Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Знаю її і як фахівця, і як людину. Толкова, дуже рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Sollomia

    Sollomia New Member


    Доброго дня! Поділіться контактами травника, будь ласочка. Дякую!
    --- дописи об"єднано, 21 Листопад 2017 ---
    Доброго вечора! Дівчата, хто має координати травника з Новояворівська? Дуже потрібно
     
  3. magic

    magic Well-Known Member

    Скажіть, а як до неї на прийом попасти - теж жива черга? це ендокрин. центрі приймає?
     
  4. Maelinhon

    Maelinhon New Member

    Була сьогодні в цієї "лікарки" в Оксфорді... Це найгірше застосування 300 гривень у моєму житті.
    Дмитрук Уляна Ярославівна навіть не слухає паціента. Взагалі. Їй не цікаво.
    Вона мене перебила ще на початку розмови і почала мені РОЗПОВІДАТИ (!) як я (на її думку!) харчуюся, живу, реагую на стрес і тд. На всі намагання щось сказати і довести, що її висновок - нісенітниця, вона просто посміхалася і продовжувала говорити. Не дала розповісти всі скарги, не дала розповісти про те, що в мами є таке захворювання, симптоми якого у мене зараз почали проявлятися, просто зробила якийсь собі висновок і почала мені доводити, що це я брешу. Навіщо мені брехати, якщо я прийшла по допомогу?...
    Після прийому у мене була суміш сорому і злості, тому що вона мене виставила якоюсь істеричкою, яка заїдає стрес і вигадує собі хвороби. І прямим текстом сказала, що мені до психотерапевта тре, а не до неї. Притому що в аналізах ясно видно, що є суттєве підвищення гормонів, з яким треба щось робити.

    Звідси питання - чи є у Львові лікарі-ендокринологи адекватні, аби потрапити на платний прийом? Принципово до державних не хожу, бо не маю часу на черги, простіше заплатити.

    --- дописи об"єднано, 22 Листопад 2017 ---
    Маю геніального травника, але з Херсону. Можу дати його номер.
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Sollomia

    Sollomia New Member

    Можете в приват написати?
     
  6. Maelinhon

    Maelinhon New Member

    Написала в Приват.
     
  7. Sollomia

    Sollomia New Member

    Привіт,дівчата. Тут я новачок, але хочу поділитися своєю історією. Маю підозру, що в мене гіпотиреоз (дуже багато симптомів : і ком в горлі, і проблеми із ШКТ, роздратованість ,сонливість і тд, зараз ще почала міряти температуру зранку, то поки вище,ніж 36.3 не було.) Вага не йде зовсім. Хоч ти цілий день воду пий, хоч тиждень на воді сиди - по нулям. І так вже рік.(я про вагу). Що тут щось не так помітила ще тоді,коли менше ніж за 8 місяців набрала + 20 кг. Але через юний вік та необізнаність не додумалася звернутися до лікаря(зараз мені 20 р). Минулого року в січні здавала ТТГ то там показник 1,71. Сказали що все в нормі. Зараз не розумію, що зі мною взагалі робиться. Вага і далі не йде, тримається на одній позначці. Ні заняття в залі ( займаюся регулярно з тренером) , ні ПП не допомагає. Буду повторно здавати аналізи і зроблю УЗД. Хто мав справу з таким - радо прийму Ваші поради
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Перевірити ретельно не лише щитовидну і не по одному показнику, але і цукор, і жіночі органи, гормони жіночої сфери в тому числі. Щось коїться з обміном речовин, причини можуть бути різні.
     
  9. Nanochka

    Nanochka Well-Known Member

    Доброго дня.
    Поділіться, будь ласка, контактами Гельнер і Сандурської і приват.
    Буду дуже вдячна:girl_tender::girl_tender:
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    До речі, Гельнер за освітою ендокринолог (так читала в неті). В дитинстві я зверталась до неї з приводу проблем по гінекології.
    А зараз вона чим займається? Виключно генетикою, невиношуванням і т.п.? Чи ендокринологічні проблеми теж в її компетенції?
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    вона і тим, і іншим займається, Коли я ходила до з нею з проблемою невиношування, то в черзі більшість людей було з ін. проблємами, судячи з того, шо то були жіночки за 50).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А куди до неї ходили? На Лисенка?
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так. туди
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Раніше вона приватно приймала на Кониського, Центр здоровя родини здається,
    я про Гельнер
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а Гельнер в Інтерсоно вже не приймає?
     
  16. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Моя гінеколог радила як було актуально Стрельбицьку з діагностичного центру що на Пекарській.
    Також Гельнер, але то я к 2 в 1 генетик + ендокринолог.
    Ще чула багато хорошого про Созанську (поліклініка на вул. Озаркевича)

    Стрельбицька на мою думку досить толкова, уважно оглянула, направила на безкоштовне узд в тому ж діагностичному центрі.
     
  17. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Цікавилася в серпні то казали, що в них вже не працює
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Olenkamama

    Olenkamama New Member

    я лікувала токсичний зоб спочатку в Гельнер, потім в Стрельбицької. І одну, і другу вважаю хорошими лікарями. Три тижні тому видалила щитовидку. Оперувалась в Києві

    Кого зацікавить - можу поділитись набутим "досвідом")

    П.с. Раджу купувати гормони в Польщі. Можливо і не довелось би оперуватись, якби відразу присіла на них))) хоча хто його зна...)Але самопочуття від них значно краще
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дівчата, чи чув хтось за Худич Віру Гаврилівну? Фітопрепарати, нетрадиційна медицина, десь в районі Клепарівської приймає.
     
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ви до неї попередньо записувалися, чи як? Маєте якісь контакти?