Порадьте лікаря психіатра

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 8 Листопад 2010.

  1. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Не знаю чи в цю тему, але нехай мене виправлять.... Моя Катя дуже вразлива дитина в усіх розуміннях..... Я спочатку не звертала уваги, бо думаю, переросте, але.... Це вже просто повний КАПЕЦ (мягко кажучи). Якщо раніше на те, що вона плаче по поводу і буз поводу я старалась не звертати на то особливої уваги (бо мале було), то тепер то просто катастрофа! Дівчинка вже доволі доросла, самостійна, розумна, але плачем ( РИДАЄМ) по любому поводу, навіть на фізкультурі програла її команда, то все кінець світу, вся школа знає, всі батьки, бо моя ридає так, що мені вже і вчителі і батьки звертали увагу(((( Я з нею кожний вечір проводжу бесіду, що так не буває, що все вдається і т.д., поки що нуль..... Але пішов прогрес з моїх "проповідей", бо сказала сама, що тепер кожний день в календарі буде помічати кольорами: голубий - це день, в який вона ні разу не плакала, жовтий - це трошки поплакала, а червоний-ісиерика. Це вона сама собі поставила таке завдання після моїх розмов з нею. Дитина реально не дурна, грамоти має, на олімпіади ходить, і не з моєї ініціативи (я в школі була на 1 вересня і все) просто я вже думаю звернутись до психолога-психіатра, бо бачу, що сама не даю раду і нічого і ніякими розмовами не можу зробити.... Може хтось з таким стикався, порадьте до кого звернутись!!!!!
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Можна звернутись в Джерело, там працюють фаховi психологи. Зокрема раджу Олега Романчука, вiн консультуЄ по рiзних питаннях.
     
  3. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Ще можна в медико-соціальний центр "Діалог" ії сайт є в інтернеті, можете про них прочитати. Там дуже приємна і дружня обстановка, хороші спеціалісти, по запису, не треба в чергах сидіти. І Романчук дуже хороший, тож обирайте.
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Оля, то, певно, така вона вже в тебе є. Хоча з фахівцем тре поговорити, щоб "навчив" правильно реагувати на зміни її настрою і правильно "підтримувати".
    Вона вже сама вчиться контролювати ті емоції, на прикладі відміток в календарі. З часом буде в неї то краще і краще виходити.
    Маю щось схоже вдома. Зміни настрою у малої колосальні. Щойно ревіла на весь будинок за Майклом Джексоном, ледве заспокоїли. Коли хвилюється, сіпає плечем,а віднедавна почала оком кліпати.
     
  5. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Якраз спеціалісти можуть допомогти з розладами настрою, дитині самій важко. В "Діалозі" на цьому, здається, спеціалізується Євченко Н.М., а якщо не вона, то направить до кого треба.
     
  6. katrin cat

    katrin cat New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Порадьте лікаря-психіатра,
    бабця 80років після інсульту появились прояви агресії, манія, що її хтось забере, забуватість і т.п.
     
  7. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Порадьте,будь-ласка,дитячого психіатра,хто знає.
     
  8. rozumnytcya

    rozumnytcya New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Олег Романчук - центр "Коло сім'ї" на вул.Конопницької 5(якщо не помиляюся); Підлісецька Леся Богданівна, Євченко Наталя Олександрівна -медико-соціальний центр "Діалог" в Чорнобильській лікарні
     
  9. Slav

    Slav New Member

    Для подолання ігрової залежності також застосовують медикаменти:
    http://psychcentral.com/lib/treatments-for-compulsive-gambling/369/
    http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/article/001520.htm

    Психічні розлади треба лікувати психотерапією після деякого часу лікування медикаментами та під час лікування медикаментами. Одна тільки психотерапія без медикаментів не є ефективною. На людину, в якої є значні симптоми депресії чи неврозів, психотерапія майже не впливає.

    При виборі психотерапевта необхідно взнати його кваліфікацію, напрям психотерапії та ефективність її для даного психічного розладу, наявність ліцензії чи сертифіката.

