Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Нічого не треба. Хороший настрій.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Можна в пп номер телефону, щоб записатися на прийом, дякую
     
  3. Romasja

    Romasja New Member

    Скажіть чи були на огляді у Вербицької Н.Я. ? Цікавлять ваші враження,дякую.якщо можна контакти в ПП.
     
  4. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Чи могли б ви написати контакти до нього на запис, я зрозуміла що він робить комплексне обстеження і УЗД і огляд на кріслі?

    Я якраз в пошуках нового толкового гінеколога... і дякуючи нашим Посиденькам чуть не записалася до Дубей ( в неї підозріло багато позитивних і майже ідентичних відгуків на сайтах по пошуку лікарів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Так.
    Кращого гінеколога ніж лікар-чоловік не може бути.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Березень 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. ksy

    ksy New Member

    Доброго вечора! Надішліть мені будь ласка номер Склярової.
    Вона приймає на Русових? Яка вартість консультації у неї?

    Заздалегідь вдячна.
     
  7. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    На рахунок Кучки, колись до неї ходила, все гарно говорила, розказувала, пояснювала, наче подруга). Я дуже легко входжу в довіру, і тому можу забагато відкритися, коли було потрібно від неї довідку, про те що стояла на обліку( я дійсно була в неї на обліку), але треба було посунути трошки дату, то вона почувши ,що там замішані гроші, бо я їй розказала, що ця довідка потрібна за кордоном.то відразу почалося затягування, намьоки що треба йти до головного лікаря, бо це мало не підробка документів.... Коли не отримала віддячення , на яке сподівалася( я їй дала 100 грн)за цю довідку, відразу в мене знайшла по аналізах хламідії і ще там щось, вже точно не пам'ятаю, чуть е венеричне,лікувати антибіотиками і т д.... Сказала, що мене зареєструють з цим діагнозом.однии словом, я сказала що хочу перездати мазок, бо мені це все не подобається. То коли перездала, вона каже: "вам повезло, аналізи переплутали". То був мій останній візит до неї.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Вітаю, дякую що прийняли до спільноти.
    Дівчата дуже прошу порадьте хорошого лікаря на Симоненко. Торбують болі можливо запалення.
    Стою на обліку у Криштафович але страшно не хочу йти до нього.
    Дякую
     
  9. kristina

    kristina Well-Known Member

    Попрошу телефон Слободи, хочу в приватний кабінет той що в Банківському інституті потрібно терміново, в неті немає інфо
     
  10. Milana G

    Milana G New Member

    Доброго дня! Дівчата надішліть мені контакти лікаря Слобода Володимир . Наперед дякую!!!
     
  11. byzia

    byzia New Member

    Привіт)
    Дівчата ,можливо хтось робив гістероскопію ,напишіть в кого краще робити....
     
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    З якою метою?
    Я робила в Хміля в Тернополі.
    Якщо міні-гістеро - просто на діагностику зішкріб чи з метою кращого росту ендометрію - робила в Михайлишин.Альтернатива.
     
  13. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Я робила недавно в Верніковського на Короленка.
     
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, привіт. Дуже потрібен номер Мартина Тараса і Філіпюка з Русових.Або, можливо, ще когось порадите звідти, до кого можна лягти на підтримку. Тільки не Склярову((
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Як у вас справи? Далі турбує мазанина?
     
    Останнє редагування модератором: 8 Квітень 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчатка, скиньте, будь ласка, і мені телефон для запису до Слободи і якщо можна, інформацію по цінах. Підкажіть чи є різниця на який день циклу йти на огляд і узд?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Kvitkaaaa

    Kvitkaaaa New Member

    А можна і мені номер телефону
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на огляд краще йти одразу після місячних.на 6-7 день циклу. тоді мазки найінформативніші. для узд це не має значення. лікар вас просто питає про дату останніх місячних, дивиться на узд і орієнтується по стану матки і яйників відповідно до періоду циклу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Gabriela Khristina

    Gabriela Khristina New Member

    дівчата,напиші мені будь-ласка телефон Слободи та ціни в приват.Дякую