Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Ви звязала 2 штанки по кругу? Рівно? Тобто для ластовиці нічого не прибавляли з-того боку, що з середини буде?
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    я вмаю такі. можу сфотографувати, бо чесно, не пам"ятаю як робила точно, але ніби не прибавляла, хіба мало дуже. але в мене для маленької дитини, для ствршої думаю треба робити ластовицю.
     
  3. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    так, як 5 спицями
    ні, я додавала петлі з внутрішньої сторони (ноги)
    ластовицю не думала вязати бо ніколи цього ще не робила
    думала кілька петель з'єднати разом (там де промежина) і додати петлі за потреби "на око"
    далі вязати вверх все разом
    дякую що написали як це зветься "ластовиця", знайшла схемки - буду розбиратись
     
  4. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Це само собою :), я мала на увазі вже вкінці штанки.
    Можна і так в"язати, колись я так просто вязала комбезик для хлопчика, тоже по колу.
    [​IMG]
    А можна зсередини кожної штанки лишити пару петель незадіяними (см 4-5, залежно від розміру). Всі решта на спицю і далі по кругу. А ті незадіяні закрити, то посередині лишиться дірка, звязати окремо такого розміру ластовицю у вигляді ромба і пришити.
    Це довше і може трохи складніше. Знимки не маю, але вязала так дорослі шорти пляжні.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    як в"язати таку штуку?
    Мені не подобаються 2 речі - рукав (судячи з схеми він прямокутник) і оті розширення з боків. Як гарно то зробити? Чи можна в"язати регланом? Реглан робити по колу чи кожну деталь окремо? Чи можна оті вставки замінити узором? Як правильно тоді той узор там додати? Які нитки порадите?
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Щодо ниток - я в"язала кардиганчик літній Саммером Ярнарт, в принципі непогано, трохи товстувато, хоча тут на фотці нитки виглядають ще грубшими (то полотно тут на знимці якесь таке штивне, в мене м"якший). Ну і то залежно, Оль, на який сезон хочеш, літній теплий вечір чи прохолодніший день..
    Та, мені тоже то як латка якась...не дивиться. Можна ананасами в"язати, прибавляти з боків, а найпростіше - то перехід з тоншого гачка на більший. Але все-одно прийдеться по половинці ананаса пров"язати, в неті є половинки (я колись вязала шорти, то шукала схемки, їх повно).

    Щодо рукава - а не розглядала варіант звязати його нейтральним узором, ракушки.. чи ще якийсь. У китайців можна гарні підібрати...
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    То я не собі:) мене більше цікавить викрійка рукава. Там ж в плечах виходить прямокутник і рукав прямокутник. Як воно по фігурі ляже?
     
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    [​IMG]
    По кругу без швів. І знову ж таки вязати половинки ананасів спереді для застібки. І схеми є в неті. Непоганий варіант.

    Ну під рукою по любе буде морщити, і на фотці то видно, хоч там добре люблять приховувати такі недоліки.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    для мене то китайська грамота. Де там лінія реглану?
    тобто по колу цілі ананаси, а з переду (по боках по половині)? А в бедрах тоді по цілому додати?
     
  11. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Такої класичної лінії, як в спицях, тут нема. Це називається "кругла кокетка".
    Тут узор сам по собі так побудований, що розширюється до низу.
    Просто вяжеш по схемі. А з боків можна по ананасу, тоже як в цій схемі до плаття.

    :girl_yes2:
     
  12. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Скажіть чи тяжко звязати плед квадратиками? Я колись давно пробувала таке робити,але вже забула як!!! А недавно вииникла така ідея зробити такий плед!!! Дуже мені подобаються як вони виглядають!!!))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  13. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    В мене є такий плед вязаний. Нічого важкого нема, основне бажання і не здаватись. Я колись навіть бачила плед із різних за розміром квадратів, дуже ефектна річ.


    Sent from my iPad using
     
  14. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    дівчаата, підкажіть чи вартує в'язати гачком платтячка-сарафанчики для мацьопки (дівчинки) з народження? чи не будуть вони натирати ніжну шкірку (ясно що не на голе тіло, а на бодік вдягатись будуть)? бо вязані гачком речі все-таки грубші на дотик. може на хрестини є якісь цікаві ідеї в фото? і які нитки обрати? цікавить на літо
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Вартує, але з тонкої ниточки, тоді не буде для мацьопи таке відчутне то платтячко.
    Нитка добра буде, як ірис (100% бавовна), можна Віолет, Максі... такого типу.
    А ідей для гачка море, навіть більше, ніж для спиць.
    Найпростіший фасон з цільновязаною кокеткою, потім вниз (на плаття і рукавчики) можна підібрати будь-який узор, їх в неті буде багато, і хвильками, як перше платячко, і колосками, і ананасами..
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  16. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Рибка, скажіть як називається узор з Вашого светрика
    і дайте, будь-ласка, по можливості посилання на схемку :girl_blush2:. Скажіть, чи тяжко в'язати такий узор чайнику
     
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Bambe, який саме узор? Там здається лише косички 2*2. Якщо вони цікавлять, то досить просто в"яжеться, спочатку 3 і 4 петлю лицевими, потім 1 і 2. Виходить таке переплетення.
    Можете в ютубі набрати - простые араны.
    Схемок немає, тому що переважно в"яжу з голови, придумую і приміряю вже в ході роботи.
     
  18. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Порадьте просту схему для в'язання дитячої шапки :d7:
     
  19. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Поради в'язальницям

    прошу допомоги:girl_flag_of_truce:[​IMG]щось не доганяю як в"язати парні ряди по цій схемці? так само як непарні чи що?
     
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Поради в'язальницям

    я по кругу не буду в"язати, чи тоді не получиться?