    Найбільш ефективним видом психотерапії для депресій та неврозів є когнітивно-поведінкова терапія (КПТ), яку найчастіше на Заході застосовують для цих видів психічних розладів.

    Уникайте психоаналітиків ( які практикують психоаналіз, психоаналітичну психотерапію ), якщо не бажаєте викинути протягом декількох років велику суму грошей та не вилікувати свій психічний розлад.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2015
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  10. allja

    allja Well-Known Member

    Чи має хтось мобільний номер Крукевича О.О., Гривула та Кулика? Напишіть, будь ласка, в ПП. Буду вдячна!
     
  11. Amelia Pond

    Amelia Pond New Member

    Хтось ще, можливо, має відгуки про Дацишина Б.Я.? А також про Павлова Василя Васильовича, приймає у військовому госпіталі.
     
  12. atena

    atena Active Member

    Підкажіть, будь ласка, номер телефону психіатра або психотерапевта, який може приїхати додому
     
  13. Olgaolga

    Olgaolga New Member

    Допоможіть будь ласка знайти у Львові хорошого психіатра щою полікувати гострий психоз з галюцинаціями та забудькуватістю молодому хлопцю. Дуже прошу порадьте когось. Чула про Чаплуцьку Віру Зеновіівну що на вуд. О. Бесараб. Чи справді хороший спеціаліст ?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Olgaolga

    Olgaolga New Member

    Я прошу вас може хто знає у Львові хорошого психіатра щоб полікувати гострий психоз з галюцинаціями, забудькуватістю. Порадили Чаплуцьку Віру Зеновіівну в лікарні на вул. О. Бесараб. Прошу вас відгукнутися.
     
  15. mysia petelka

    mysia petelka New Member

    Дайте контакти Кулика, Крукевича або Гривула, дуже прошу!!!
     
  16. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Насправді не зовсім так. Психічні розлади треба лікувати по запропонованому протоколу в поєднанні з особливостями конретного випадку.
    Все залежить від розладу і ступеню вираженості симптомів.
    Якщо, згідно протоколів, рекомендується легку депресію лікувати психотерапією (першим вибором є когнітивно-поведінкова, може бути ще інтерперсональна та сімейна) без включення антидепресантів, то шизофренія без медикаментів - нонсенс.

    @mysia petelka
    Гривул Ростик
    097 341 74 43.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Oleksandra Paliy

    Oleksandra Paliy New Member

    Кулик Б.В. працює на кафедрі психіатрії і психології медуніверситету, це на Кульпарківській. До речі, дуже хороший психотерапевт. Займається дуже складними пацієнтами. Сама знаю бо лікувалася наша родичка, а в неї був дуже важкий стан, її вже раніше лікувало декілька докторів.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Березень 2016
    Reason for edit: Особисті контакти - через ПП!
  18. Okkksa

    Okkksa New Member

    Я також лікувала панічні розлади на кафедрі психіатрії і психології мед.інституту що на Кульпарківській в Кулика Б.В.Перед тим побувала в багатьох психологів і психотерапевтів,невропатологів.Наслухалась стільки діагнозів нових,наздавалась аналізів на все що може бути.Дойшла до того що не могла працювати і займатись звичайними справами.Я не могла зрозуміти що за хвороба в мене коли аналізи нормальні,а самопочуття стає все гірше що з хати важко вийти.Я ніби розуміла що я панікую,але мене ніхто не розумів і ніхто не міг пояснити мені що зі мною.Приписували якісь заспокійливі препарати які мені нічого не допомагали.
    Мені пощастило що я знайшла такого лікара як Кулик Б.В.Він мені пояснив в чому справа і причину такого стану.Голкотерапія і психотерапія допомагали з кожним днем,я навчилась себе розуміти і паніка почала відступати.
    Крім того я позбулась багатьох хронічних захворювань які мене турбували останні роки.
    Мені дуже шкода що не попала до Богдана Володимировича швидше.Пару років ходінь і вияснень поганого самопочуття добавили мені багато хвилювань і стресів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Okksana

    Okksana New Member

    Що скажете про лікаря Крукевича Олега Омеляновича? Де зараз приймає, скільки коштують сеанси і чи взагалі хороший лікар-психотерапевт? Допоможіть будь-ласка.
     
