Порадьте майстриню (в ПП)!

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 29 Липень 2009.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Сьогодні купувала собі полотно рушникове і ниточки в магазинчику... але не про це...
    У тому магазині можна придбати готові вишиті роботи-картини, дуже гарні, вже оформлені. Але ціни:ninja:-найдешевше 1700 грн, були ще по 3500.

    Мо" то з роботи звільнятися? :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Цены-то могут быть любыми в принципе. Вопрос в том, покупают ли эти картины или годами висят все те же все там же :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    я бачила теж в вишивальному магазині картини. ціни теж ОГОГО.
    простенький такий годинничок 700 грн, а за картини мовчу...
    але є якась така закономірність, що люди якось не оцінюють вишиване. Якось вязаний светрик здається більш реальним аніж якась картина на стіні...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    А я вчора наслухалася купи диферамбів від канадця, казав, що я маю вишивати й продавати, бо не можна таку красу в одній хаті тримати й ні з ким не поділитися... Отепер я знаю, яка психологія в тих, хто купує вишивані роботі. :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Лілю, давайте ми тут будемо вишивати, а ви там наші роботи продавати? думаю люди в Канаді більше можуть заплатити ніж наші, та й оцінять більше.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Ех, якби я мала хоч трохи дриґ до того. А я не маю. Тільки мій Роман має, я вже жартувала, що він мав жидом вродитися.
    В принципі тут є кілька сайтів, де би то можна було виставити, от лиш як мене Revenue Canada найде, то гірко мені буде. :xaxa:

    Загалом маю деякі плани, але буду їх починати реалізовувати найраніше за 1,5 року, отоді подумаємо. :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    :girl_haha: Я в шоці! Невже то всі Романи однакові? Я свому кажу, що йому вже лиш тих пейсиків-спіральок бракує :girl_haha:.
    Лілю, а за скільки б у тебе піднялася рука своє вікно продати:girl_smile:?
    Тільки не питай, на скільки б у мене піднялася його купити :xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    Вікно ні за що не продам, та й Роман би не дозволив. Я ж кажу ще 1,5 року треба почекати, а тоді я може до іншого підходу доросту. ;) Наразі або дарую, або собі лишаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Замовлення на вишивку

    просто зразу треба настроюватися, що то не ваше, а чуже. І думати,що ж за зароблені гроші можна буде купити, тоді легше розставатися :girl_smile:

    А як мучились вишивали, а потім віддавати - нізащо :girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Скажіть дівчатка, а чи хтось може вишити сорочку на замовлення? В ідеалі хочу і сорочку і футболку вишиту....
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Перепрошую, але неправильно для бізнесу вишивальниць на Посиденьках робити виключення.
    Потрібен майстер-виконавець - прошу в розділ Оголошення, пишіть "Шукаю майстриню для виконання наступного завдання... Зголошуватися в ПП".

    Комерція на Посиденьках платна.
    Маєте ПП, маєте закриту групу.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2010
  12. NOKIA

    NOKIA Active Member

    Скільки коштує вишивка?

    Доброго дня, вишивальниці!
    Може хтось вишиває на замовлення і знає як оцінити роботу. Чи оцінювати по кількості хрестиків (скільки коштує один хрестик) чи в загальному? Наприклад: рушник на весілля 300грн...
    Поділіться будь ласка секретами!!!
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Скільки коштує вишивка?

    колись зустріла таку формулу
    Методика расчета цены на картины вышитые крестом вручную
    Формула расчета цены работы: Ц=Кк*Е+Уэ+Им
    Кк=количество крестиков в вышивке
    Е=цена одного крестика
    Уэ=Кц+РКр+Цк+Рк+В+Рг+Рв+Дс+Рс+Ссх, усложняющие элементы в процентах от Кк*Е
    Кц - количество цветов (если количество используемых цветов(значков) в схеме больше 25, то за каждые дополнительные 5 цветов +5:wacko:
    РКр - разброс крестиков в схеме (большое количество одиночных крестиков +15-100:wacko:
    Цк - цвет канвы (темная канва +25:wacko:
    Рк - размер канвы (чем мельче канва тем сложнее и медленнее вышивка +10-25:wacko:
    В - время на вышивку (если заказ срочный то +50-100:wacko:
    Рг - работа группы (если вышивка выполняется группой то +25-100:wacko:
    Рв - размер вышивки (очень большие полотна неудобно вышивать +15-25:wacko:
    Дс - дополнительно используемые стежки (Back stitch, французские узелки, выкладная нить, гладь, бисер, шнуры, ленты и т.д. - 5-25:wacko:
    Рс-разработка схемы (цена по договоренности)
    Ссх - сложность схемы (частая смена цветов, большое количество цветов на 100 крестиков, многослойность схемы +10-25:wacko:
    Им - стоимость используемых материалов(канва, нитки и т.д.)
     
  14. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Дівчата, зорієнтуйте скільки зараз +- коштує вишиванка вишита на замовлення або де можна ціни взнати. То має бути жіноча, 36-ий розм., не рясно зашита.
     
  15. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: Вишиваємо весільні та дитячі метрики

    Дівчата, хто може вишити весільну метрику на замовлення. На жовтень місяць. Відгукніться.Буду дуже вдячна.
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Порадьте майстриню (в ПП)!

    Тут пропущено найважливіший галицький коефіцієнт "Q"!
     
  17. Русява

    Русява Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Дівчата, підскажіть будь ласка, чи є в нас на форумі рікодільниця, яка б могла на замовлення виготовити гердан під космацький костюм? Дякую!
     
  18. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в ПП)!

    Прошу відгукнутися в ПП рукодільницю, або якщо хтось таку знає, то скеруйте мене, яка б могла викроїти дитячу сорочечку ( дитині 1,5 рочки). Вишити та зшити вручну хочу сама. Буду дуже вдячна.
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте майстриню (в ПП)!

    Поділіться контактами хорошої майстрині, що може викроїти і, після того як я вишию, пошити сорочку.
     
  20. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Не знаю чи сюди, треба ваша порада, може хто знає які розцінки за вишивання сорочки, маю на увазі скільки платять за 1 хрестик?