Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вона приймає ще на Лисенка.
    Я до неї на консультацію як до ендокринолога ходила в Центр здоров'я родини.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Jullka

    Jullka New Member

    Доброй ночи) Девочки, подскажите, пожалуйста, а какие анализы надо сдать для первого приема эндокринолога? Диагноз поставили узловой зоб, хочу еще проконсультироваться у другого врача и чтоб меньше времени заняло сразу с анализами, на руках есть узи щитовидки
     
  3. Mixa

    Mixa Member

    Важко сказати. У мене теж вузловий. Мені кожен лікар в якого була на консультації призначав трохи різні аналізи. Останній раз здавала в медичній лабораторії Діла, кажуть, там ці аналізи роблять дуже добре. Останній раз це було: Тироксин вільний, антитіла до тиреоглобуліну, антитіла до тиреопероксидази, тиреоглобулін, тиреотропний гормон, кальцитонін, паратгормон, трийодтиронін вільний. Але інші лікарі інші аналізи назначали.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Solomia Satina

    Solomia Satina New Member

    доброго всім дня! Ходила до ендокринолога п. Христини Москви (по батькові не пам’ятаю) дуже відкрита і привітна людина... лікувала в неї Тиріотоксікоз. Теж мені дала ту дієту і приписала лікування, всі гормони почали поправилятися досить скоро. Ходила до неї регулярно. Тепер все добре. Загалом класна але часом треба чекати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Solomia Satina

    Solomia Satina New Member

    Вже знаю: Москва Христина Андрївна
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Jullka

    Jullka New Member

    Спасибо!) это обнадеживающе, что быстро гормоны восстанавливаются) записалась к сандурской, запись аж на 23е, а записывалась 2 апреля)
    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2019 ---
    А что за диета? В общих чертах, обычное пп?
     
  7. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, напишіть в ПП хто має моб. тел. лікаря Єріна Ю.С.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Порадьте лікаря для мами. Їй оперували зоб десь в 30річному віці. Частина щитовидки (чи то може і вся ще є, шось я невкурсі ) ще є, але зараз знову на Узд видно вузли. Мама на операцію знов уже не хоче, але по суті ні з ким толковим не розмовляла досі. В поліклініці лікарка така собі . Куди і до кого варто піти щоб нормально з'ясувала стан справ і що робити далі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Solomia Satina

    Solomia Satina New Member

    Та , то про правильне харчування , вона там кожен пункт пояснює.
     
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, подивилась я фільм про Чорнобиль і вирішила, що треба пити йод додатково, щоб організм не брав радіоактивний йод з їжі, повітря...
    І фармацевт в аптеці сказала мені думку, що не можна просто так пити, бо можливо організм навпаки має гіперактивне виробляння йоду, а тут я ще додатково буду пити.
    Чи є якийсь аналіз, щоб визначити чи я маю потребу в йоді? Чи обов'язково йти до лікаря? Дякую
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я не знаю щодо аналізу на потребу в йоді, але знаю, що перед тим, як приймати йод додатково, треба здати аналізи на рівень гормонів щитоподібної залози (серед них, але не виключно, ТТГ, Т4...)
    Бо бувають випадки, коли додаткове вживання йоду, «яке показане абсолютно всім людям в нашому регіоні», призводить до захворювання щитоподібної.
    Але трактувати результат повинен лікар, я, до прикладу, не пам‘ятаю, при якому рівні якого гормону додаткове вживання йоду шкодить.
    Для себе вибрала налягати на рибу, морепродукти і морську капусту.
    Вірю, що з їжі організм не засвоїть більше, ніж йому потрібно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Я здавала сечу на визначення йоду в організмі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У мене чоловік також здавав сечу на визначення вмісту йоду, у нього є вузлики в зобі, невеликі, але лікар сказала, що для іх зменшення треба йод вживати постійно, не місяць-два, а постійно. Звичайно, що періодично контролювати щитовидку на узд і робити аналіз сечі на наявність йоду. На рахунок препаратів - питайтесь в лікарки (ендокринолог), але є порівняно з розрекламованими йодомаринами і тд прості і дешеві апарати, які легко засвоюються, наприклад, активний йод. І ще - за рекомендаціями лікарки, йод треба вживати з селеном, є йосен, є активний селен.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. maffi

    maffi New Member

    Доброго дня!Хто мав проблеми з дуже високим пролактином, як лікували і в кого?
     
  15. OksyTh

    OksyTh Member

    В мене був, не критично високий, але завищений. Лікувала гінеколог-ендокринолог Городинчук Зорислава Богданівна. Назви препарату вже не пригадую
     
  16. maffi

    maffi New Member

    і понизився, я пропила бромкриптин ріхтер три місяці не допоміг, тепер назначили достінекс
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Теж лікувала в гінеколога Городенчук. Також пила достінекс.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. maffi

    maffi New Member

    чи після цих таблетків набрали в вазі
     
  19. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Вага збільшується і від підвищеного пролактину. В мене пролактин вдвічі перевищував верхню межу норми.
    Достинекс приймала рік, були сильні побічні ефекти (головні болі, падав тиск, нудота), за час прийому схудла.
    Майже рік не приймаю, але ймовірно доведеться повторити курс. МРТ "турецького сідла" гіпофізу робила, аденоми немає. Контролювалася в ендокринолога і гінеколога.
    Набрала вагу вже після припинення прийому достинексу (але і спосіб життя змінився).
     
  20. maffi

    maffi New Member

    ясно, мені напевно прийдеться тоже робити мрт, аж страшно стає від того всього.