Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. медведик

    медведик New Member

    терміново потрібен хороший ендокринолог, буду вдячна за будь-яку інфорацію
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Та сплять вони в тій порі...
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Чула добрі відгуки про ендокринолог Іваніну Любов Ярославівну.
    Приймає в поліклініці біля церкви Ольги і Володимира

    Добра ендокринолог Левицька Людмила Кирилівна.
    Дитяча поліклініка на вул Судовій
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Ми звертались до ендокринолога в ендокринологічний центр. Вулиці не пам"ятаю. То в районі Личаківської. Лікар Сандурська Соломія. По-батькові не пам"ятаю. Ще є хорощі відгуки про лікаря з поліклініки, що біля медінституту. Здається прізвище Ней.
     
  5. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    і я про Сандурську знаю, що вона хороший лікар. З власного досвіду. Маю її телефон.
     
  6. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дівчата,в моєї дочки проблеми з щитовидкою,спостерігоємося в Охматдиті в Крокос Адріани Анатоліївни-ніхто не має про неї відгуків?чи ті лікарі,що више названі теж працюють з дітьми?
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    чи працюють з дітьми не знаю точно. ле то Окрема установа, яка спеціалізується на ендокринології.і в будь-якому випадку вартує проконсультуватись в кількох спеціалістів.
     
  8. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    така болячка не спить, а прогресує, і до того ж не в мою користь
     
    Останнє редагування модератором: 10 Лютий 2010
  9. Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я десь 2 роки тому лікувалася в обласній ендокринології у Сандурської Марти (Сандурська Соломія-це хтось інший, напевно). Діагноз щось типу багато вузлів, нерозвиненість щитовидки. Лікування не було ефективним. Вона відправила мене з моїм діагнозом до хірурга у медінститут, який зразу сказав-треба вирізати всю щитовидку (мені тоді було 21р.) Моя мама почала шукати по знайомих іншого хорошого лікаря, нам порекомендували поїхати в Київ у Київську міську клінічну ендокринологічну лікарню №16 (вул. Рейтарська, 22) до головного лікаря Гульчій Миколи Васильовича. До нього так просто не попасти,ми через знайомі-знайомих поїхали. Поїхали, Він зразу попередив, що то довге лікування. Тепер їжджу кожних 6 місяців (була 3р.). Лікування ефективне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. petra

    petra New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    як ви лікуєте гіпотеріоз?
     
  11. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Гормональне замісне лікування Л-тироксином або Еутироксом.
     
  12. fanet

    fanet New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Чи може хтось порадити ендокринолога в питанні цукрового діабету 1 типу. Напишіть координати в приват, дуже прошу!!!!
     
  13. altari

    altari New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Гоцко-Ней Люба Василівна в поліклініці Медінституту.Лікар хороший, з досвідом роботи,тільки черги дуже великі до неї.Приймає з 9.00 до 15.00 щодня.
     
  14. Anna

    Anna New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Підсадочна Ірина Іванівна. Львівський обласний ендокренологічний диспансер. Мені вона свого часу дуже допомогла.
     
  15. FMA

    FMA New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Хтось щось чув про Сулигу Ірину Богданівну, також працює в обл. едокринному центрі (на бічній Личаківської)???
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Потрібно здати аналіз Т3 Т4 ТТГ. Лаборант питає який робити загальний чи вільний :8: Хтось знає чим вони відрізняються і який краще зробити?
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Як правило назначають вільний Т3 і Т4 (вони вже активні, тому цікавлять лікарів і більш інформативні) А загальний включає і вільний, і ті гормони, що зв'язані ( тобто ті які зараз не працюють).
     
  18. Gaps

    Gaps Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Одного дня 2008р.( не зовсім добре себе почувала постійне серцебиття, задишка при піднятті по сходах) пішла я до кардіолога. З серцем все ок. Можливо, щось з щитоавидної зробила УЗД виявилось, що в мене вузол на щитовидній d біля 0,9 см (сформувавсья за рік), лікувалась близько року (в Фірчук Марти Володимирівни в ендокронологічному центрі ) спочатку було покращення, але потім стало гірше.
    Пішла в медінститут на УЗД до Довганя, він подивився і сказав, що потрібно вирізати. В мене істерика, як лікувалась цілий рік, а тут треба робити операцію. Але з часом змерилися, операція це не так страшно. Вже готувалась іти до хірурга і тут лікар кардіолог (до того, що ходила на початку) порадила поїхати в м. Тернопіль до її брата.. Шідловський Олександр Вікторович лікар займаються лікування вузлів без оперативного втручання.
    Приїхала я до них 21.11.2009р. вони мені перше запитали чи брали в мене пунсію (аналіз чи вузол доброякісний чи злоякісний). У Львові в мене навіть ніхто про це не сказав. Центр називається Vita Sana , взяли в мене пунсію, через 3 години сказали, що вузол доброякісний і вони зможуть з ним працювати, зробили мені процедуру (обпаювання судин, які постачають вузол), процедура тривала до 15 хв. Після цього я поїхала додому, таку процедуру мені робили 5 чи 6 разів не пам'ятаю.
    Після першого разу мені стало набагато краще. Зараз кожні пів року я здаю аналізи на гормони і їжджу в Тернопіль на контроль, хоча можна і тут ходити на контроль, але я не хочу, бо люди там надзвичайно приємні.
    Після останньої процедури мені порадили піти, ще раз до Довганя. Пішла я .... краще б не йшла....Він зробив УЗД, на виписки з Тернополя навіть не подивився, і сказав що треба робити операцію, не запитав як мені після цього, головне операція і все.
    Звичайно, що після таких центрів як Vita Sana у хірургів пацієнтів з видалення щитовидної зменшаться, тому вони і не хочуть признавати, що і без оперативного втручання можна вилікувати вузли і жити без жахливого шраму на шиї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    І в мене зараз з`явилася проблеми, зробила УЗД ЩЗ і знайшли вузел та ще кістозні утворення. Сьогодні іду на прийом до лікаря, в поліклініку ЛЗ, що там за ендокрінолог не маю поняття, тільки знаю, що звати її Кузьмінська Мирослава Семенівна, можливо хтось в курсі, то поділіться досвідом. І ще я хотіла спитати, мені ж 100% скажуть робити аналізи на гормони, куди найкраще йти.
     
  20. Chis

    Chis New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я робила в медісі в Чорнобильській лікарні.