Порадьте лікаря психіатра

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 8 Листопад 2010.

  1. Masyaaa

    Masyaaa New Member

    Доброго дня! Скажіть, будь ласка, Крукевич займається психотерапією? І Повханич? Яка вартість консультації?
     
  2. Pikarda

    Pikarda New Member

    Ось, Крукевич Олег Омелянович- 067 454 4655. Я просила номер телефону, в одного з учасників форуму, роки 2 назад. Може номер ще актуальний.
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2019 ---
    Також рекомендую почитати у вільний час книгу американського психотерапевта "Тревожный мозг")
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2019
  3. Gagel

    Gagel New Member

    Найкращий психотерапевт доцент Кулик Богдан Володимирович. Кульпарківська, кафедра психіатрії і сексології. Володіє різними методиками і людина дуже порядна.
     
  4. Masyaaa

    Masyaaa New Member

  5. Metapo

    Metapo New Member

    Обережно!перескакую з теми на тему ,куча помилок ..ДЕПРЕСІЯ .Дивно.. читаю сайт ,тут переписки з 2007 року ,люди тут вже напевно за 40 років ,старші ...трохи дивно)
    Коротше перечитавши відгуки на 2019 рік зроблю деякі висновки:
    По перше є декілька років коли було дійсно загострення :
    2008,2012(13) ,2018(19)
    Отже з лікарів психіатрів-психотерапевтів відзначились :
    1.Гривул Ростислав Теодорович ;
    0 (97) 341 74 43 ;
    500 грн консультація

    2.Кулик Богдан Володимирович ;

    3.Крукевич Олег Омелянович ;
    067 454 4655
    ....Про себе хочу сказать в 2018 в серпні 5 ранку (не спав так від лютого не розумів чого по відчуття ніби не хочеш спати багато сил )
    Відчув ніби шось в мене перевернулось відкрилось ,описати то не можу ,різько ніби світ як ми його бачимо перевернувся як в підзорній трубі,ніби дівчина відказала ,не знаю як описати..
    З того часу по сьогоднішній день мене мурдує (чи то депресія чи біполярне розлад)
    Одним словом рано чи пізно наважусь піти ,особисто,до психіатра.
    Я так розумію що я сильна людина щоби не сталось ,тому мені просто треба ліками забрати тревогу ,і апатію.Підозрюю шо вона в мене більше ніж рік ,ну депресія.
    Відразу кажу в голові міняються всі смисли і принципи життя (не нормально (імхо) ,але показує реальність(обман))
    Співчуваю тим хто не може розібратись в собі ..їм психотерапія напевно.
    Ті хто можуть - антидепресанти.

    Попугая не заводьте бо будете плакати по кожному поводу .
    Собак теж.
    Від чоловіка не йдіть.
    І не постарайтесь не зганяти на рідних:)
    І можливо,це не точно, в кого алергія -це теж можливо депресія.

    з того шо попробував :
    Італійскі таблетки магнезіум -не помогло
    2 баночки шипучків ,помоєму ставало краще
    3. Звіробій заварювати -перше питання людей : « ти сидиш в тебе екзамени а тобі всерівно на все?що сталось?
    4. Валеріяна в таблетках взагалі нічого.
    Ааа друзів не лишилось навіть не розумів чого,але видно із за депресії,але вона зараз присутня тому вертатись не хочу.
    Тьфу тьфу думок про суїцид,про геїв ,про вбивць ,про педофілів,зоофіліів -були ,але пішли.
    Ключове слово :думки .сам собі діагноз ОКР .
    Нав‘язливі думки ,вертаюсь до середини тексту -це моя особиста війна з думками і я перемагаю.
    А вот з тривогою ,апатією ,деперсоналізацією ні.
    Втома сонливість,вага надмірна присутня ..
    Набрав 10 кг за 2 роки для мене це дужеееее багато,не розумів чого .
    Висновки :їв бо виділяються гормони був трішки щасливіший.
    Прошу людей доповнити інфу написати психіатрів не шарлатанів:
    1.чи є сертифікат освіти
    2.власний досвід
    3. Що робив лікар
    4. Скільки коштує
     
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    1-ша консультація 400 грн, повторна - 250
     
  7. Pikarda

    Pikarda New Member

    Може комусь допоможе. Знайшла ось таку книжку Век тревожности (fb2) | Флибуста
    "Век тревожности", написана американцем, якому за 40, який з дитинства проходив психотерапію, спробував найрізноманітніші антидепресанти, транквілізатори. І не вилікувався. При тому він цілком успішна людина, має сім'ю, роботу, будинок.
     
  8. Metapo

    Metapo New Member

    Всі пишуть за Кулика Володимира .
    Це один варіант до кого можна.
    Дивився за Гривула ,на голос приємний,але подивишся сторінку :мат за матом і політика...
    В політиці ніц не шарить але може психотерапевт хороший
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Гривул хороший психотерапевт. Раджу звернутися.
     
  10. Gagel

    Gagel New Member

    А скільки коштує психотерапія у Гривула?
     
