Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. IrynaGr

    IrynaGr New Member

    Доброго дня ( вечора).
    Порадьте будь ласка хорошого (перевіреного) дитячого лікаря ендокринолога. Буду влячна за контакти в ПП.
     
  2. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Не знаю чи працює зараз, але в Чорнобильській лікарні був хороший лікар Грицюк Ігор Богданович (ендокринологічне відділення). Колись, ще в підлітковому віці, саме він встановив діагноз і назначив мені лікування (до того лікарі десь пів року встановлювали невірні діагнози). Контактів, на жаль, не маю.
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2016
  3. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    прошу Грицюк Ігор Іванович
    самі в нього лікуємося, тобто потрапили в лікарню з діагнозом "цукровий діабет 1 типу". є ще Єрін Юрій Серафимович в ендокринологічному центрі на Острозького. кажуть, він кращий. самі до нього збираємся. маю навіть мобільний. якщо треба напишу, але завтра, не маю при собі
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ходили ми з мамою на консультацію до хірурга, який суто по ендокринології оперує. Маму готують до операції з понеділка. Після здачі гормонів, тиреоглобулін поза 900. Я начиталась в неті, що цей гормон взагалі не інформативний при неоперуючій щитовидці. Для чого тоді Гоцко-Ней його призначила здавати? Короче, не сподобалась вона мені як дохтор. Мене хотіла залікувати, а в мене вузлик як у 50% людей і з ним нічого окрім спостерігати і не можна робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    якщо не секрет, а де саме будете оперувати?
     
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Мені теж, правда я думала, що то тільки моє враження (бо рекомендували мені її як дуже хорошого спеціаліста). Після консультації в неї зверталася ще до Сандурської і Коноварт в ендокринологічний диспансер і саме в цьому диспансері в стаціонарі мене готували до операції (було назначене курс ліків спеціально перед операцію для покращення показників).
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

     
  8. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    І що Ви можете про нього сказати? Про Маркевича я пам*ятаю Ваше застереження. А про Бігальського? Може ще комусь тут він оперував?
     
  10. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Як лікар і людина сподобався, відкритий до спілкування і готовий надати вичерпну інформацію та відповісти на питання, що цікавлять.
     
  11. SYaryna

    SYaryna New Member

    Дуже потрібна ваша допомога. В моєї мами діабет вже доволі давно. Але зараз у неї чомусь дуже зріс рівень цукру в крові, раптово. Порадьте, будь ласка, хорошого спеціаліста, бо хвилююсь неймовірно. Крім Сандурської С. Можливо, вона комусь і підходить, але особисто мене неприємно вразило її ставлення до маминого діагностування та лікування. Мама була декілька раз в Урбанович, проте вона зараз пішла у довготривалу відпустку. Дівчата, відгукніться, будь ласка.
     
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Доктор Єрін, приймає в ендокринологічному диспансері.
     
  13. Ryzyk

    Ryzyk New Member

    доброго дня . Порадьте ендокринолога і куди звернутись людині з району потрібно . Дякую . Будь ласка в приватні повідомлення
     
  14. bermooood

    bermooood New Member

    Підскажіть будь-ласка, чи хтось консультавався чи лікувався в ендокринолога Суслик Галини Іванівни? Які відгуки? Зараз приймає в Інтерсоно.
     
  15. myirenag

    myirenag New Member

    Доброго вечора. Підкажіть , вперше зочу піти на консультацію до ендокринолога ...у львівськлму клінічно-діагностичному центрі ендокринології можна записатись просто на консультацію без скерування???? (маю з собою аналіз ттг, т4, т3 і узд попереднє )
     
  16. Myth

    Myth New Member

    Доброго вечора. Скільки коштує операція в мед.інституті по видаленню вузлів на щитовидці????
     
  17. KLvivska

    KLvivska New Member

    Привіт. Поділіться контактами Гельнер або Сандурської хто має, буду дуже вдячна !)
     
  18. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, чи приймає Грицюк І.І. дорослих? Бо мені сказали знайомі, що так, а я щось вагаюсь чи йти.
     
  19. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Можливо і приймає. Я в нього почала лікуватися з 14 років і продовжувала консультувалася і в дорослому віці (десь до 23), то приймав, не відмовляв. Зверталася до нього тому, що знав історію хвороби із самого початку і всі ці роки контролював/корегував схему лікування. Але для дорослих все ж радила б звертатися в ендокринологічний диспансер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    А чому перестали в нього лікуватись?
    Бо в мене та ж ситуація)))