Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, скиньте, будь ласка, номер телефону для запису до Склярової. Буду дуже вдячна!
     
  2. SlavaLena

    SlavaLena New Member

    Я не лікар, тому врахуйте. Але була схожа проблема, я б радила здати аналізи на гормони, в мене було забагато тестостерону через сильний стрес, як мені пояснили. Найперше: не нервуйтесь. Почнеться регулярне статеве життя з коханою людиною - налагодиться (теж зі слів лікаря) а як ні - тоді вже й огляд буде більш ретельний. Ще, якщо нема 18 таке теж може бути, не налаштувався цикл (мені таке теж раніше казали). Сподіваюсь, не запізно і допомогла.
     
  3. MavkaLisova

    MavkaLisova Member

    Привіт дівчата!Не раджу-Прокопів Остап, Юлія Яремко,Юлія Дячкова в медінституті!!!Протеже своїх багатих родичів!Тупі пробки!!!Відношення як до матеріалу!
     
  4. Lano

    Lano New Member

    Хочу застерегти усіх від лікаря " сананська надія " Поліклініка на лемківській - гінекологія. На підставі одного аналізу , коли цукор був 5.0 поставила прихований цукровий діабет . Звісно його не було . Постійно натякає на гроші . Не дав - відношення як до скотини. Талони для неї не існують . Бере тих , кого хоче поза чергою . Я просто шокована , що таке працює лікарем
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Дівчатка, всім привіт. Терміново шукаю відгуки про лікарку Христич Світлана Леонтіївна, це гінеколог з Медінституту. Цікавить все, що знаєте і хороше, і погане. Дуже і дуже терміново шукаю. Всім приємного дня! :girl_smile:
     
  6. shelby

    shelby New Member

    Дівчата, скиньте, будь ласка, номер телефону для запису до Склярової. Буду дуже вдячна!
     
  7. Adeo

    Adeo Active Member

    Привіт, а хтось щось чув про Діану Львівну, яка приймає у 1-й міській поліклініці?
     
    • Баян Баян x 1
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Стояла в неі на обліку при першій вагітності. Людина настрою, любить гроші, виписувала на той час не дуже потрібні мені ліки. Запізнювалась деколи. Загалом не пішла б до неі ще раз.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Давно не була у свого гінеколога.
    Слобода Володимир Олексійович.
    Нарешті дойшла..
    Як завжди, всім задоволена. Рекомендую.
     
  10. Adeo

    Adeo Active Member

    Овва! А я якраз хотіла вперше до неї йти. Дякую за Ваш відгук, тепер буду думати.

    А де приймає?
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    О і я збираюсь, напишіть будь ласка актуальні ціни, можна в пп. Буду вдячна

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Як завжди, на Чорновола у приміщенні банківського інституту.
     
  13. kamaliya

    kamaliya Member

    Склярова в декреті, народила хлопчика +- 10 січня!!!
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. ellenfox

    ellenfox New Member

    Хтось щось чув про Подуфалий Вікторію Вікторівну на Русових?
     
  15. byzia

    byzia New Member

    Дівчата,хто може поділитись думкою про Вікторію Цейтлін ? приймає на Русових
     
  16. Ляксандра

    Ляксандра Well-Known Member

    Дівчатака, а хто що знає про Гуменецького Ігора Євгеновича? поділіться будь ласка!!!
     
  17. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка, номер телефону і де приймає Слобода, дякую
     
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Приймає в приміщенні банківського інституту на 1 поверсі.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування модератором: 25 Лютий 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, потребують поради. Я записалася до Слободи В.О. на Чорновола..підкажіть, що треба мати на огляд: в мене крісельний + УЗД..там дзеркало, пеленка? Чи в них все там є?
     
  20. Byka

    Byka New Member

    Доброго дня! Дівчата, хто нещодавно робив гістероскопію ендометрію на Топольній, яка вартість і у кого робили?