  11. peresmishnyk

    peresmishnyk New Member

    Чи може хтось порадити хорошого психіатра для літньої людини? Бажано такого, щоб міг приїхати додому для первинної консультації, далі б вже вирішували. Різко погіршився стан, виникли нав'язливі ідеї і дивні думки (чи то галюцинації), вряд чи буде можливість відвести до лікаря.
    Поки шукаю – здебільшого відвідування можливе лише у клініках. Вдячна за будь яку інформацію!
     
  12. Pikarda

    Pikarda New Member

    Я Вас розчарую,але з моєю мамою подібна ситуація. Нажаль, найкращий варіант - госпіталізація. Навіть, якщо лікар і випише ліки - людина в такому стані(в...незовсім здовому глузді) хворою себе не вважає і пити таблетки не буде. Або буде обманювати що приймає. Пролонговані препарати в масляних уколах також не дасть собі робити. За нашим законодавством, якщо душевнохвора людина чи алкоголік/наркоман, не вважає себе хворою, госпіталізація можлива лише за рішенням суду. Хіба що, знайдете лікаря,він пропише ліки і будете на свій страх і ризик підсипати в їжу. Просто,в стаціонарі швидше підберуть підходящі ліки. В моєї знайомої, батько - буйний алкоголік. Така ж ситуація з госпіталізацією - через суд,довго і нудно. Лікар прописав ліки,щоб він поменше буянив,але реакція його нервової системи виявилась протилежною(
     
  13. Pikarda

    Pikarda New Member

    Доброго всім дня. Нажаль, карантин, робота на дому, півроку самотнього життя на зйомній квартирі і напружені стосунки в сім'ї (вже, тьху-тьху,краще) не пішли на користь моєму психічному здоров'ю. Судячи з того що пишуть в ЗМІ така проблема в усьому світі. Можливо хтось підкаже де у Львові можна знайти групову психотерапію,яку веде не психолог-гуманітарій, а людина яка за освітою хоча б медичний психолог. На Коціловського може і є,але боюсь, якщо я буду туди регулярно ходити,то зустріну знайомих. Там же ніби як проходять психіатра на права.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже раджу перед візитом до психіатра обстежитись у грамотного терапевта. Цукор в крові, гормони щитовидки, ревмопроби, приховані інфекції.
    Проблеми, які багато хто бачить як "у голові" часто лежать у цілком "тілесній" площині.
    Дуже співпереживаю Вашому неспокою.
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2021 ---
    психотерапія - це не привід для пліток в нормальних людей :)
    Зараз багато хто проходить індивідуальну чи групову. Скоро вже скоса дивитимуться на тих, хто не проходить :) Не радила б зациклюватися на цьому, хоч і розумію пересторогу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Була нещодавно з мамою там, має панічні атаки після перенесеного Ковіду то сказали що такого немає щоб приходити на терапію, треба лягати для цього в лікарню
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Pikarda

    Pikarda New Member

    Такий варіант відпадає( Мені треба працювати. Тепер ясно чому в ЗМІ пишуть що в усьому світі виріс % людей з тривожними розладами, депресією, рівень фізичного насилля в сім'ях і т.д. Ті локдауни - як наслідок фінансові труднощі, обмежене коло живого спілкування, конфлікти в родині + проблеми з отриманням медичної допомоги. Підозрюю що "набили карман" не тільки виробники масок, санітайзерів, а і фармкомпанії - на транквілізаторах/антидепресантах, на черзі - "великий куш" від вакцин. Що поробиш, наші прараби, прадіди взагалі війну пережили.
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2021
  17. Svitana

    Svitana New Member

    Порадьте хорошого дитячого психіатра у Львові з власного досвіду. У дитини нервові тики, затинання, проблеми з поведінкою. Були у невролога, сказали, що це суто психологічне.
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я би радила центр «коло сім‘і» Олега Романчука.
    Але там щоб потрапити на прийом треба трохи зачекати на черзі. Перший візит - до психіатра , який визначає чи потрібне психіатричне лікування чи психотерапевтичне. Дитячі психологи там теж є, але власне перший візит має бути до психіатра.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Lionn

    Lionn New Member

    я особитсто знаю чудового психолога, який веде особитсту практику
    Місце зустрічі - домовляєтеся за декілька днів як кому буде зручно.
    вже досить давно у меня були безгрунтовні атаки страху, нічого не допомагало чесно кажучи, аж соромно зараз та трохи смішно
    Та мій знайомий один порекомендував цього психолога, сказав, що людина сама по собі чудова, вміє слухати, думати як допомогти

    Наскільки я пам*ятаю година була десь 300грн, та знову ж таки потрібно домовлятися особисто.
    Може дати телефон, може комусь і знадобится

    068 322 1660 - Наталія
     
  20. Gagel

    Gagel New Member

    Зверніться до Кулик Богдан Володимирович. Психотерапевт, лікар-психіатр. Індивідуальний прийом. Витягує дуже запущені випадки. Кульпарківська