Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Fantastic

    Fantastic New Member

    Всім привіт. Перша вагітність, сама не львівська, тому зовсім не в курсі куди звертатися. Порадьте, будь ласка, ДІЙСНО хорошого гінеколога, в якому Ви впевнені, який ЗНАЄ і ЛЮБИТЬ свою справу. Можна приватні клініки, головне - щоб були професіоналами. Зорієнтуйте, будь ласка, і по цінах, і по місцезнаходженню. Бо навіть не знаю, куди ще звертатися і кого ще питати
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @veroni4ka, ми мамі прооперували, видалили матку і придатки. У неї був важкий випадок. 4 роки сильних кровотеч. Дуже шкодує, що не прооперували відразу, мабуть, обійшлося б меншим. Але загалом задоволена, закінчились її муки, лиш поправилась у вазі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ireneia

    Ireneia New Member

    Дівчатонька, хто що знає за гінеколога Кулинич на Топольній? Дайте, будь ласочка, телефон Мартина Т. і Слободи. Приблизно яка в них вартість огляду. Допоможіть! Дякую
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Погоджуюсь з @NataliaFed ,
    Лиш різниця в тому, що не боюсь ні одної, ні другої...
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нє))). Я не боюся. Мені ,м'ягко кажучи, не подобається сам факт того, що тим спецам позволено заходити так "далеко", коли я при свідомості.
    (я ненавиджу, коли мене торкаються без попередження навіть свої, про сторонніх- "смайл стріляє").

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed, я теж кайф від того не хапаю,єслі шо :girl_haha::girl_haha:
    Можливо просто вже "діло звички"... бо щоб наш малий народився, то добряче "повертольотити" довелось.
     
  8. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Я можу рекомендувати Слободу В. О. Раніше приймав у приватному кабінеті в Банківському інституті (3 роки назад). Я колись вже писала відгук про нього, вважаю його хорошим лікарем і надзвичайно тактовною людиною. Можу дати контакти в ПП.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ireneia

    Ireneia New Member

    можна мені контанти
     
  10. via

    via Active Member

    Не були в біокурсі? Також шукаю гарного узиста, бажано на сихові
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ні, поки що не була.
     
  12. via

    via Active Member

    Дівчата, прийшла в рекламі якась знижка на узд в клініці "Корона". Нічого за неї не видно. Може хто знає?
     
  13. Kom

    Kom Member

    В лікарні на Топольній, на 8 поверсі в 2 гінекології Шидлик З.М. Дуже хороший гінеколог
     
  14. via

    via Active Member

    Ще доповню про ту "корону". Ніби там приймає Созоник Андрій. Хтось за нього щось знає?
     
  15. Ciklum

    Ciklum New Member

    Дівчата, де добре роблять узд органів малого тазу?

    Грабоус на Огієнка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Ykrainka

    Ykrainka New Member

    Дівчата, хто має моб тел Слободи Володимира, або контакти в його приватний кабінет ? Інформації в інтернеті не можу знайти. А в обласному центрі на Пекарській сказали: запис тільки за направленнями, мене в ЖК направили в приватний центр Лотоцької, але після поганих відгуків не хочу до неї. Дякую!))
     
  17. Gerbera

    Gerbera Member

    Напишіть, будь ласка, номер Слободи і зорієнтуйте по цінах.
     
  18. Ingenorga

    Ingenorga New Member

    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2018 ---
    Підкажіть ,будь- ласка,контакти Олександра Ярославовича.Дякую
     
  19. DIVA

    DIVA New Member

    Дівчатка, може знаєте , підскажіть будь ласка , де лікар Кушнірук Оксана Ярославівна, приймає ще, окрім Параскеви?
     
  20. Sveta konfetA

    Sveta konfetA New Member

    ще приймає в Медінституті