робиться машинкою, може хто знає майстриню, чи ательє де б таке робли, маю на увазі вишивку рішельє на тканині.
    Буду дуже вдячна за контакти
     

    Вкладення:

    • nSSD2iBqhEY.jpg
      nSSD2iBqhEY.jpg
      Розмір файлу:
      38,9 КБ
      Переглядів:
      87
    • q0Au_r7Y9-o.jpg
      q0Au_r7Y9-o.jpg
      Розмір файлу:
      32,6 КБ
      Переглядів:
      84
  4. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Порадьте, будь-ласка, майстриню, яка зможе вишити бісером пів рукава та перед сорочки. Я половину вишила, але цей процес займає у мене багато часу, якого в мене немає. Мамі подарували бісер і сорочку майже 2.5 роки тому назад, хотілося б вже нарешті віддати готову сорочку. Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Дівчата, багато хто шукав майстриню для пошиття вишиванки. Хтось знайшов? Мені теж потрібна людина, щоб швидко покроїла і пошила. Киньте, будь ласка, контакти.
     
  6. alinalina

    alinalina New Member

    порадьте будьласка хоршу кравчиню на дому,бажано з нормальними цінами. в районі чорновола,або рясне. Завчасно дякую!!!!
     
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Порадьте, будь ласка, майстриню декупажу. Потрібна картина на деревяній дошці формату А3.
    У стилі робіт хлопців з Bureaucraft (вони на жаль уже не працюють, а хочеться доповнити свою колекцію їх робіт чимось максимально схожим). Приклади робіт у вкладенні.
     

    Вкладення:

  8. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Не певна, чи з цим питанням мені саме в цю тему, якщо помилилась, то перенесіть, будь ласка.
    Чи може хтось підказати, скільки зараз майстрині беруть за хрестик вишивки? Чи 7-10 коп. за хрестик то мало/багато?
     
  9. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Дівчата! Порадьте хорошу кравчиню пошити блузку і сукню (не вишиванку). Бажано район Наукова-Стрийська-В.Великого-Виговського.
     
  10. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Маю замовлення на вишивку. Оплата хороша. Завершити картину Acufactum. Пишіть в ПП, якщо вас зацікавило.
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Потрібна кравчиня для пошиття штор. Без особливостей. Просто обробити боки.
     
  12. gamma

    gamma Well-Known Member

    І мені порадьте кравчиню для пошиття тюлі.
     
  13. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Потрібно викроїти і пошити дві сорочки - жіночу та дитячу. Обоє вишиті бісером. Шукаю креативну кравчиню у Львові. Киньте будь ласка в приват. Дякую
     
  14. momut

    momut New Member

    порадьте хорошу кравчиню врайоні Грінченка
     
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Зорієнтуйте, будь-ласка, яка зараз вартість пошиття вишиванки. І порадьте хорошу кравчиню в районі Наукової-Княгині Ольги.
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    пів року тому чоловічу шила- 300грн.
    на жіночі ціни різні -залежить від фасону
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Шила два тижні тому підліткову вишиванку -400 грн
     
  18. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Не знаю чи то сюди, чи в жилетку йти. Порадьте хтось кравчиню, яка б могла виправити ситуацію і перешити/перекроїти вишиванку. До тої кравчині, в якої шила йти якось не дуже хочу, бо в її здібностях розчарувалася, ну не вміє вона добре шити і може зробити з вишиванкою ще гірше.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Alstroemeria а я б пішла і таки вимагала або переробити, або часткового повернення коштів.
    має бути пошито рівно, симетрично і акуратно.
    тут не справа в тому, що ручна робота і т.д.(я теж її ціную), в першу чергу має бути якість.
    порадити нікого не можу, бо сама собі трохи шию.
    і співчуваю!