Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. nomad

    nomad Active Member

    Добрий день. А чи можна і мені інформацію як записатись і приблизні ціни. Дякую

    Дівчата порадьте може якось гінеколога-ендокринолога бо останні кілька місяців зносить дах.
     
  2. byzia

    byzia New Member

    хто має номер Молчанової Олени Вікторівни, і може сказати де приймає) і яка вартість прийому)
     
  3. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Порадьте хорошого гінеколога в інтерсоно
     
  4. galagala

    galagala Member

    Можете до неї на пошту написати. Відповідає майже моментально. У неї на сайті є вся контактна інформація.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Травень 2018
    Reason for edit: несанкціонована реклама
  5. Roksolana Bulka

    Roksolana Bulka New Member

    всім привіт напишіть, дівчата, будь ласка, контактні дані (номер телефону)Слободи В. О. і приблизні ціни. Буду дуже вам вдячна
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2018
  6. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчата хто знає щось про Пирогову Віру Іванівну ? Знаю , що приймає в Ново на орлика
     
  7. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Дівчата help me!
    Потрібні контакти хорошого лікаря з жіночої консультації, бажано на русових, або десь в тих районах.
    Краще щоб то була жінка)
    Бо турбує якісь невідомого походження виділення ( боюсь що б то молочниця або щось гірше не було)
     
  8. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Може в когось є контакти Кривка Бориса Ярославовича? Або як називається його приватна клініка?
     
  9. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Була в суботу на прийомі у Кушнірук Оксани Ярославівни (медцентр св. Параскеви). Це 4-й гінеколог, до якого я там звертаюся. До перших 3-х ходила ще в 2016 році. Змінювала не через те, що "якісь не такі" - мені треба було на конкретний день і годину - і хто приймав, до того йшла.
    Якщо порівняти їх усіх, то, мабуть, віддам Оксані Ярославівні 1-ше місце. Ще в травні здала мазки - все ок. А в суботу була на УЗД статевих органів. Вже ж треба знати причину невагітнення. Не застерігаємось з 2015 року. Але планування важко назвати активним. Не завжди є час та можливість. По УЗД - все пречудово. Лікар сказала, що жодних зауважень у неї нема. Поставила тільки підозру на одиничний поліп 4 мм. Але сказала, що він з тих, що може вийти з місячними. Порекомендувала прийти на УЗД ще в вересні - подивитись, чи він не росте. Ящо виросте - тоді гістеро. Як ні - просто спостереження.
    На моє запитання щодо невагітнення сказала, що мені в репродуктивному плані нічого не бракує. Порадила активно (через 1-2 дні) жити статевим життям протягом 6 місяців. Я спитала, чи скерує вона мене потім на перевірку прохідності труб. А вона сказала, що воно мені точно не треба. Що після тієї процедури є досить високий ризик утворення спайок. Тобто шанси завагітніти знизяться. І якщо в мене нема жодних скарг, я не хворіла запаленнями чи інфекціями, не було оперативних втручань, з трубами має бути все гаразд. І без серйозних підстав нема чого туди лізти.
    Спиталась в неї за вітаміни. Виписала "Формула жінки" з Зеленої аптеки. Сказала, що в неї багато хто завагітнів на цих вітамінах (туди ще маточне молочко входить). Навіть жінка зі стажем непліддя 12 років завагітніла, як пропила курс. Вітаміни я вже купила (шкоди від них точно не буде, звичайний комплекс). 230 грн. коштує баночка з 90 капсулами.

    П.С. Заради справедливості скажу, що в 2016 році на УЗД в різні дні циклу мені ставили і ознаки аденоміозу, і множинний поліпоз (прізвища гінекологів - Чукліна, Гармадій, Юник). А Кушнірук нічого з того не побачила (навпаки сказала, що все красиво). Ще й екран до мене розвернула, пояснюючи в процесі, що там є. І той поліп показала. Якби їх було багато - я б і сама зрозуміла. А так - лише один. І то під питанням.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Суничка, то треба копати глибше, гормони здавати, фолікуломеирії робити.
    Хоч, звісно, хай все вдасться легко і природньо :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Здавала і всі репродуктивні гормони, і фолікулометрію робила. Гормони в нормі. Овуляція щомісяця є. Спермограма чоловіка в нормі.
    Ще глибше - як на мене просто витрачання грошей. Бо перевіряти можна на десятки тисяч гривень, якщо робити це навмання. Наскільки я знаю, є досить багато жінок, в яких стопроцентне репродуктивне здоров"я, та вагітності нема. А потім раз - і завагітніла. Фактично на рівному місці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. marikamarika

    marikamarika New Member

    Доброго дня! Чи могли б мені написати контактний номер Слобода Володимир Олексийович .Де він приймає? Приблизно вартість. Дякую велике =)
     
  13. ooolya

    ooolya New Member

    Підкажіть, будь-ласка, як записатися до Слободи в приватний кабінет на Чорновола? телефон ніяк не знайду :sad:((
    @Gajka може ви підкажете?

    Може знаєте когось, хто комплексно лікує бак.вагиноз?
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2018
  14. Adeo

    Adeo Active Member

    Привіт, і мені, будь ласка, ціни Слободи в приват. Наперід дякую.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, хто в курсі, чи є в поліклініці або лікарні на Топольній фахові гінекологи?
    Мені близько від дому, потрібен наразі просто огляд.
    Чи краще заморочитися і сходити в приватну клініку (наприклад, мені плюс-мінус територіально зручно в "Біокурс" до Красівської)?
    Питання не в грошах, а в логістиці і в часі.
    Я схильна більше до приватного кабінету, але думаю, чи з комерційною метою не допишуть непотрібних обстежень і аналізів.
    З іншого боку, як подумаю про умови в державному кабінеті, стає дуже не по собі.
    На Топольній в лікарні знайома лікар-терапевт порадила якусь Тетяну Андріївну (точного прізвища не знаю, погуглила, можливо Кравець).

     
    Останнє редагування: 21 Червень 2018
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot , Ви не одна)).
    Лише з власних спостережень скажу, що найкраще- знайти отого "свого" одного лікаря і до нього ходити.(хоч, я не можу сказати, що мені набагато від того легше ,але трохи таки легше). Я гінеколога свого і стоматолога(також-ще те задоволення), незмінно вже по 10-15 років тримаюсь.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    колись ходила до Огородника молодшого, дуже приємний, не призначає гору аналізів. Але чергиииии до нього тоді були:suicide:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Потребую консультації щодо фіброми. Порадьте лікаря, можливо хтось стикався.