Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Лікування перестало приносити результат (через специфіку хвороби) і щитовидну залозу довелося видалити.
    Власне для лікування щитовидної залози в дорослих рекомендувала б консультуватися в ендокринологічному диспансері - все ж в них більший досвід лікування і підготовки до операції таких хворих, ніж в дитячого лікаря. Крім того Грицюк є противником операцій по видаленню щитовидки і рекомендував прийняти радіоактивний йод для її "видалення". Зваживши всі плюси і мінуси я, все ж таки, зважилася на операцію. А так - лікар справді хороший, уважний, в той час першим запідозрив і таки діагностував хвору щитовидку (ендокринолог в поліклініці заперечувала, що щитовидка може давати такі симптоми).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Все-таки пішла. Проконсультував, все гарно, доступно пояснив. Хороший лікар.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    підкажіть чи є дорослий ендокринолог в 5 поліклініці на Чупринки? і чи нормальний лікар? і ще де добре роблять УЗД щитовидки? і чи на тій бічній вуличці біля дорослої поліклініки роблять аналізи на гормони?
    дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Дівчата, поділіться контактами Сандурської, будьте ласкаві!
     
  5. ukiesgirl

    ukiesgirl New Member

    У сандурської дуже багато " своїх" , " приватних " пацієнтів. Я не попала. Можу порадити Коноварт Оксана Вікторівна просто чудесний лікар. Працює в ендо диспансері.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    До Сандурської справді завжди довгі черги. :girl_yes2: Тому теж консультуюся в Коноварт (але то вже після операції по видаленню щитовидки, вона просто корегує дозу еутироксу).
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Цікавлять відгуки про ендокринолога Дмитрук Уляну Ярославівну з 5 поліклініки на Чупринки?
     
  8. Kalina

    Kalina Active Member

    Мені не дуже сподобалася. Виписала Альбу і Еутирокс, хоч аналізи були на верхній межі норми і в мене від еутироксу був збій циклу. Пізніше вичитала в неті, що їх разом приймати не можна.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    я не побачила Вашого повідомлення... І таки пішла до Сандурської. Ну що ж... 3,5 години в черзі і я таки потрапила на прийом )))
    Лікар мені сподобалась, справляє враження компетентного спеціаліста, надала вичерпну консультацію, відповіла на всі питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Josefa

    Josefa New Member

    Чи може хтось порадити хорошого ендокринолога, але в плані лікування наднирників? На УЗД підозра на аденому наднирника ?
     
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатонька, а у мене таке питання, в мами вузол на щитовитці, який - таки треба удаляти, були на консультації у себе на рівенщині, але хотіла б прооперуватися у Львові, вузлик вже досить душить, потрібно якнайшвидше з цим ділом покінчити, бо затягнула мама конкретно, до кого порадите звернутися (можливо, хтось дасть контакти), щоб поговорити стосовно даної проблеми, і певно прооперуватись:sad:
     
  12. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Минулого тижня я нарешті видалила свій вузол. Робила операцію в медінституті у Коломійцева. Задоволена дуже.Операція пройшла дуже добре. Забрали тільки половинку щитовидної залози. Ще під час операції там роблять експрес цитологію і вирішують чи забирати цілу щитовидку чи половину.
    Раджу з таким не тягнути(я настроювалась на операцію 3 роки). Поки не попала до Довганя який мене швидко поставив на місце....
    Якщо вам потрібні будуть контакти стукайте в пп
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Добрий вечір. Підкажіть коли вона приймає?
     
  14. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Добрий день. Непідкажете коли вона приймає?
     
  15. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    чесно- вже не згадаю... подзвоніть в реєстратуру ендокр. диспансеру, вони вам скажуть
     
  16. VolodymyrK

    VolodymyrK New Member

    Привіт всім, рік тому поставили діагноз аутоімунний тиреоїдит, після того як я звернувся з проблемами з серцем, направили до плешаніва. дядько специфічний. після кількох місяців лікування гормонами+селен+траумель с, по результатах аналізів ситуація не дуже помінялась. був також в інших лікарів, по АТ якось мутно все, ніякого конкретного лікування нема. от недавно був на УЗД, сказали що щитовитка норм, зараз пю рибячий жир+селен, в лікаря давно не був. якщо хтось стикнувся з подібною штукою і є питання можна мені написати в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 26 Березень 2017
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Тут є ціла тема по цьому питанню
    Конкретне лікування - це
     
  18. magic

    magic Well-Known Member

    в неї не має запису? жива черга?
     
  19. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    тепер є запис (восени не було). Я у вівторок прийшла в 8.20, була 11-ю в черзі... Лікар прийшла в 9.00 і сказала, що у неї вже є записані 8 чоловік з попередніх разів (ті, що не потрапили на прийом) і їх вона прийме в першу чергу, а потім ще максимум 8 чоловік з живої черги. Решті- дала листочки з датами, і ми позаписувались, кому на який день зручно. Наступного тижня йду вже по запису, побачу, як те все буде...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Чи є в когось контакти Коноварт Оксани Вікторівни з ендокринологічного дипансеру? Мала її номер телефону, але втратила при зміні телефону(( Напишіть в ПП, будь-ласка.