Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. stejsi

    stejsi New Member

    Мала негативний досвід лікування в цього лікаря. Водив за ніс, незнав що робити, никався-микався. Голову морочив. Водив по УЗД, аналізи робити всякі платні скеровував. А в кінці просто тупик. Тому не рекомендую.
    --- дописи об"єднано, 22 Липень 2020 ---
     
  2. Sonia Pln

    Sonia Pln New Member

    Можливо хтось має контакти Філіп'юка І. Т. Буду дуже вдячна.
     
  3. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    +380 50 508 7545 Філіп'юк
     
  4. Sonia Pln

    Sonia Pln New Member

    Д
    Дякую.
     
  5. Innusik

    Innusik New Member

    Дівчата, під час огляду у гінеколога і забору мазка пішла кров. Ніколи раніше такого не було, чи може це свідчити про непрофесійність лікаря?
     
  6. Sonia Pln

    Sonia Pln New Member

    • Дякую.
     
  7. Lilicat

    Lilicat New Member

    Привіт
    Можливо хтось порадить з власного досвіду, до кого краще звернутись з питаннями гормонів
    Лікар Закалюжна призначила гормональні таблетки на рік, але хотілось би ще з кимось толковим порадитись(
    Прочитала про Жемелу, можливо ще хтось звертався з таким і має позитивні відгуки
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Lilicat я якраз зараз в Жемели консультуюсь щодо гормональних порушень. Була двічі на приватному прийомі. Поки задоволена. "важких" препартів сказала, що не хоче поки виписувати, поки не побачить всіх аналізів. То я наразі в процесі, бо аналізи трохи в часі розтягуті. Але частково вже почала лікування. Консультаціями задоволена, почувала відповіді на всі свої питання. Про лікування - час покаже.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Після довгих вагань, вирішила залишити відгук про Куніц В.В. Не люблю писати негативних відгуків, але маю саме негативний досвід після відвідування цієї лікарки. Мала запалення сечового міхура, гостру біль, вирішила звернутись до Куніц В.В., оскільки прочитала про неї тут хороші відгуки, звернулась у жіночу консультацію на Мазепи, оскільки прописана там і стояла на обліку коли була вагітна. Лікар не хотіла мене приймати з гострою біллю і відправляла до сімейного лікаря за скеруванням, я чемно просила оглянути, оскільки до сімейної лікарки так просто не потрапиш, бо талончиків немає, в черзі можна сидіти пів дня, а мене дуже болить. Після моїх вмовлянь, мені сказано було чекати пів години в коридорі, прочекала, потім ще на 20 хв переді мною було прийнято фарм представника і тільки після години чекання в коридорі в напівзігнутому стані від болі, мене таки покликали на огляд, який протривав аж 5 хв, бо лікарка дуже спішила. Відправила мене на аналізи і сказала прийти на другий день, прописавши но-шпу і антибіотик! Здавши аналізи я прийшла на другий день, Куніц глянула на аналізи і сказала що в мене йде камінь і сказала йти до уролога при тому прочитавши мені лекцію, що без направлення сімейної мене ніхто не прийме і взагалі прийом у них коштує по 200 грн !!! якщо немає направлення сімейного лікаря (при тому, що я таки день перед тим "подякувала" їй за те, що вона мене оглянула тих 5 хв) а мазки мої будуть готові за тиждень в кращому випадку :dntknw: тому, від відвідування цієї лікарки залишився неприємний осад.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не по цьому конкретному випадку, а на майбутнє. Якщо Вам потрібно до вузького спеціаліста, справді треба скерування від сімейного. Але я, наприклад, таке скерування просила по вайбері, і лікарка мені зробила (до окуліста), тобто не завжди треба записуватись, щоб записатись, якось так. Звісно, якщо точно знаєте, до кого треба. Бо є варіант, що Вас щось турбує, наприклад, болить голова, високий тиск і т.п. - треба йти до сімейного, він оглядає, і якщо треба, скеровує на аналізи, обстеження і до вузьких спеціалістів, напр, кардіолога. Якщо ж Ви точно знаєте, що треба до гінеколога - то який зміст записуватись до сімейного і займати час прийому. Я знаю, що багато сімейних в таких випадках йдуть назустріч, і роблять те скерування. 8 ми значний номер приходить смс-кою від Helsi. Правда, може не бути вільної години "на сьогодні" до того спеціаліста, але з гострими болями мали би прийняти...
    А без електронного скерування справді послуги закладів охорони здоров'я платні, але згідно прейскуранту і в касу, а не "в руки"...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @SuperRhino а чому ви з сечовим пішли до гінеколога? То ж урологія...Чи ви ще не знали що саме? То не зауваження вам, в жодному разі, просто може як би пішли до уролога, то уникнули б такого хамства з боку Куніц.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    тому що ще незнала до кого звернутись, біль на мою думку була саме гінекологічна :) а до сімейної не додзвонилась, от і пішла в поліклінфку за місцем прописки і без хамства, пояснила чому прийшла без скерування і біль гостра, але отримала те, що отримала :sad:
     
  13. AlishaNL

    AlishaNL New Member

    Всім привіт. Хто що може сказати про лікаря Челак Ольга Володимирівна яка приймає на Русових.
     
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Раджу Філіпюка однозначно звідти, мені допоміг щ проблемою та мамі робив міні-операцію.
    Якщо це Челак - та, що дочка чи родичка Черепаніна уролога, то не раджу!

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kozadereza

    kozadereza New Member

    Привіт дівчата!

    Можете порадити гінеколога-ендокринолога, хто дійсно "шарить" в темі гормонів? Може з власного досвіду хтось когось знає? Бо то якось лячно приймати препарати, які лікарка виписує зі словами "ну давайте подивимось як оцей підійде", а препарат що дорогий, що доза там як для мамонта :)

    Вже дивилася в клініці Параскеви, але там гінеколога, який саме на гормонах спеціалізується, нема(
    Жемела - то як запасний варіант :)
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А чому запасний? Маєте поганий досвід з нею чи відгуки?
     
  17. kozadereza

    kozadereza New Member

    Та навпаки, відгуки хороші про неї бачила.
    Запасний варіант - бо то допоки єдиний гінеколог, кого я змогла знайти, хто з гормонами працює, і про кого відгуки адекватні.

    Ще хотіла раніше в клініку НОВО звернутися, а потім почитала, що там гінекологи люблять то зайві аналізи, то непотрібні ліки прописувати, та й таке.
     
  18. AdelinaN

    AdelinaN New Member

    0505087545
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @kozadereza Я якраз до Жемели ходила власне з горомнальними порушеннями плюс ще додаткові гормональні патології. То все адекватно пояснила.
     
  20. shlynyanska

    shlynyanska New Member

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, контакти Жемели, і де приймає. Задоволені результатом влікування?
    Дякую!