  20. Inna Hrab

    Inna Hrab New Member

    Сама не думала, що доведеться звертатися колись до психіатрів, але.... По перше, якщо немає голосів і не блудите не раджу потикатися на Кульпарківську - залікують. Не варто ходити і на коциловського 30 - у поліклініку психоневрологічного диспансеру - там одні прости Господи дебіли - тільки вміють лікувати шизофреніків. можна звертатися привиатно до Крукевича, він приймає у будинку профспілок (я там не була). Можна звертатися до Повханича - він тепер приймає приватно в аптеці Біомед на Коциловського (також не була, але всі його хвалять). Найкраще йти до когось хто лікує у стаціонарах - у них більша практика і вони якось думають що призначати.
    Оскільки я пішла таким шляхом то можу чітко розказати як все відбувається: ви приходите до лікаря у відділення до когось із лікарів. Врахуйте, що у них там свої розклади і активності на яких вони мусять бути і ніхто вас у цей час не буде приймати. Найкраще подзвонити (я дзвонила до Гривула бо його тільки телефон знайшла на форумі). До цього я вже років 4 ходила по неврологах і психіатрах. Лікувала ВСД, шлунок і все що тільки можна. Гривул або лікує сам або радить лягати у відділення і тоді лікує хтось з лікарів - до речі, він тепер не на Бесараб приймає. Одне я зрозуміла, що швидко мої проблеми не закінчаться (мова про тривогу і панічні атаки). Як я розумію то є два такі відділення - Бесараб і на Коциловського 15. Вони лікують неважких пацієнтів.
    Ціни за неофіційний прийом від 100 гривень - як правило 200 грн. Ніхто суми не називає але так прийнято. моя думка така, що за таку роботу ця сума зовсім не є великою. Якщо лікар вважає за потрібне то він може радити лягати у відділення - кожен може покласти таких своїх пацієнтів до себе у відділення. Можна безоплатно проконсультуватися у поліклініці на Коциловського 30, але рівень їх знань я вже бачила. Крім того вони заводять амбулаторну картку.
    Якщо ви лягаєте у відділення 1 або 2 , то там лікують і ліками і психотерапією. Але скерування потрібно взяти на поліклініці на Коциловського 30 і все одно заведуть карточку. У відділенні потрібно зробити внесок 100 гривень. Умови не найкращі, але не смердить як у інших лікарнях і не хамлять санітарки. Пацієнти лежать дуже різні - більшість цілком нормальні, але їм потрібно виписку для інвалідності. Ліки потрібно купувати самому. Психотерапія для пацієнтів є безплатна - але її мало - тільки 10 сесій. Вони самі кажуть що потрібно не менше 30.
    Якщо лікуватися тільки психотерапією приватно то це досить дорого - ціни починаються від 300 гривень і потрібно довго ходити. Наскільки я знаю у Гривула ціна 600 гривень і вище, але він такий досить "понтовий" психотерапевт. До речі за консультації психіатричні він завжди каже, що не потрібно платити. Як я знаю то ціни по Львову можуть бути і вищими. В інших психотерапевтів ціни менші Але після лікування 4 роки і всіх витрат на ліки і на подяки лікарям загальна сума все ж менша. Словом якщо у вас є достатня сума на психотерапію то краще лікуватися приватно 2-3 зустрічі на тиждень із психотерапевтом. Тоді ви ніде не стаєте на облік. Всі хто приймав ліки приймав ліки приватно рано чи пізно мусіли приймати їх знову. Приймати потрібно довго - рік і більше.
    Ще одне. Коли я пробувала лікувати свою бабцю 76 років то мені відмовили від госпіталізації бо вона вже дуже старенька. Але проконсультували дуже людяно і то дуже допомогло - бабця перестала тікати з дому і не спати.
     
    • Подобається Подобається x 1