порадьте кардіолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zolotynka, 19 Грудень 2010.

  1. Zironka

    Zironka New Member

    Порадьте будь-ласка лікаря-кардіолога. Нещодавно перенесла ангіну. Не вилежала так як на 6-й день хвороби попала в лікарню з дитиною. Зараз відчуваю важкість в області серця, задишку, швидко втомлююсь. Хочу якнайшвидше обстежитись в надійного лікаря, який не припише мені неіснуючих діагнозів. Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію. В поліклініці не хочу втрачати час.
     
  2. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Романяк Роман Йосипович в кардіо центрі на Кульпарківській. Фактично, врятував мого тестя. Спеціаліст дуже хороший, але говорити з ним важко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Де можна зробити ехо серця без направлення? Знайшла Ехокор і Сімекс-соно, хтось звертався туди?
     
  4. Guapa

    Guapa Active Member

    Зверніться в Сімексоно до Іваніва.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ми звертаємось до Іваніва(Сімекс соно) за потреби.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    На Чупринки є хороше ЕХО і знаю що хороший кардіолог (Жанна Георгіївна) теж приймає на Чупринки. Була в неї - добрий спеціаліст, хороше ставлення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Плюсуюся до @Ulianusia, водила і маму, і покійного тата, і сама ходила. Жанна Георгіївна Власюк прекрасний спеціаліст і чуйна людина. Але до неї завжди довжелезні черги, а яких часто трапляються агресивні пенсіонери. І лікар Чеховський (на ЕхоКГ) - теж погоджуюся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчатка, хочу дитину 5 років провірити в кардіолога (а також зробити кардіограму та ехо). куди краще звернутись?
     
  9. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    які відгуки про дитячого кардіолога Тевлін Мар"яну Дмитрівну?
     
  10. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Я теж чула багато хорошого про Жанну Георгіївну, але потрапити до неї ми так і не змоги - два рази приходили, сиділи по 2 години в черзі а на прийом так і не потрапили...
     
  11. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Порадьте де дитині можна якісно зробити кардіограму? Робили в охмадиті і хочу ще десь перепровірити
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Хтось знає чи професор Іванів дітей приймає?
     
  13. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Роки три тому робили в нього ЕХО серця малому, йому тоді було 8 років.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Milli

    Milli Well-Known Member

    Привіт! Хто робив ЕХО в діагностичному центрі на Пекарський (Медінститут). Там хороші спеціалісти? Мені порадили піти туди на обстеження, але до якого лікаря йти я не знаю. Може хтось з вас мені підкаже хорошому спеціаліста.
     
  15. siriuska

    siriuska Member

    Так, приймає ми було в 3-4 місяці.
     
  16. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Я робила - напривили в Параскеву, оскільки там одне з кращих обладнань в Західній Україні, а аналізі мені трактував кардіолог Баб'як - не знаю, чи хороший спеціаліст, але аналізи довго і уважно читав і попросив показати всі попередні аналізи які в мене були. Враження справив непогане.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Про Іваніва давно чула, а хто такий чи така Куриляк не знаю. Напишіть, будь ласка, якщо маєте якісь відгуки
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Куриляк головний дитячий обласний кардіолог. Вона, за потреби, скеровує до Іваніва.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Приймає

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А де вона приймає?
     
    • Баян Баян x 1