Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Зазвичай ТТГ здають вкупі з Т3 і Т4, + ті антитіла (вони вже як раз підвищились, то можна дати спокій і якийсь час не здавати, бо будуть ще довго). В мене підвищена функція щитовидки, то ТТГ низький, а Т4 навпаки завищений. Ліками я тримаю то в межах норми, і самопочуття добре. Я би перевірила Т3 і Т4, бо по Ваших симптомах і підвищеному ТТГ схоже на недостатню функцію щитовидки. А якщо ні, то далі, як писали вище, іти по інших гормонах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То ж у Вас занижена функція, Вам не призначили гормон?
     
  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    По-перше - не панікувати. По-друге, підвищений ТТГ - це ознака недостатньої функції щитовидки, це доволі добре коригується Еутироксом (я вже четвертий рік його приймаю, ТТГ в межах норми, хоча до прийому ліків він в мене був високий). Тут однозначно треба йти з аналізами до ендокринолога. Ну і мене ще насторожують підвищені антитіла до пероксидази - тут вже лікар вам мав би призначити додаткові обстеження гормонів щитовидки, щоб виключити аутоімунні захворювання цього органу. По-третє, вага. На місці лікаря (а в мене така довга і нудна історія спілкування з гінекологами і ендокринологами, що я можу сама давати консультації:))) ), я б ще вас послала перевірити кортизол, репродуктивну гормональну панель і індекс НОМА. Особливо останнє. Бо саме він (а саме інсулінорезистентність) може давати отаку зайву вагу (привіт від моїх +25 кг і купи комплексів пов"язаних з цим).
    Щодо ендокринолога - можу радити Гнатів з Параскеви. Вона єдина відправила мене перевірити індекс НОМА, в той час як інші радили "менше їсти" і "виходити заміж і родити дітей і всьо пройде" (універсальні ліки, ага - особливо, коли ти незаміжня і в тебе проблеми зі щитовидкою, дисменорея і нерегулярний цикл:girl_crazy:).
    Бажаю успішного лікування!
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Я здавала ТТГ (підвищений), Т4 (ідеальний) і Anti TPO (підвищений).
    Я тому і написала в цій темі і попросила порадити лікаря.
    Ці гормони, які я вище вказала, я здала сама собі, без будь яких скерувань лікарів. В ендокринолога я в житті не була. Була на УЗД щитовидки, написано, що є прояви аутоімунного процесу.
    Так і не розумію до кінця, що це. Але якщо пов"язано з підозрою на діабет - то глікований гемоглобін в мене 4,47.
     
  5. Shallow

    Shallow New Member

    Доброго дня! Порадьте, будь ласка, хорошого ендокринолога!
    Можливо хтось чув про лікарку - Чернова Наталія? Які враження від лікування? Буду вдячна за допомогу.
    --- дописи об"єднано, 13 Серпень 2019 ---
    Мені не допомогло(
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Я ходжу до Чернової, можу рекомендувати.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  7. Irabz

    Irabz New Member

    Доброго вечора! Мою маму направили до ендокринолога (знайшли вузли в щитовидці) - Гоцко Ней Марти Євстахівни (в клініку зору). Можливо хтось лікувався в неї або просто чули щось про неї? Чи приймає вона ще в якісь інші клініці? Або до кого краще звертатись? Дуже дякую!
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Можливо хтось має реальні відгуки про ендокринолога Литвиненко Олену Серафимівну з полклніки ім. Князя Лева?
    Відправляє мене сімейна до неї на облік після проведеної операції на щитовидній залозі. Думаю чи консультацій тільки у "свого" ендокринолога буде достатньо, чи потрібно паралельно ще до когось звертатися. В неті відгуки дуже двоякі, тому трохи гублюсь.
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчата, може хтось має телефон лікаря УЗД Довгань Юрій?
     
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Перечитала всю тему, бачу багато радять Сандурську, це Марту чи Соломію?
     
  11. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Соломію. Сандурська Марта - це її мама, але вона зав. відділенням, наскільки розумію, вона сама лікування чи обстеження не назначає, скеровує до когось з лікарів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я була у Гельнер Надії. Дуже сподобався мені і сам прийом і консультація. На настуний раз знову до неї піду.
    І найголовніше, що для мене вкрай важливо, є запис на конкретну годину, бо пів дня у черзі стояти, на жаль не можу собі дозволити таку "розкіш")
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Можливо, хтось лікувався чи лікується у Величко Анатолія з вул. Острозького у Львові. Що можете сказати як про фахівця і його відношення до пацієнтів.
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю чи в тій темі питати... Шукаю відгуки про хірурга, що спеціалізується на ендокринологічних утвореннях - Маркевич Юрій Олексійович.
     
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Мене оперував майже 10 років тому, то скарг не маю (випадок був складний, ускладнень не було). До самої операції підійшов відповідально (була тахікардія і загострення хронічної хвороби, то операцію відкладали, поки не внормалізувався стан (весь той час знаходилася в стаціонарі).
    Але летальний випадок після його операції описаний іншою форумлянкою в темі "Люди в білих халатах: чорний список"(скористайтеся пошуком).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Alstroemeria ви щитоподібну залозу оперували чи щось інше? Він вас тільки оперував чи консультував ще як лікар до цього? Про нього як про лікуючого лікаря маєте відгуки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Особисто маю, оперував мою маму, жовчний вирізали.
    Цікавили його лише гроші, прямим текстом сказав заплатити йому за операцію 300 у.о. (пішло купа грошей до та після операції і без цієї суми)
    Я сказала, що маю лише 200, то він сказав: Нічого, донесете решту, бо ми орендуємо операційну і треба оплатити час операції о_О:fool:
    Прікаліст аднако :girl_haha::dntknw:
    Хоча, лікар, яка скеровувала, сказала: Заплатите, скільки зможете, він файний :drag:
    Дуже не сподобався, але це моє враження
    --- дописи об"єднано, 26 Листопад 2019 ---
    Теж нічого доброго не скажу :mda:
    Під час другої вагітності не зміг поставити точний діагноз, що ледь не призвело до моєї смерті (тоді помер наш другий син)
    Це вже пенсія, яка ніц не шарить
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  18. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Так, в нього видаляла щитовидну залозу (був токсичний зоб). Консультувалася і лікувалася в ендокринологічному диспансері, саме з ендокринологічного диспансера мене скерували до нього. Загалом більше консультує палатний лікар, в моєму випадку це був Бігальський. Маркевич давав рекомендації щодо медикаментозної підготовки до операції (при токсичному зобі була тахікардія, то призначав бета-блокатори), щодо замісної терапії після операції, але назвати це лікуванням не можу.
    Тих пацієнтів, в кого були вузли в щитовиній залозі, оперували майже конвеєром і особливо до операції не готували (оперували на наступний день після госпіталізації). При підготовці хворих з токсичним зобом трохи інша специфіка, то їх до операції готували довше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Сандурська направила мою маму на операцію до Маркевича: видаляти 1 вузол з однієї сторони. Читаю щось не дуже за нього відгуки. Може хтось порадить іншого хірурга?
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @smilechyk, а чому мають видаляти вузол? Маю кандидата до видалення, але він мені не заважає, та й аналізи в нормі.